Profile cover photo
Profile photo
Andre-Tech pompy ciepła wrocław
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Grunt dookoła domu można znakomicie wykorzystać, jako źródło energii! Np. do ogrzewania, produkcji ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenia pomieszczeń latem. Jednak, aby zacząć czerpać z tego korzyści, należy zainstalować w gruncie odpowiedni system do poboru energii. Sprawdź naszą ofertę na http://andre-tech.pl/oferta-old/kolektor-gruntowy/.

Photo

Post has attachment
Zadaniem kolektorów pionowych lub poziomych przy pompach ciepła jest zebranie energii, które pompa będzie wykorzystywać do swojego działania. Np. kolektor pionowy pozyskuje ciepło z głębi Ziemi – są to rury z tworzywa sztucznego, znajdujące się w pionowych odwiertach, których głębokość i ilość zależna jest od mocy grzewczej pompy ciepła. Zapraszamy na http://andre-tech.pl/oferta-old/kolektor-gruntowy/.

Photo

Post has attachment
Kamery termowizyjne pozwalają udokumentować wszystkie możliwe uszkodzenia, naprawy, renowacje i prace izolacyjne, a także te związane z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją. Dają to możliwość uniknięcia kosztownych napraw wykonywanych bez dokładnego rozpoznania problemu. Więcej informacji uzyskasz na http://andre-tech.pl/oferta-old/pomiary-kamera-termowizyjna/.

Photo

Post has attachment
Skorzystaj z naszej oferty i pozwól nam sprawdzi ć czy przedsiębiorcy budowlani dobrze wykonali swoją pracę i nie ma żadnych awarii! Dzięki temu, że dysponujemy kamerami termowizyjnymi do kontrolowania budynków, możesz mieć do nas stuprocentowe zaufanie! Zapraszamy na http://andre-tech.pl/oferta-old/pomiary-kamera-termowizyjna/.

Photo

Post has attachment
Tradycyjne grzejniki dają ciepło przez konwekcję, tj. cyrkulację powietrza w pomieszczeniu – ciepłe powietrze unosi się, a potem opada w miarę stygnięcia. Wraz z nim unosi się kurz, który często powoduje alergie. Ogrzewanie naścienne niemal zupełnie eliminuje ten problem. Więcej informacji na http://andre-tech.pl/post-type-oferta/ogrzewanie-scienne/.

Photo

Post has attachment
Ogrzewanie ścienne i podłogowe jest ogrzewaniem niskotemperaturowym. Ludzie decydują się na wykorzystanie tego rodzaju ogrzewania ze względu na niskie koszty eksploatacji, optymalny rozkład temperatur w pomieszczeniu oraz brak widocznych grzejników w mieszkaniu. Dowiedz się więcej na http://andre-tech.pl/post-type-oferta/ogrzewanie-scienne/.

Photo

Post has attachment
Kolektory pionowe i poziome wykorzystuje się przy pompach ciepła do zebrania energii, którą pompa wykorzystuje do swojego działania. W chwili obecnej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wiele typów kolektorów, które służą do odbioru energii w każdych warunkach. Zapraszamy na http://andre-tech.pl/oferta-old/kolektor-gruntowy.

Photo

Post has attachment
Dzięki temu, że posiadamy własną maszynę wiercącą, jesteśmy w stanie wykonywać samodzielnie pionowe odwierty pod pompy ciepła. Odwierty jak dolne źródło ciepła to najbardziej wydajny i ekonomiczny system, w którym używa się pompy ciepła jako urządzenia grzewczego. Więcej informacji na http://andre-tech.pl/oferta-old/kolektor-gruntowy/.

Photo

Post has attachment
Nasza firma oferuje innowacyjne rozwiązania, wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym fotowoltaikę. Jest to dziedzina, która zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego bezpośrednio na energię elektryczną. Sprawdź na http://andre-tech.pl/oferta-old/fotowoltaika/.

Photo

Post has attachment
Fotowoltaika jest to proces pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca przy pomocy paneli słonecznych. Są to krzemowe płyty, które coraz częściej pojawiają się na dachach domów czy też nowoczesnych budynkach. Dowiedz się więcej na ten temat na http://andre-tech.pl/oferta-old/fotowoltaika/.

Photo
Wait while more posts are being loaded