Profile cover photo
Profile photo
"U Koziołka" Restauracja.
About
Posts

Post has attachment
A może...kebab? Każdemu należy się chwila przyjemności! Jeśli marzycie o tym daniu od dłuższego czasu, to zróbcie coś dla siebie i koniecznie odwiedźcie naszą restaurację. Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierogi z mięskiem? A może owocowe? Na co tylko macie ochotę! W lepieniu pierogów mamy mistrza, uwierzcie nam. Jesteśmy pewni, że zakochacie się w tym smaku. Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lubicie wołowinę? To świetnie się składa, ponieważ mamy dla Was coś pysznego! Od lat serwujemy burgery z wołowiny, które nieustannie cieszą się popularnością. Przekonajcie się sami, że to istne niebo w gębie! Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/oferta/ znajdziecie nieco więcej informacji o tym, co mamy do zaoferowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dopadła Was jesienna chandra? Chodzicie smutni i przybici? Wiecie, co jest najlepsze na takie smuteczki? Oczywiście, że ciepły obiadek! Odwiedźcie koniecznie „U Koziołka” i w mig pozbądźcie się złego humoru z naszą pomocą. Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/o-firmie/ znajdziecie o nas więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ostatnimi czasy wciąż marzycie o domowym schabowym? Jeśli nie macie chęci czy czasu na samodzielne przygotowanie tej potrawy, odwiedźcie naszą restaurację i skuście się na domowy, pyszny obiadek! Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzy się Wam schabowy z ziemniaczkami? To się nazywa porządny obiad! Odwiedźcie restaurację „U Koziołka”, gdzie poznacie smak schabowego, który zawróci Wam w głowie! Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/kontakt/ znajdziecie dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat udowadniamy wszelkim niedowiarkom, że kebab może być pełnowartościowym daniem. Pod warunkiem, że zostanie przygotowany przez doświadczonych kucharzy! W naszym kebabie znajdziecie świeże warzywa, sałatę i pyszne, idealnie przygotowane i doprawione mięso. My już zgłodnieliśmy! Odwiedźcie koniecznie naszą stronę internetową: http://koziol-meat.pl/oferta/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierogi jak u mamy? Ojej, nie ma pyszniejszego obiadku po stresującym dniu! Macie chrapkę na domowe pierożki? Zapraszamy do naszej restauracji „U Koziołka”! Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o serwowanych przez nas pysznościach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteście w okolicy Zamościa i nie wiecie, gdzie zatrzymać się na coś pysznego? Zapraszamy serdecznie do restauracji „U Koziołka”! Jesteśmy pewni, że nasze zawsze świeże i pyszne specjały przypadną Wam do gustu. Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Waszej rodzinie szykuje się huczna impreza? Nie macie siły na przygotowanie potraw dla licznego grona gości? Spokojnie! Nasza restauracja „U Koziołka” przyjdzie Wam z pomocą! Przygotujemy specjalnie na Wasze życzenie moc pyszności! Gwarantujemy zadowolenie i Wasze,
i Gości! Na stronie internetowej: http://koziol-meat.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded