Profile cover photo
Profile photo
Księgarnia Pod Globusem
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Ponieważ Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, również w Księgarni Pod Globusem chcemy wprowadzić świąteczny nastrój. A pomogą nam w tym… filcowe barany. Razem z manufakturą Kura d. będziemy wycinać, nawlekać na nitkę, kleić i świetnie się bawić. Zapraszamy na świąteczne warsztaty w sobotę 16 marca, oczywiście o 12:00

Uwaga!!!
Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: pr@liberglob.pl
Wstęp – 10 zł.

Kura d. o sobie:
Kura d. pokochała szycie trzy lata temu, pokochała tak mocno, że postanowiła pasję przekuć w zawód. Założyła manufakturę w której realizuje siebie i swoje pomysły.
Każda z moich prac jest tworzona z pasją, dokładnością i starannością, a w jej wykonanie wkładam cześć serca.
Zapraszamy na http://kura-d.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Byliście kiedyś w Rabce? Wybierzcie się koniecznie! Nie dość, że miasto piękne, to i najpiękniejsza księgarnia. Zachęcamy do głosowania na naszych przyjaciół z księgarni Między Słowami! http://lubimyczytac.pl/ksiegarnie#21
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Bajki Pod Globusem
Oswajamy potwory. 
Birgitta Stenberg, Mati Lepp „Billy i potwór”
Sobota, 12 stycznia 2012r. g. 12.00

Wszyscy trochę boimy się potworów. My Pod Globusem na pewno. Billy, bohater książki szwedzkiej pisarki Birgitty  Stenberg, również. I mamy postanowienie noworoczne: Billy, my w Księgarni i nasi mali Czytelnicy – oswajamy potwory, czyli wszystko to, czego się boimy. Zapraszamy już w najbliższą sobotę na godzinę 12:00 do Księgarni Pod Globusem na wspólne czytanie książki „Billy i potwór” oraz  na warsztaty plastyczne. 

Tego lata Billy pojechał razem z mamą na wyspę. Nigdy dotąd nie widział morza. Pierwszego ranka mama Billy’ego zatrzymała się przy łodzi jednego z rybaków. Dorośli długo rozmawiali, a Billy nudził się potwornie. W pobliżu znajdowały się budki rybackie. Billy cichutko podszedł do budki z otwartymi drzwiami i ...
„Billy i potwór” to trzecia już część z całej serii o Billym i jego przyjaciołach. Znakomicie zilustrowana przez Mati Leppa opowieść o małych wielkich sprawach, które dzieją się w życiu sympatycznego chłopca. Billy podbił serca małych i dużych, stał się ulubieńcem polskich Czytelników.  O innych przygodach Billy'ego przeczytcie w książkach: "Billy jest zły" i "Billy i tajemniczy kot". Wkrótce ukażą się: "Billy i szkoła" oraz  "Billy i gwizdek".  

Zapraszamy! 
Książka w promocyjnej cenie. 

Wstęp wolny. 
Add a comment...

Post has attachment
Tramwaj zwany… poczytaniem

Gdańskie tramwaje zmieniły się w mobilne czytelnie. Od dziś z udostępnionych w pojazdach książek korzystać mogą w czasie jazdy wszyscy pasażerowie.

Akcja ma zachęcać nie tylko do czytania, ale również do wymiany książek. Tramwajowy księgozbiór będzie uzupełniany. Ale liczymy też na to, że sami mieszkańcy włączą się do akcji pozostawiając w tramwajach książki, którymi chcieliby podzielić się z innymi. Gratulujemy pomysłu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded