Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe Liczydlo
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Księgowością zajmujemy się już od 2000 roku. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie skuteczny model współpracy z klientami, który pozwala nam na terminową realizację ich zleceń z zachowaniem wysokiej jakości usługi. Jesteśmy pewni, że wybierając nasze biuro rachunkowe, będą Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Zapraszamy do współpracy http://www.bkliczydlo.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy planujecie Państwo zamknąć swoją działalność? Bardzo ważne jest, abyście złożyli wniosek do GUS o wykreślenie spółki. Jeśli macie jakikolwiek kłopot ze złożeniem dokumentów – służymy profesjonalną pomocą. Pomogliśmy już wielu osobom w sprawach związanych z urzędami. Z chęcią pomożemy i Wam! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.bkliczydlo.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro księgowe LICZYDŁO z przyjemnością pomoże Państwu w uzyskaniu funduszy unijnych. Jeśli więc chcecie, aby Wasza firma uzyskała dotację na rozwój działalności czy też pracowników – skontaktujcie się z nami! Pomożemy Wam w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Dołożymy również wszelkich starań, abyście w możliwie najszybszym terminie uzyskali fundusze. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.bkliczydlo.com.pl/dotacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tylko u nas za obsługę płacową do 5 osób nie zapłacicie zupełnie nic! Usługa jest darmowa, ponieważ satysfakcja Zleceniodawców jest priorytetem naszej działalności. Pamiętajcie Państwo jednak, że za każdą następną osobę pobieramy opłatę w wysokości 30 zł. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://www.bkliczydlo.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obsługa kadrowo – płacowa to usługa, której głównym zadaniem jest prowadzenie spraw osobowych pracowników. Osoba podejmująca się tego zadania powinna między innymi zająć się rekrutacją pracowników, analizą rynku pracy czy też rozliczać urlopy zatrudnionych już pracowników. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.bkliczydlo.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że podane przez nas ceny dostępne na stronie: http://www.bkliczydlo.com.pl/oferta/ są kwotami netto. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów oferujemy wiele rabatów, jak również zapewniamy konkurencyjne ceny. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Outsourcing księgowości jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla firm. Wybierając tego typu usługę z pewnością zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Możecie liczyć także na kompleksową ofertę taką jak obsługa kadrowo – płacowa czy też prowadzenie ksiąg przychodów. Na stronie: http://www.bkliczydlo.com.pl/ dostępne są dla Państwa dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biur rachunkowych w Warszawie jest wiele. Które wybrać? Proponujemy, abyście Państwo najpierw zapoznali się z opiniami Klientów wybranego biura. Warto również zapoznać się z przygotowanym przez firmę cennikiem. Ponadto Waszej uwadze nie powinna umknąć przewidywana data realizacji zlecenia. http://www.bkliczydlo.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcą poznać Państwo pełną ofertę naszego biura rachunkowego, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie zamieściliśmy cennik z rozpisanymi usługami. Stworzyliśmy go specjalnie z myślą o przyszłych klientach, aby zapewnić im świetne źródło informacji. W razie pytań zapraszamy też do kontaktu telefonicznego http://www.bkliczydlo.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostawienie finansów w dobrych rękach to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorców. Nie lubią albo nie mają Państwo czasu na własnoręczne prowadzenie rachunków? W tej sytuacji warto jest zaufać naszemu biurowi księgowemu. Wszystkim się zajmiemy, a Państwo będą mogli zająć się innymi rzeczami, takimi jak na przykład rozkręcanie przychodu firmy http://www.bkliczydlo.com.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded