Profile cover photo
Profile photo
Gudan. Balustrady ze stali kwasoodpornej, Inox. Gudan C.
About
Gudan. Balustrady ze stali kwasoodpornej, Inox. Gudan C.'s posts

Post has attachment
Jeśli szukacie doświadczonej firmy, która zajmie się wykonaniem elementów ze stali nierdzewnej, zachęcamy do kontaktu. Na stronie http://gudan.pl/kontakt/ znajdziecie dane kontaktowe do poszczególnych działów i osób. Jesteśmy do waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Photo

Jeśli masz doświadczenie jako spawacz lub ślusarz, złóż do nas aplikacje. Mamy obecnie wolne stanowiska na te wyżej wymienione stanowiska. Dołącz do zespołu fachowców. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://gudan.pl/kariera/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz pomocy fachowców w renowacji zabytkowych wyrobów metalowych, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy niezbędne uprawnienia do rekonstrukcji starszych elementów. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://gudan.pl/uslugi/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów w remoncie linii produkcyjnych, zachęcamy do kontaktu z firmą Gudan. Specjalizujemy się w budowie i naprawie linii produkcyjnych każdego typu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://gudan.pl/o-firmie/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Cały zespół firmy http://gudan.pl składa świąteczne życzenia. Niech ten wielkanocny czas będzie wspaniałym momentem i okazją do rodzinnych spotkań. Niech was nie opuszcza pogoda ducha i uśmiech na twarzy.
Photo

Post has attachment
Spawanie laserowe i tradycyjne jest częścią naszej oferty. Dzięki spawaniu jesteśmy w stanie odbudowywać zniszczone elementy lub tworzyć nowe konstrukcje. Jeśli chcecie skorzystać z naszej oferty http://gudan.pl/o-firmie/ , zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.
Photo

Coraz częściej spotykamy się ze złą jakością wody, dlatego w tym celu stacje uzdatniania sprawdzają się niezawodnie. Ich celem jest głownie zmiękczenia wody oraz redukcja innych stałych zanieczyszczeń. Moją one również wiele innych korzyści, o których więcej dowiedzieć się można z naszej strony www.gudan.pl . Zapraszamy!

Firma Gudan ciągle się rozwija i ma coraz więcej zleceń. W związku z tym poszukujemy kolejnych pracowników. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko ślusarza i spawacza. Więcej o ofertach pracy przeczytacie na stronie zzhttp://gudan.pl/kariera/ . Zapraszamy.

Sprawne linie produkcyjne gwarantują terminową i szybką realizację zadań. Awaria linii może spowodować poważne opóźnienia. Jeśli potrzebujecie zaufanego i sprawdzonego serwisu, zapraszamy do współpracy z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://gudan.pl/uslugi/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Jako firma produkcyjna mamy świetnie wyposażony park maszynowy. Dodatkowo korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu nasze urządzenia są funkcjonalne i bezpieczne. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.gudan.pl/ . Zapraszamy do współpracy.
Wait while more posts are being loaded