Profile cover photo
Profile photo
EMPAC Polska Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Potrzebujesz opakowań do granulatów tworzyw sztucznych lub drobnoziarnistych granulatów stosowanych w przemyśle spożywczym? W takim razie polecamy Kontenery elastyczne Quintainer. Są one wyposażone w dodatkową konstrukcję wewnętrzną, dzięki której po napełnieniu, boczne ściany pojemników nie wybrzuszają się i nie wystają poza obrys palety - http://empac.pl/worki-big-bag/quintainer/.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukają Państwo wkładek do pakowania materiałów, które wymagają dodatkowej ochrony przed zanieczyszczeniami, to polecamy wkładki foliowe Pacliner. Wkładki tego typu najczęściej stosuje się do pakowania granulatów standardowych i specjalnych, płynnych środków spożywczych, produktów chemicznych oraz barwników. Więcej informacji na temat wkładek Pacliner znajdą Państwo pod tym linkiem - http://empac.pl/worki-big-bag/pacliner/.
Add a comment...

Post has attachment
Worki przemysłowe Pactainer ED® typu C to świetny wybór, jeśli szukamy dobrej ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi, które powstają w czasie nasypywania i opróżniania pojemnika w tzw. niebezpiecznych atmosferach wybuchowych, które mogą spowodować zapłon. Tkanina, z której wykonano Pactainer ED, skutecznie odprowadza ładunki elektrostatyczne powstające podczas napełniania i opróżniania worka. Polecamy - http://empac.pl/worki-big-bag/pactainer-ed/.
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z firmą Empac, zajmującą się produkcją worków Big Bag. Nasza siedziba znajduje się w Zdunach w województwie pomorskim. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo szczegółowe dane kontaktowe do naszej firmy, czekamy na Państwa zgłoszenia - http://empac.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pactainery to kontenery elastyczne FIBC (tzw. BIG BAG), które można wykorzystać do pakownia różnorodnych materiałów sypkich. Ich pojemność wynosi od 200 do 3000 litrów. Informujemy, że wszystkie worki FIBC są przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://empac.pl/worki-big-bag/pactainer/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do pakowania materiałów wymagających dodatkowej ochrony przed zanieczyszczeniami polecamy wkładki z folii wielowarstwowych Pacliner. Umieszcza się je w pojemnikach sztywnych np. w oktabinach. Zazwyczaj używa się tych wkładek do pakowania płynnych środków spożywczych, produktów chemicznych i barwników. Polecamy - http://empac.pl/worki-big-bag/pacliner/.
Add a comment...

Post has attachment
Worki kontenerowe Flutainer przeznaczone są do przechowywania i transportu substancji płynnych i o konsystencji pasty. Umożliwiają magazynowanie aż 3000 litrów substancji na jednym metrze kwadratowym powierzchni. Można je stosować do pakowania klejów, farby w pastach czy koncentratów soków owocowych. Polecamy - http://empac.pl/worki-big-bag/flutainer/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową polecamy specjalne pojemniki Quintainer. Dzięki wyjątkowej konstrukcji boczne ściany pojemnika nie wybrzuszają się po napełnieniu i nie wystają poza granice palety. Pojemniki Quintainer można wykorzystać do pakowania rozmaitych granulatów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://empac.pl/worki-big-bag/quintainer/.
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że ponad 90% naszej produkcji trafia na rynek Europy Zachodniej? Od lat cieszymy się uznaniem i zaufaniem największych firm przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Mimo stabilnej pozycji nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania. Zachęcamy do współpracy - http://empac.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
EMPAC Polska zajmuje się produkowaniem kontenerów elastycznych FIBC (worków Big Bag) a także wkładów foliowych, służących do przechowywania materiałów sypkich. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do Klientów z branży spożywczej, chemicznej oraz farmacji. Działamy od ponad 20 lat i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://empac.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded