Profile cover photo
Profile photo
Marwen. Schody, parapety, kominki
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się również w mocowaniu elementów kamiennych na tzw. suchy montaż. Technologia ta polega na mocowaniu kamienia do ścian budynku przy zastosowaniu odpowiednich kotew, bez użycia jakichkolwiek mas wiążących między kamieniem a ścianą. Metoda ta umożliwia całkowite wyeliminowanie wykwitów z podłoża na elewacje. Zachęcamy do współpracy - http://www.marwen.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro w Andrespolu w województwie łódzkim jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 i w soboty w godzinach 08:00-14:00. Zachęcamy również do kontaktowania się drogą mailową i telefoniczną. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy - http://www.marwen.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zespół specjalizuje się w montażach wszelkiego rodzaju realizacji takich jak: klatki schodowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, elewacje budynków, blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny kamienne kominków i saun, posadzki, okładziny ścian, itp. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa realizacja pomieszczenia w kamieniu naturalnym np. łazienki, hole, kuchnie itp. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://www.marwen.com.pl/montaz-kamienia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okładziny ścienne i podłogowe wykonane z kamienia zapewnią wyjątkowy wygląd w każdej przestrzeni. Kamień na ścianach będzie doskok ale się prezentował zarówno w hotelowych wnętrzach, jak i w domowym zaciszu. Zapewniamy, że kamień będzie pasował do każdego typu wnętrza. Zapraszamy do współpracy - http://www.marwen.com.pl/oferta/okladziny-scienne-i-podlogowe/.
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając materiał do aranżacji łazienki, warto wziąć pod uwagę jego właściwości, takie jak odporność na wilgoć. Z tego względu świetnym materiałem na blaty łazienkowe jest kamień. Bez względu na to, czy będzie to granit, onyks, czy konglomerat kwarcowy, doskonale sprawdzą się w warunkach zwiększonej wilgotności. Polecamy - http://www.marwen.com.pl/oferta/blaty-lazienkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kamień należy do bardzo trwałych materiałów, jest praktycznie niezniszczalny. Co istotne, jest bardzo prosty w pielęgnacji - wystarczy go przetrzeć wilgotną szmatką i zaimpregnować raz lub dwa razy w ciągu roku. Oferujemy Państwu różne rodzaje kamienia, w zależności od upodobań. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.marwen.com.pl/oferta/schody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy w ofercie ponad 180 rodzajów kamienia. Sprowadzamy go z najlepszych kombinatów na świecie, które specjalizują się w wydobyciu i przerobie kamienia naturalnego. Sprzedajemy surowce w postaci płyt granitowych, marmurowych i konglomeratów grubości 2 i 3 cm o różnych wymiarach i kolorystyce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.marwen.com.pl/oferta/schody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością są schody z kamienia. Tworzymy schody z marmuru, granitu i innych materiałów. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję schodów – z pewnością ją zrealizujemy. Wybierz kolor, kształt i wykończenie – my zajmiemy się realizacją Twoich wymarzonych schodów. Polecamy nasze usługi - http://www.marwen.com.pl/oferta/schody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z kamieni w naszej ofercie jest aglomarmur. Jest to konglomerat z odłamków skalnych, które zostały spojone w całość przy pomocy specjalistycznych żywic. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną tego produktu. Aglomarmur można wykorzystać do budowy parapetów, schodów i blatów. Polecamy - http://www.marwen.com.pl/rodzaje-kamienia/aglomarmur/.
Add a comment...

Post has attachment
Firma Marwen świadczy również usługi cięcia i obróbki kamienia naturalnego, płytek gresowych, ceramicznych oraz spieków kwarcowych. W zakres naszych usług wchodzi m.in. wypalanie materiału polerowanego, cięcie proste i w łuku oraz frezowanie parapetów - http://www.marwen.com.pl/ciecie-kamienia-i-gresu/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded