Profile cover photo
Profile photo
Kołnierze stalowe. Kołnierze płaskie. Tarliński Dariusz
About
Posts

Post has attachment
Ponieważ kadra pracownicza Zakładu Ślusarsko – Mechanicznego Dariusza Tarlińskiego, to specjaliści w swoim fachu, podejmujemy się także zleceń nietypowych. Na podstawie wymogów przedstawionych nam przez Klienta, dokonujemy błyskawicznej wyceny, dając pisemną i ustną gwarancję na wszystkie wykonane w naszym Zakładzie elementy: http://slusarzmechanik.eu/oferta/.
Photo

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie, znajomość fachu, innowacyjne technologie, różnorodne, nowoczesne zaplecze maszynowe, najwyższej jakości materiały i precyzja wykonania – to nasze główne atuty. Dodatkowo, naszym Klientom gwarantujemy sprawny system przyjmowania zleceń oraz szybki termin ich realizacji. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://slusarzmechanik.eu.
Photo

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości elementy stalowe, m. in. kołnierze stalowe różnego rodzaju (luźne, płaskie, zaślepiające), znajdujące zastosowanie w instalacjach gazowych, wodociągowych, energetycznych czy ciepłowniczych. Szczegółową ofertę przedstawiamy Państwu na naszej stronie internetowej: http://slusarzmechanik.eu/oferta/.
Photo

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu Google + Zakładu Ślusarsko – Mechanicznego - Dariusz Tarliński. Jesteśmy obecni na rynku od ponad trzydziestu lat, oferując profesjonalną obróbkę skrawaniem oraz toczeniem. Działalność prowadzimy zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą na stronie: http://slusarzmechanik.eu.
Photo
Wait while more posts are being loaded