Profile cover photo
Profile photo
Наддністрянська правда
3 followers -
Головні новини Овідіопольського району
Головні новини Овідіопольського району

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Презентували марку і конверт до 10-річчя Нижньодністровського парку

13 листопада виповнилось десять років Нижньодністровському національному природному парку. З цієї нагоди в селі Маяки Біляївського району, де розташований адміністративний центр парку, відбулась церемонія погашення поштового конверту і марки, присвячених природній перлині півдня України.
- Овідіопольський район традиційно випускає марки і конверти, присвячені подіям, пов’язаним із районом, - говорить голова громадської організації спілки митців «Берег Овідія», багаторічний керівник Овідіопольського району Володимир Левчук, - Першу марку було присвячено пам’ятнику Овідію й Овідіополю, потім на поштових конвертах з’явилась марка, присвячена спортивній легенді України, дворазовій олімпійській чемпіонці, нашій землячці Тетяні Макарець, ще одна марка теж присвячена земляку, письменнику і поету Анатолію Ройченку, а наше професійно-технічне аграрне училище теж удостоєне честі бути темою випуску марки, присвяченій 50-річчю учбового закладу. До речі, робота по створенню національного природного парку тривала теж довгих десять рокв і вже потім Президент України видав Указ про створення Нижньодністровського національного породного парку.
- Аж не віриться, що пройшло вже 10 років, як на теренах нашої сільради діє природний парк, - згадує голова Маяківської об’єднаної територіальної громади Віктор Дяченко. – До мене тоді звернувся Володимир Левчук, бо саме він ініціював ідею створення парку, щоб посприяти в підготовці необхідної документації. Я з радістю його підтримав. Сьогодні парк перетворився в серйозний науковий і туристичний центр. Нам дуже приємно, що погашення марки, присвяченого національному парку, проходить саме в Маяках, це підтверджує привабливість нашого регіону для розвитку туристичної індустрії, а, головне, дає змогу зрозуміти, особливо дітям, що наша природа – унікальна, і ми мусимо її берегти.
- Поштова марка – одна з ознак презентації держави в світі, як і прапор, як і герб, - говорить представник Асоціації філателістів України Тетяна Нестеренко, яка виступає одним із ініціаторів випуску власних марок . – Саме через нашу асоціацію ця поштова марка потрапить в Австралію, Францію, Англію, багато інших країн світу. Саме ця поштова марка донесе, що є таке місце на мапі України, що саме тут є унікальна природна перлина, яку варто побачити. Тож, сподіваюся, що завдяки саме цій події про наш регіон дізнаються тисячі землян.
В будинку культури села Маяки було чимало молоді, учнів Овідіопольського профтехучилища, викладачі навчального закладу. Для багатьох з них було цікаво чути про парк, в якому не всі ще побували.
Директор Одеської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергій Дрозд, начальник Овідіопольського центрального поштового відділення Світлана Віхтєва привітала всіх присутніх з подією і взяли участь у погашенні конверту і поштової марки.
Виконуючий обов’язки директора Нижньодністровського національного природного парку Олександр Ігнатюк щиро подякував, що саме природний парк і його емблема віднині у вигляді поштової марки займе почесне місце в колекціях філателістів.

Сергій Димченко
PhotoPhotoPhoto
19.11.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Зміни щодо призначення субсидій

3 1 жовтня 2018 року постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива:
- громадяни, які працюють за кордоном і сплачують там ЄСВ, що підтверджується документально. Тоді субсидію в Україні домогосподарство, де зареєстрована така особа, має змогу отримати на загальних умовах;
- право на субсидію мають ті родини, опалювальна, а не загальна, площа житла яких не перевищує 120 кв.метрів для квартири та 200 кв.метрів для індивідуального будинку;
Змінами передбачено, що субсидія не може бути призначена (у т.ч. за рішенням комісії) у випадку, коли у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад З місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря). До налагодження обміну даними про таких осіб з Мін'юстом відповідну інформацію щодо кожної особи органи соціальноrо захисту населення можуть отримати з указаного реєстру, який є публічним, на сайті Мін'юсту.
Комісія з питань призначення житлових субсидій має право розглянути наступні питання:
- у разі якщо член домогосподарства не має доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК);
- доповнено перелік осіб, яким житлову субсидію може бути призначено за рішенням комісії на понаднормову площу житла, громадянами, які отримують пенсію у зв'язку з втратою годувальника, хто досяг пенсійного віку чи отримує пенсію за вислугою років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу за інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
субсидія може бути призначена, якщо у житловому приміщенні (будинку) оформлено два і більше окремих особових рахунки, за умови, що опалювана площа частини житлового приміщення кожного домогосподарства, на яку призначається субсидія, не перевищує 120 кв.метрів для квартири, 200 кв.метрів для індивідуального будинку;
- комісія має право приймати рішення про призначення житлової субсидії у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім'ї особи із складу домогосподарства доходи, які враховуються під час призначення субсидії, є такими, що зазначені в абзацах другому — четвертому підпункту 3 пункту б Положення, і такі особи або інші члени домогосподарства надають соціальні послуги, перебувають у місцях позбавлення волі, перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком лікарського - консультативної комісії закладу охорони здоров'я, є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря.
При цьому звертаємо увагу, що початкову стадію алко - і наркозалежності людини може діагностувати будь-який лікар;
Органи соціального захисту населення з 01.10.2018 розглядають питання припинення житлової субсидії без рішення комісії за заявою отримувача, а також у разі смерті одинокої особи чи переїзду сім'ї в інше житлове приміщення.
3 1 жовтня 2018 року якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов'язкового платежу субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги.
Якщо субсидію на новий рік 2018-2019 роки уже призначено, то ії розмір на опалювальний сезон управління соціального захисту населення у жовтні розрахує автоматично, без повторного звернення з документами.
Особам, які не звернулися після 01.05.2018 або отримали відмову в призначенні субсидії на не опалювальний сезон, пропонуємо звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації із заявою та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, для проведення розрахунку.

Начальник управління соціального захисту населення О.М. Вербицька
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Звільнено голову Овідіопольської РДА Левчука В.В.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №194/2018-рп

Про звільнення В.Левчука з посади голови Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області

Звільнити ЛЕВЧУКА Володимира Володимировича з посади голови Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області згідно з поданою ним заявою.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

1 листопада 2018 року

https://www.president.gov.ua/documents/1942018-rp-25370
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded