Profile cover photo
Profile photo
ТриМоб
175 followers -
3G оператор мобильной связи
3G оператор мобильной связи

175 followers
About
Posts

Post has attachment
Друзі, бажаєте першими дізнатись назву та умови нового тарифного плану?
Збери пазл та отримай відповіді на всі запитання :-)

http://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=0e47bc7c4e56
Photo

Post has attachment
ТОВ «ТриМоб» з радістю повідомляє про укладення з ПрАТ «МТС Україна» угоди про надання послуги двостороннього національного роумінгу. Відтепер абоненти ТриМоб зможуть користуватися послугами рухомого (мобільного) зв’язку та доступу до Інтернет в мережі МТС Україна.
Перехід абонентського обладнання у мережу національного роумінг-партнера відбуватиметься, як і раніше, автоматично. Абоненти можуть самостійно налаштовувати своє кінцеве обладнання для отримання послуги національного роумінгу в автоматичному або в ручному режимі, а також встановлювати заборону отримувати таку послугу.
Більш детально за посиланням
http://3mob.ua/application/news/detail/key/63

Post has attachment
Шановні абоненти, друзі!
Команда ТриМоб щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом!
Ми плідно працювали упродовж всього року, забезпечуючи Вас надійними зв’язком, швидкісним доступом до Інтернет, та змогли провести ряд важливих і якісних змін, заклавши тим самим фундамент для майбутніх спільних досягнень. Від всього серця бажаємо Вам успіхів і невичерпної енергії, нехай Ваше мирне життя буде сповнене приємних подій!
В новорічні свята ми вжили ряд додаткових заходів, щоб забезпечити Вас безперебійним і якісним зв’язком, тому з радістю повідомляємо про готовність нашої мережі до пікових навантажень у святковий період – зателефонуйте та поздоровте рідних та друзів зі святами!
Дякуємо Вам за довіру! 
Photo

Post has attachment
Офіційна позиція ПАТ «Укртелеком» і ТОВ «ТриМоб» щодо позову Генпрокуратури до НКРЗІ

ПАТ «Укртелеком» і ТОВ «ТриМоб» офіційно заявляють, що позов Генеральної прокуратури України до Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) про анулювання ліцензії на радіочастоти, виданої ТОВ «ТриМоб», не має правових обґрунтувань і поданий з процедурними порушеннями, зокрема з порушенням термінів звернення до суду.

Аргументи Генеральної прокуратури України стосовно того, що  у результаті переоформлення оспорюваної ліцензії державний бюджет недоотримав значну суму грошей (враховуючи постанову Кабінету міністрів України від 05.09.2014 р № 514 та рішення НКРЗ від 29.09.2009 р № 1684), безпідставні. Дія даних нормативних актів поширюється виключно на визначений перелік полос радіочастот, відмінний від тих, які були видані ТОВ «ТриМоб». З свого боку ТОВ «ТриМоб» повністю оплатило передбачені законодавством платежі за видачу ліцензії та використання радіочастотним  ресурсом, що за період з листопада 2011 року до жовтня 2014 року склало понад 312 мільйонів гривень. Встановлена законом процедура перерозподілу радіочастот не передбачає повторного проведення конкурсу або тендера щодо таких радіочастот.

Більш детально за посиланням http://3mob.ua/application/news/detail/key/54

Post has attachment
Шановні абоненти!

Спеціально для Вас ми розробили нову версію Особистого кабінету, користуватися яким стало значно зручніше.
Доступ до оновленого Особистого кабінету ТриМоб може бути здійснений як з сайту www.3mob.ua (кнопка верхнього меню), так і за прямим посиланням my.3mob.ua з будь-якого пристрою: персонального комп’ютера, мобільного телефону, смартфону, планшету тощо.
З детальними умовами можна ознайомитися тут:
http://3mob.ua/application/news/detail/key/46
Photo

Post has attachment
Шановні абоненти!

Якщо на Вашому рахунку закінчились кошти і Ви не можете отримувати голосові сервіси та послугу доступу до Інтернет, компанія «ТриМоб» надає Вам можливість внести оплату і продовжувати користуватися зручним мобільним зв'язком.

Відтепер для всіх абонентів ТОВ «ТриМоб» доступна нова послуга: «Сплатити легко».

Послуга діє з 1 листопада 2014 року.

Детальніше про послугу можна дізнатися http://3mob.ua/application/services/individual/key/133

ТОВ «ТриМоб» повідомляє про неможливість надання послуг мобільного зв’язку на території м. Севастополь через вимушене припинення функціонування Севастопольської філії ПАТ «Укртелеком» у місті, про що повідомлялось раніше. Наразі доступ до мережі інтернет та отримання послуг передачі даних усіма абонентами міста, в тому числі й юридичними особами, відсутні. Це пов’язано з тим, що ТОВ «ТриМоб» надавав послуги мешканцям міста на технічній базі ПАТ «Укртелеком» та проводив обслуговування у його центрах продажу послуг.

Post has attachment
Друзі!
З радістю повідомляємо при приємні зміни в тарифному плані для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців «Економ-Бізнес++»!
Обсяг Інтернет-трафіку збільшений в 10 разів за незмінної вартості абонентної плати! Зазначений Інтернет-трафік можна використовувати як в мережі ТриМоб, так і в мережі національного роумінг-партнера. 
З детальними умовами можна ознайомитися тут: http://3mob.ua/application/prices/company/key/101?lang=ua
Photo

Post has attachment
Хотите сменить тарифный план? 

Компания ТриМоб предлагает новую услугу - «Смена тарифного плана с помощью SMS». 

Подробнее об услуге можно узнать по ссылке: http://3mob.ua/application/services/individual/key/105
Photo

Post has attachment
Вы хотите получать полную информацию о Ваших расходах или платежах на регулярной основе? 

Компания ТриМоб предлагает новый сервис - «Информационный путеводитель»

Отныне для получения информации, Вам необходимо лишь выбрать необходимую функцию запроса и указать свой e-mail адрес.

Подробнее об услуге можно узнать по ссылке: http://3mob.ua/application/news/detail/key/33
Photo
Wait while more posts are being loaded