Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe - Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o. świadczy usługi od 1998 roku na terenie Katowic - Zapraszamy do współpracy.
Biuro Rachunkowe - Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o. świadczy usługi od 1998 roku na terenie Katowic - Zapraszamy do współpracy.
About
Posts

Post has attachment
Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się „długim weekendem majowym” informujemy, że w dniach 30 kwietnia – 4 maja br. Dział Księgowy będzie nieczynny, zaś Dział Kadr i Płac wraz z Biurem Obsługi Klienta będą czynne w dni robocze w zwyczajowych godzinach.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Photo

Post has attachment
Jak z powodu kilkuset drobnych transakcji na giełdzie kryptowalutowej można zapłacić podatek w wysokości kilkuset tysięcy złotych? Ministerstwo Finansów wydało niedawno komunikat o „Skutkach podatkowych obrotu kryptowalutami w PIT, VAT i PCC„. Z pierwszych interpretacji owego komunikatu wynika, że mamy najbardziej opresyjne podejście na świecie w kwestii „opodatkowania” kryptowalut.

Post has attachment
Projekt uchwały o powołaniu komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT został złożony w Sejmie - poinformował na Twitterze poseł PiS Marcin Horała. Komisja będzie liczyć 9 członków i zbada działania instytucji w okresie od grudnia 2007 r. do listopada 2015 r.

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Spółki rozliczające się z podatku dochodowego od osób prawnych muszą od 1 stycznia tego roku inaczej traktować zyski kapitałowe. Wiele kwestii z tym związanych jest wciąż niejasnych, a eksperci są zgodni, że rozstrzygną je dopiero sądy.

Post has attachment
Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się informacją, że w dniu dzisiejszym świętujemy 20-lecie naszej obecności na rynku. Jest to dla nas powód do dumy i mobilizacja do dalszego działania. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Kontrahentom za owocną współpracę i cieszymy się, że kolejny rok będziemy mogli służyć Wam pomocą, dawać wsparcie, oferować dobrej jakości usługi oraz dzielić się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

#20leciefirmy #20latnarynku #20lat #biurorachunkowekatowice #katowice
Photo
Photo
26.03.2018
2 Photos - View album

Post has attachment
W dniach 19-30 marca 2018 r. ogłaszamy nabór na stanowisko: samodzielnego księgowego/księgowej, wymagane:

- doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku (min. 4 lata),

- wykształcenia kierunkowego
(ekonomia, finanse, rachunkowość),

- dobrej znajomości systemów finansowo-księgowych klasy ERP (wielkim plusem będzie znajomość pakietu Insert),

- dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości.

Oferujemy:

Pracę w gronie specjalistów w ustabilizowanej firmie z 20letnią historią, zatrudnienie w stałych godzinach pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz odpowiednie kwalifikacje i/lub wykształcenie związane z rachunkowością lub kadrami, prześlij nam swoją aplikację na adres: kancelaria@frejno.com.pl
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do przekazania swojego "1%" na rzecz "Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie".
Photo

Post has attachment
94,5 proc. wszystkich podatników VAT złożyło w terminie jednolite pliki kontrolne. Tylko 85 tys. spośród 650 mln wykazanych przez nich faktur okazała się podejrzana.

Post has attachment
"Ja dziś Paniom życzę, żeby przestało się Paniom śnić, a zaczęło przytrafiać." - Sigmund Freud 🍀
Photo
Wait while more posts are being loaded