Profile cover photo
Profile photo
Yunus Emre MERT
Yunus Emre MERT Hakkında
Yunus Emre MERT Hakkında
About
Posts

Post has attachment
Başlangıç Seviyesinden İleri seviyeye kadar, her seviye eğitimleri Her zaman. Her yerde. En iyilerden öğrenin. #excel +vidoport.com #vidoport
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
İnsanların, bugün nereye gitsek? Nerede dolaşsak? Kısa tatillerimiz için nereye gidebiliriz? Bayram tatili gibi kısa süreli kaçamaklar yapabileceğimiz tatilimizi nerede nasıl değerlendirebiliriz? Tarzı sorularına cevap bulabileceği, düzenleyeceği geziler hakkında ön bilgi sahibi olmak için kullanabileceğini şirin mi şirin bir yer burası.
Add a comment...

Post has shared content
Hazel Bebek Kıyafet Balosu Elbisesi

Hazel Bebek Kıyafet Balosu İçin Bir Elbise Arıyor. O Bu Parti de çok güzel olmak istiyor. Ona Bu konuda yardımcı olacak birisi lazım ve o kişi sensin. Mouse yardımıyla ve annesinin öğütleri ile partide en şık o olması gerek. Annesi ile alışverişe çıktıklarında çok kararsız kalıyor televizyonda gördüğü renk ile kendine göre elbise hayal ediyor. Hadi gel bu oyunda Hazel Bebek yardım et.
Add a comment...

Post has shared content
Donmuş Moda Rekabeti Oyunu partiye hazırlık yapan prenseslerden bir tanesi oyunu kazanmak zorunda. Bir diğeri partide aşkını düşünürken diğeri onu engellemek için büyü yapıyor ve onu donduruyor.

Bu sayede partide en güzel kız o oluyor. Bu oyunda en güzel sen olmak istiyorsan tarafını seç ve ona yardım et.
Add a comment...

Post has shared content
Anna kötü bir adam tarafından donduruldu ve çok hasta oldu.Onu korumak istedim o yerinde dondu ve bir grip hastalığına yakaladı. Hemen onu iyileştirmek için kale içine onu alın ve onu ısıtın, ve o zaman bu korkunç buz büyüyü bozmak için neler yapabileceğini görürüz.

Ona biraz öksürük şurubu verelim ve onu tekrar nefes alabilmesi için yardımcı olalım. Nefes alması için büyülü oksijen maskesi takalım ve radyatörü açın.

Ona doğru tedaviyi uyguladıktan sonra Anna bir kez daha kötü büyücüden kurtulmuş olacak ve herkes için iyileşmiş olacak.
Add a comment...

Post has shared content
Futbol ayakkabıları kapalı fırça ve Her zaman Dünya Futbol için hazır olsun! Diğer oyunculara karşı çekim becerilerini göstermek için Multiplayer modunda Hızlı Serbest Vuruş maçı veya Turnuvaları - veya ilk biraz ısınmak istiyorsanız, Uygulama modunda çalışın. 
 
Diğer oyuncular tarafından kaydedilen frikik yenmek için elinizden geleni yapın! Turnuva oyunlar şunlardır: 
 
- Free Kick: Kazanmak için 5 üzerinden iyi Skoru 
- Hedef Mücadelesi: Eğer hedefleri vurmak miyim ? 
- Uzun Ball Challenge: uzun mesafeden yere Hit hedefler 
- Crossbar Olay: direğin kapalı kaleye topu Bounce 
- Özel Zamanlı Turnuva: sınırlı bir süre için çalışan bir turnuva içine alın! ... ve daha fazlası! 
 
Karakterinizi özelleştirin ve daha fazla kişiselleştirilmiş oyun için güç ups ile yükseltin. Ne bekliyorsun?Oyunun içine alın ve Daima şimdi World Soccer yeteneklerinizi göstermek!
Add a comment...

Post has shared content
Hazel Bebek Kraliyet Hamamı lovelygamess.com sitesinde kız oyunları kategorisinde online oynamak için ücretsiz bir oyundur.

Hazel Bebek Kraliyet Banyosunda oyununu bu sitede ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bugün anne Hazel bebege kraliyet banyo verecek.Banyo rahatlatıcı bir masaj ile başlar.

Sonra bizim prenses yatıştırıcı çikolata suda kendini daldırma izin ve süt banyo ve duş takip edilmektedir. Sonunda onun favori kostüm ve aksesuarları küçük prenses giyinmek.

Kontrol: Fare ile hazel bebek kraliyet hamamı oyununu oynayabilir siniz.
Add a comment...

Post has attachment
Barbienin en yeni oyununu oynamaya hazır mısınız ? Barbie bu oyunda arkadaşlarının davet ettiği bir partiye gidecek ve biz onun partide çok şık olmasına yardımcı olacağız. Oyun başladığında cilt bakımı bölümü gelecek daha sonra makyaj giydirme ve aksesuar bölümleri ekranlarınıza gelecek. Bu bölümlerde Barbieyi daha güzel göstermek için çabalayın.  Barbienin parti heyecanı oyununa giriş yapabilmek için " PLAY " yazısına tıklamanız gerekiyor.   Oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. İyi Eğlenceler.
Add a comment...

Post has attachment
Savaş arenasında hızlı, öfkeli, acımasız bir o kadar da sert olmanız gerekir. Rakipleriniz acımasız bir katil onlara göz açtırmadan savaşın kazananı siz olun. Hızlanın ve tüm gücünüzle onlara çarpın paraları toplayarak bir sonraki seviyeye atlayabilirsiniz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded