Profile cover photo
Profile photo
Xnet.pl
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Wraz z wybranymi produktami firmy Autodesk otrzymają Państwo akcesoria firmy Logitech. Promocja trwa do 31.12.2014r.


do wyboru:
Kamera Logitech C170
Mysz bezprzewodowa Logitech M235
Słuchawki Logitech PC960 OEM USB Stereo Headset
Klawiatura Logitech K230
Głośniki Logitech LS21 Głośniki 2.1

Zapraszamy do zakupów
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wraz z wybranymi produktami firmy Autodesk otrzymają Państwo akcesoria firmy Logitech. Promocja trwa do 15.06.2014r.


do wyboru:
Kamera Logitech C170
Mysz bezprzewodowa Logitech M235
Słuchawki Logitech PC960 OEM USB Stereo Headset
Klawiatura Logitech K230
Głośniki Logitech LS21 Głośniki 2.1
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo,

Informujemy iż w naszej ofercie ukazała się najnowsza wersje programu do projektowania CAD 2d - AutoCAD LT 2015. W ofercie dostępne są również aktualizacje ze starszych wersji AutoCAD LT 2014, 2013, 2012 lub 2011.

http://www.xnet.pl/autocad/autodesk_autocad_lt_2015.html
Add a comment...

Post has attachment
Ważna informacja dla osób, które w 2013 kupiły na Allegro pakiety Adobe CS6 (upgrade+ podstawa)!
W dużej części oprogramowanie to może być użytkowane nielegalnie ponieważ zazwyczaj legalny jest tylko upgrade, podstawa już nie. Czyli używamy pirata z pełnymi tego konsekwencjami
Więcej informacji na naszej stronie.
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż z dniem 30.04.2013 firma Adobe wycofała z oficjalnych cenników większości programów w wersjach pudełkowych.
W chwili obecnej dostępne jeszcze są w sprzedaży licencje elektroniczne. Nie mamy informacji jak długo pozostaną w sprzedaży.

Kupując obecną licencję lub pudełko stają się Państwo posiadaczem programu i mogą korzystać z niego bezterminowo. Z informacji, które otrzymaliśmy w przyszłości nie będzie możliwy zakup programów Adobe na własność. Programy będą mogli Państwo wypożyczać od firmy Adobe za pomocą usługi Creative Cloud płacąc stałą, comiesięczną lub coroczną opłatę za wypożyczenie.

Gorąco zachęcamy więc do zakupu programów oraz upgrade'ów do obecnie posiadanych wersji teraz, kiedy są one jeszcze dostępne.

Informacje mogą Państwo uzyskać również pod numerem telefonu 42 639 89 02 lub adresem e-mail: info@xnet.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Nowość w naszej ofercie: AutoCAD LT 2014 - oprogramowanie do kreślenia 2D dedykowane systemowi Windows® 8. Jedną z zalet programu jest bezpośrednia integracja w chmurze z usługami Autodesk® 360 dzięki czemu przechowywanie, udostępnianie i przeglądanie rysunków jest bardzo proste.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym produktem w naszej ofercie - programem Corel® VideoStudio® Pro X6. Jest to kolejna wersja znanego już oprogramowania do edycji nagrań wideo - najnowsza wersja umożliwia tworzenie filmów w rozdzielczości Ultra HD z doskonałymi efektami wizualnymi. Pro X6 pozwala na tworzenie filmów do odtwarzania na urządzeniach przenośnych, publikacji w Internecie, nagrania na DVD czy Blu-ray Disc™.
Przydatną nowością jest funkcja śledzenia ruchu obiektu, pozwalająca na śledzenie poruszających się obiektów oraz dodawanie grafiki i tekstów.
Add a comment...

Post has attachment
CorelDRAW Graphics Suite X6 PL Upgrade - umożliwia aktualizację do najnowszych wersji programów: CorelDRAW Graphics Suite X4, X5 lub CorelDRAW Premium Suite X5. Najnowsza wersja oprogramowania Corel umożliwia zaawansowaną edycję czcionek OpenType®. Corel X6 to również dostęp do większej ilości zasobników w programie Corel® CONNECT™ X6 oraz możliwość tworzenia stron internetowych dzięki programowi Corel® Website Creator™ X6.
Zachęcamy do zaktualizowania swojego oprogramowania.
Add a comment...

Post has attachment
CorelDRAW Graphics Suite X6 PL - zaawansowane oprogramowanie do projektowania graficznego zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących pasjonatów grafiki. W skład pakietu wchodzą profesjonalne narzędzia do projektowania grafiki wektorowej, witryn internetowych oraz edycji zdjęć.
Wśród ulepszeń tej wersji pakietu warto wymienić: szybszą pracę (w porównaniu z wersjami wcześniejszymi), zaawansowaną obsługę czcionek OpenType® czy dostępność kreatywnych narzędzi do kształtowania grafiki wektorowej.

Po więcej informacji na temat pakietu, zapraszamy do naszego sklepu.
Add a comment...

Post has attachment
CorelDRAW Home&Student Suite X6 to specjalna wersja programu CorelDRAW przeznaczona szczególnie dla studentów interesujących się grafiką komputerową.

Program może być zainstalowany na max. 3 komputerach domowych i co ważne - nie może być wykorzystywany do celów komercyjnych. Jeśli zechcą Państwo korzystać z oprogramowania do celów komercyjnych, należy pobrać pełną wersję pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6, która ponadto daje więcej możliwości.

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X6 obejmuje:
>> CorelDRAW® Home & Student Suite X6
>> Corel® PHOTO-PAINT™ Home & Student Suite X6
>> Corel® PowerTRACE™ X6
>> Corel® CONNECT™
>> Corel CAPTURE™ X6[

 Program można zakupić w naszym sklepie w specjalnej cenie - dostawa gratis!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded