Profile cover photo
Profile photo
Klinika i Instytut McKenziego Polska
5 followers
5 followers
About
Klinika i Instytut McKenziego Polska's posts

Post has attachment
Założycielem polskiego Instytutu McKenziego w Polsce jest dr Tomasz Stengert. To niewątpliwy autorytet w świecie polskiej medycyny. Doktor Stengert jest specjalistą w rehabilitacji medycznej, ortopedii i chirurgii urazowej. Pod koniec 1991 r. ukończył dyplomowy kurs w Międzynarodowym Instytucie McKenziego w Nowej Zelandii i tym samym uzyskał Dyplom w Zakresie Diagnozowania i Terapii Biomechanicznej. Pięć lat później utworzył polską filię Instytutu, która od lat cieszy się nieprzemijającym zainteresowaniem wśród Pacjentów. Na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci/zalozyciel.html znajdą Państwo więcej informacji o naszym założycielu i autorytecie, zatem zachęcamy do lektury! 
Photo

Post has attachment
Jak wiadomo, problem bólów kręgosłupa stał się problemem masowym. Coraz częściej słyszy się o tym, że ktoś zmaga się z tego typu bólami – właściwie niezależnie od wieku. Wielu lekarzom trudno jest odnaleźć źródło bólu, dlatego też większość Pacjentów przyjmuje te same leki, które zamiast pomóc – tylko szkodzą. Zupełnie inne podejście do diagnostyki i leczenia przyjmuje Instytut McKenziego. Badanie to opiera się na specjalnych protokołach diagnostycznych, które są odrębne dla każdego odcinka kręgosłupa czy kończyn. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szczegółową diagnostykę. Wizyta, podczas której nasi lekarze doszukują się rzeczywistego źródła bólu trwa nawet do dwóch godzin. U nas zwalcza się nie objawy, lecz przyczyny! Na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci/ometodzie.html znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zmagają się Państwo z nieznośnym bólem kręgosłupa? Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży może on sprawiać dyskomfort i trudności w wykonywaniu codziennych czynności. Zatem niech Państwo nie czekają dłużej! Jesteśmy od tego, aby Państwu pomóc. Instytut McKenziego pomaga w eliminowaniu bólu odczuwanego przez Pacjentów. Mają Państwo jakiekolwiek pytania? Jesteśmy od tego, aby udzielić Państwu wyczerpujących odpowiedzi. Na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci/kontakt.html znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Wiedzą Państwo o tym, że nasza Klinika Schorzeń Kręgosłupa i Stawów jest jedyną tego typu kliniką w Europie Środkowej? Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty – m.in. Instytutu McKenzie. Mogą nam Państwo zaufać, ponieważ zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem i certyfikatami potwierdzającymi ich kwalifikacje. Na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci/oklinice.html znajdą Państwo więcej informacji o naszej klinice, zatem serdecznie zachęcamy do lektury. 
Photo

Post has attachment
Wiedzieli Państwo o tym, że metoda McKenziego jest jedną z popularniejszych metod leczenia wszelkich dysfunkcji kręgosłupa? Warto pamiętać o tym, że ćwiczenia te są przeznaczone dla każdego. Może to być leżenie przodem, leżenie w przeproście czy też przeprost w pozycji leżącej… Jak widać, możliwości jest naprawdę sporo. Warto je jednak skonsultować ze swoim fizjoterapeutą czy lekarzem. Na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci/wprowadzenie.html zamieściliśmy więcej informacji do wprowadzenia.
Photo

Post has attachment
Niestety, ból kręgosłupa dotyka coraz więcej osób. Stał się on problemem na skalę światową. Chorym, którzy zmagają się od lat z tym schorzeniem, wydaje się, że nigdy nie będą w stanie wrócić do normalności… Nic bardziej mylnego! Zapewne nie słyszeli jeszcze Państwo o rewolucyjnej metodzie McKenzie! Zwalczamy przyczyny, a nie objawy i z tego jesteśmy znani! Jeśli są Państwo ciekawi, na czym dokładnie polega ta metoda, zachęcamy do obszernej lektury, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci/ometodzie.html.
Photo

Post has attachment
Leczenie bólów kręgosłupa metodą McKenzie ostatnimi czasy bije rekordy popularności. To dzięki temu, że sposób ten jest skuteczny i naprawdę przynosi pożądane rezultaty! Pomagamy naszym Pacjentom normalnie funkcjonować! Na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci.html znajdą Państwo więcej informacji o tym, jak leczymy.
Photo

Post has attachment
O leczeniu bólów kręgosłupa wiemy niemal wszystko! Zaufały nam setki zadowolonych Pacjentów, którzy zmagali się z tym niezwykle męczącym schorzeniem… A jak wiadomo – z kręgosłupem nie ma żartów… Zachęcamy Was serdecznie do umówienia się z nami na wizytę. Pomożemy Wam uporać się z bólem! Na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/main/pacjenci.html zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie, że kręgosłup można nadwyrężyć? Jedną z przyczyn takiego stanu może być pochylanie się. Warto dodać, że schylając się nasze plecy dźwigają ponad 4-krotny ciężar naszego ciała.
Nadwyrężenie kręgosłupa prowadzi niestety do bólu i dyskomfortu, których można jednak pozbyć się dzięki metodzie McKenziego.
http://www.mckenzie.pl/

Photo

Post has attachment
Można zauważyć, że w krajach zachodnich o wiele więcej osób cierpi na bóle karku bądź kręgosłupa. Jest to spowodowane przede wszystkim siedzącym trybem życia. Chciecie dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszamy do lektury naszego bloga: http://www.mckenzie.pl/blog/blog/sila-nawyku-przyczyny-odczuwania-bolu-okolicach-kregoslupa/
http://www.mckenzie.pl
Photo
Wait while more posts are being loaded