Profile cover photo
Profile photo
ADMEBEL - Meble na wymiar
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Obrzeże ABS otrzymywane jest z termoplastycznego sztucznego tworzywa składającego się z akrylonitrylu, butadienu i styrenu. Obrzeże w przemyśle meblarskim stosowane jest do oklejania płyt i elementów meblowych. Dzięki dobrej obróbce mechanicznej i termicznej nie kurczy się i doskonale przylega do krawędzi płyt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://admebel.pl/.
Photo

Post has attachment
Do produkcji oklein używana jest samoprzylepna, nietransparentna folia PCV. Na jej powierzchnię nanoszony jest nadruk w fotograficznej rozdzielczości pozwalający uzyskać idealne wzory. Wysokiej jakości okleiny są odporne na zarysowania, zmywanie i nie płowieją od promieni UV. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://admebel.pl/.
Photo

Post has attachment
Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości kuchnie dopasowane do pomieszczenia i wymagań użytkowników. Nasze kuchnie, to połączenie wyjątkowego wzornictwa, funkcjonalności i wygody, wykończone w każdym możliwym stylu, od pięknie zdobionego,bogatego i ponadczasowego stylu angielskiego, po proste i gładkie współczesne formy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://admebel.pl/oferta/meble-zamowienie-zabudowa-kuchenna/.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy firmą meblarską, działającą w branży mebli na wymiar.Nasze meble na wymiar powstają z najlepszych materiałów i elementów wyposażenia dzięki czemu, nasi klienci mają gwarancję, że będą trwałe, funkcjonalne i nowoczesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://admebel.pl/oferta/meble-zamowienie-zabudowa-kuchenna/.
Photo

Post has attachment
Posiadacze szaf wnękowych, przede wszystkim tych na wymiar, dostosowanych do gabarytów mieszkania, mogą pochwalić się sporą ilością wolnego miejsca. Każda prawdziwa kobieta marzy o własnej garderobie. Większości pań, zwykła, nudna i standardowa szafa po prostu nie wystarcza. Idealne miejsce na ubrania, buty czy inne dodatki, winno być - po pierwsze, piękne; po drugie, pojemne; po trzecie, dostosowane do potrzeb właścicielki i po czwarte, wyłącznie jej! Szafa wnękowa to cała paleta zalet, jednym słowem same plusy i zero minusów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://admebel.pl/oferta/szafy-wnekowe-wymiar/.
Photo

Post has attachment
Szafy wnękowe cieszą się ogromnym powodzeniem. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób dysponujących niewielkim metrażem. Niepodważalną zaletą jest oczywiście optymalne wykorzystanie przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://admebel.pl/oferta/szafy-wnekowe-wymiar/.
Photo

Post has attachment
Odświętne garnitury męża i wyjściowe sukienki żony, cały komplet porcelany odziedziczonej po babci albo zabawki dzieci - to wszystko zmieści się w pojemnej szafie na wymiar. Na dodatek, dzięki przesuwnym drzwiom, nie zajmie ona dużo miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://admebel.pl/oferta/szafy-wnekowe-wymiar/.
Photo

Post has attachment
Pojemna szafa wnękowa w przedpokoju to schowek na wszystkie domowe skarby. Szafy na wymiar docenią wszyscy, którym brakuje w domu miejsca na zimowe kurtki, walizki, odkurzacz, ozdoby świąteczne i inne drobiazgi, bez których nie możemy się obyć, choć przydają się tylko od czasu do czasu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://admebel.pl/oferta/szafy-wnekowe-wymiar/.
Photo

Post has attachment
Nasze meble charakteryzuje różnorodność. W zależności od upodobań klientów, jesteśmy w stanie stworzyć najodpowiedniejsze rozwiązania. Sprawdzony wielokrotnie, niezawodny zespół fachowców dba, aby kreowana przez nas przestrzeń spełniała wszelkie wymogi estetyczne i funkcjonalne. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.admebel.pl.
Photo

Post has attachment
Nawet mała wnęka w przedpokoju może stać się praktyczną garderobą, która zagwarantuje utrzymanie porządku w domu i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Wszystko dzięki półkom dostosowanym na wymiar i przesuwnym lub składanym drzwiom. Takie rozwiązania nie zajmują wiele dodatkowego miejsca, pozwalając jednocześnie praktycznie i wygodnie zagospodarować nawet wąski korytarz. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.admebel.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded