Profile cover photo
Profile photo
European Leadership & Academic Institute
25 followers -
Meet with amazing personalities of today's business.
Meet with amazing personalities of today's business.

25 followers
About
Posts

Post has attachment
Máme pro Vás jedinečnou příležitost získat volný vstup v hodnotě 5 900 Kč na workshop Leadership v praxi s Taťánou le Moigne, ředitelkou Google ČR! Stačí, abyste sdíleli událost na své zdi a do komentáře nám napsali 1 dovednost, kterou podle Vás správňácký lídr musí mít. Šťastného výherce vylosujeme již 10. října!

Post has attachment
Nestihli jste naši poslední Oxbridge debatu? Nevadí. O tom, co zaznělo si můžete přečíst třeba v následujícím článku, v nejbližších dnech zveřejníme i videozáznam celé debaty.

Post has attachment
Naporcujte si práci a brzy budete mít hotovo. Už jste se přihlásili na workshop Petra Máry?

Post has attachment
Dnes u nás probíhá poslední workshop tohoto roku - Leadership v praxi v podání šéfky českého Google!
Photo

Post has attachment
Diskuzní večeře s Karlem Janečkem

S naším hostem Karlem Janečkem jsme se sešli, abychom prodiskutovali nejen jeho aktivity ve fondu proti korupci, ale také jeho pohled na dnešní politickou scénu a dozvěděli se od něj zajímavé zákulisní informace o trendech v investování. Zázemí pro toto zajímavé setkání nám tentokrát poskytl originální interiér restaurace RED Pif.

Pan Janeček nám detailně vysvětlil svůj návrh nového volebního systému a snažil se zúčastnéné přesvědčit o jeho výhodách. Svěřil se nám, že v něm vidí způsob, jak znevýhodnit extremistické voliče a dostat elity do vedení naší země. Někteří účastníci měli o možném úspěchu nového systému značné pochyby, pan Janeček ovšem prohlásil, že je realistický optimista, a v tomto duchu prý hodlá pokračovat. Nakonec nám i sdělil své tajné tipy na nákup akcií.

Vy už se nyní můžete těšit na další zajímavou večeři, tentokrát s Jname Mládkem. Koho by nezajímalo, co chystá stínový ministr financí strany, která právě vyhrála v parlamentnći volbách. Nezapomeňte se co nejdříve zaregistrovat: http://www.elai.cz/cs/component/jevents/icalrepeat.detail/2013/11/07/83/-/diskuzni-vecere-s-janem-mladkem?Itemid=231
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-10-30
6 Photos - View album

Post has attachment
Konference ženy zn. podnikavé

Ve čtvrtek 17.10.2013 proběhla v Brně, v Malém sálu Dominikánské pasáže závěrečná konference projektu Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY, projektu na podporu podnikání žen, kterého byl ELAI partnerem, s názvem Ženy zn.podnikavé. Na konferenci se sešly účastnice projektu a další, především ženské, publikum. V dopoledním bloku byly předány ceny vítězkám projektu za nejlepší podnikatelské plány, které jejich autorky také prezentovaly. Ceny jim byly předány ředitelem CYRRUS ADVISORY, realizátorem projektu. Hlavním řečníkem konference byl Jan Průcha, učitel, osobnostní poradce, hudebník, muzikoterapeut a specialista na IT a marketing, který hovořil o tom jak důležité je při podnikání zůstat sám sebou a předal podnikatelkám rady k efektivní prezentaci firem na internetu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-10-30
6 Photos - View album

Post has attachment
Oslava již 3. výročí ELAI

Tentokrát jsme naše přátele, příznivce a patrony přivítali v prostorách holešovické Chemistry gallery. Přichystán pro ně byl bohatý program, kterým nás provázeli zajímaví hosté například slavný kytarista Gwyn Ashton, který dorazil až z Austrálie. Gwyn už v životě stál na pódiu s hvězdami, jako jsou B. B. King nebo Ray Charles, a tento večer si udělal čas, aby svým uměním potěšil naše milé hosty. Zážitky byly přichystány pro všechny smysly - součástí večera byla i ochutnávka vín a výstava unikátních soch Lukáše Sedláčka.
A jelikož byla připravena i tombola, někteří nakonec odešli domů i s dárkem na rozloučenou.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-10-30
6 Photos - View album

Post has attachment
Pokročilé prezentační dovednosti s Tomášem Sedláčkem

8. října bylo naší radostí uspořádat workshop pokročilých prezentačních dovedností s Tomášem Sedláčkem. Účastníci se dozvěděli, jak zdokonalit své prezentační dovednosti a jak svou prezentaci správně připravit. Procvičili si také různé způsoby, které jim pomohou zaujmout publikum a udržet si jeho pozornost; probrali, jak své myšlenky prezentovat tak, aby působily přesvědčivě. Naučili se, kdy využít audiovizuální pomůcky a kdy se jich vyvarovat. Dalším tématem byla práce s emocemi a reakcemi posluchačů a využití body language tak, aby prezentace zanechala co největší dojem.

Více o diskuzních večeřích najdete v sekci Workshopy s leadery:
http://www.elai.cz/cs/elai-nabidka/workshopy-s-leadery
PhotoPhotoPhotoPhoto
2013-10-30
4 Photos - View album

Post has attachment
Ať už jste podnikavá žena nebo se jí zatím jen toužíte stát, neměla byste si určitě nechat ujít konferenci „Ženy, zn. podnikavé", která se koná dne 17. října 2013 v Brně. Vstup samozřejmě není zakázán ani mužům, kteří touží získat inspiraci na pokračování vlastních projektů nebo navázat profesionální spolupráci se zajímavými lidmi.

Post has attachment
Přečtěte si rozhovor s Renatou Mrázovou, šéfkou ING Pojišťovny a Penzijní společnosti a také novou lektorkou ELAI, a to nejen o finanční gramotnosti. Co na její názory říkáte?
Wait while more posts are being loaded