Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe Liczydlo
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Przygotowanie przez nas rocznej deklaracji PIT-11/8B dla jednej osoby kosztuje zaledwie 10 zł. Z chęcią przygotujemy również umowy o pracę czy zlecenie, które będą zgodne z prawem. Co ważne – pracownik zatrudniony w oparciu o umowę o pracę może rozpocząć wykonywanie pracy najpóźniej w dniu podpisania umowy. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.bkliczydlo.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zgodnie z projektem Sejmu osoby prowadzące działalność i otrzymujące z tego tytułu niewielkie wynagrodzenie (tj. do 1000 zł) nie będą musiały rejestrować swojej działalności. Dodatkowo płacenie składek ZUS nie będzie obowiązkowe. Przypominamy jednak, że nie jest to jeszcze projekt zatwierdzony. Mamy jednak nadzieję, że już niebawem wejdzie w życie. http://www.bkliczydlo.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowelizacja ustawy PIT korzystna jest szczególnie dla osób zarabiających najmniej. Bowiem kwota wolna od podatku wzrośnie aż do 8 tys. zł. Przypominamy, że dotychczas była to kwota 6,6 tys. zł. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie również dla emerytów, rencistów oraz osób pracujących na umowę zlecenie, które nie otrzymują wysokiego wynagrodzenia. http://www.bkliczydlo.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi rachunkowe wcale nie są tak drogie. Wystarczy jedynie wybrać firmę, która oferuje konkurencyjne ceny oraz zapewnia najwyższą jakość usług (http://www.bkliczydlo.com.pl/). Pamiętajcie, aby powierzyć finanse swojej firmy biurze godnemu zaufania!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc kredytowa to jedna z nielicznych usług, które oferujemy. Posiadamy również niezbędną wiedzę dotyczącą księgowości. Z przyjemnością pomożemy Wam w zarządzaniu firmą, ponieważ satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.bkliczydlo.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro księgowe Liczydło znajduje się w Warszawie przy ul. Powsińskiej 106. Na stronie: http://www.bkliczydlo.com.pl/kontakt/ dostępne są dokładne dane kontaktowe naszej firmy. Zachęcamy Państwa do przesyłania zapytań za pomocą formularza kontaktowego bądź do kontaktu telefonicznego. Dołożymy wszelkich starań, aby dokładnie odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli dochód Waszej firmy w roku 2017 wyniósł co najmniej 2 000 000 euro zobowiązani jesteście do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Obowiązek ten dotyczy zarówno osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych, jak również spółek jawnych osób fizycznych. Chętnie pomożemy Państwu w wywiązaniu się z tego obowiązku. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.bkliczydlo.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiecie, gdzie znajduje się nasze biuro? Zachęcamy zatem do odwiedzenia strony internetowej: http://www.bkliczydlo.com.pl/kontakt/, na której znajdują się dokładne dane kontaktowe firmy LICZYDŁO. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdecydowanie odradzamy Państwu prowadzenie księgowości firmy bez odpowiedniej wiedzy. Profesjonalna pomoc jest nie tylko przydatna, ale i pomaga w uniknięciu nieprzyjemności wynikających między innymi z błędnych dokumentów złożonych do ZUS czy też US. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.bkliczydlo.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty uzyskacie Państwo za pomocą kontaktu telefonicznego. Nasza księgowa z chęcią odpowie na każde zapytanie oraz doradzi, która usługa jest dla Państwa najkorzystniejsza. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.bkliczydlo.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded