Profile cover photo
Profile photo
Parolvip. Naprawa pralek. Inż. Ireneusz Parol.
About
Parolvip. Naprawa pralek. Inż. Ireneusz Parol.'s posts

Doświadczenie przy naprawie pralek jest bezcenne. Często przypadki beznadziejne można naprawić, jeśli się wie, co i jak zrobić. Więcej informacji o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://naprawapralekursynow.pl/oferta/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Każda pralka po pewnym czasie użytkowania zaczyna się psuć. Często zaczyna się od drobnych usterek, które nie uniemożliwiają pracy pralki. Brak szybkiej reakcji na taki stan, może doprowadzić do bardziej skomplikowanej awarii. Jeśli chcecie sprawdzić stan techniczny waszej pralki, zachęcamy do kontaktu z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://naprawapralekursynow.pl/oferta/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Firma Parolvip już od kilkudziesięciu lat świadczy usługi w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pralek automatycznych. Zapewniamy wykonanie skutecznej naprawy oraz wymianę wadliwych części. Możliwość dojazdu do klienta oraz dogodne godziny pracy przemawiają za tym, aby podjąć z nami współpracę: http://naprawapralekursynow.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Jeśli szukasz fachowca, który doradzi czy opłaca się naprawiać szwankującą pralkę, to zapraszamy do warsztatu Parolvip na Ursynowie! Podejmujemy się serwisu wszystkich pralek, które są dostępne na polskim rynku, nie tylko najpopularniejszych modeli. Bliższe informacje udostępniamy na stronie: http://naprawapralekursynow.pl/.
Photo

Post has attachment
Warsztat Parolvip specjalizuje się w serwisie pralek automatycznych od wielu lat. Dysponujemy szeroką gamą części zamiennych i świetnie znamy ofertę sprzętu mniej i bardziej znanych producentów. Zapewniamy dojazd do klientów z rejonu Ursynowa, Piaseczna oraz Mokotowa. Z pełną ofertą zapoznacie się za pośrednictwem strony: http://naprawapralekursynow.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
W dzisiejszym świecie nie wyobrażamy sobie życia bez pralki, z której duże rodziny korzystają niemalże codziennie. Firma Parolvip od lat zbiera doświadczenia z zakresu napraw pralek automatycznych. Jeśli zauważyłeś usterkę w działaniu swojej pralki, to zachęcamy do współpracy: http://naprawapralekursynow.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym pralek automatycznych. Napraw dokonujemy w naszym warsztacie oraz w domach klientów z rejonu Mokotowa, Ursynowa i Piaseczna. Oferujemy szeroki wybór części do pralek i szybką realizację zleceń!
Photo

Post has attachment
Firma Parolvip specjalizuje się w naprawach pralek automatycznych od wielu lat. Mieliśmy do czynienia z większością pralek automatycznych, które były dostępne na polskim rynku. Naprawiamy sprzęt takich marek, jak m.in. Samsung, Polar, Miele, Brandt, Bosch oraz Amica i AEG. Więcej o naszych usługach na stronie: http://naprawapralekursynow.pl/oferta/.
Photo

Firma Parolvip specjalizuje się w wymianie części w pralkach automatycznych od wielu lat, a nasze usługi są objęte gwarancją. Nasz warsztat jest czynny w dni powszednie do godzinny 22, a w soboty do 16. Szczegóły znajdziecie na stronie: http://naprawapralekursynow.pl/kontakt/. 

Post has attachment
Szukasz fachowca, który oceni stan techniczny Twojej pralki? Zachęcamy do konsultacji z firmą Parolvip z Warszawy! Nasza działalność w zakresie serwisowania pralek sięga lat 80. Naprawiamy m.in. pralki marki Electrolux, Candy, Whirlpool oraz LG, a także mniej popularne modele. 
Photo
Wait while more posts are being loaded