Profile cover photo
Profile photo
Biuro Turystyczne MAGELLAN
About
Posts

Post has attachment
Wspaniałe wakacje to marzenie każdej osoby, która pragnie odpocząć z daleka od codziennych obowiązków. W naszym biurze turystycznym „Magellan” dysponujemy kompleksowymi ofertami wyjazdu w różne zakątki świata. Profesjonalnie doradzimy Państwu przy wyborze miejsca na wakacyjny pobyt. Zapewniamy rzetelną obsługę oraz bardzo korzystne rozwiązania cenowe. http://www.btmagellan.pl/samolotem.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Co w grudniu lub styczniu? Oglądasz za oknem swoje osiedle w szarych barwach. Nawet śniegu nie ma tylko jakaś popielata mgła i mokre chodniki. Nie musi tak być! Nasze biuro podróży zawsze jest gotowe zabrać Was w wymarzone wakacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.btmagellan.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urlop poza sezonem wakacyjnym to dobry pomysł dla osób, które chcą zaoszczędzić, nie lubią zatłoczonych plaż, upałów lub po prostu chcą oderwać się od jesiennej szarugi, by w ciepłym miejscu naładować akumulatory przed nadchodzącą zimą. Pomysłów na wypoczynek poza sezonem może być naprawdę wiele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.btmagellan.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyspy Kanaryjskie to miejsce, w które prędzej czy później każdy pewnie trafi… Dlaczego? Bo są idealne, gdy u nas zimno, szaro i brzydko lub gdy wiosna dopiero się zaczyna, a my mamy ochotę uciec do ciepła i naładować akumulatory słońcem. Są idealne, bo w zasadzie pogoda przez cały rok jest równie dobra i przyjemna zarówno na leżakowanie na plaży, jak i na zwiedzanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.btmagellan.pl/samolotem.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Autobusy i pociągi mają swoje ustalone trasy. Jadą od przystanku do przystanku, od stacji do stacji – nie ma mowy o żadnych odstępstwach. Co więcej – wybierając się w dłuższą podróż, musisz liczyć się z przesiadkami, ponieważ nie zawsze masz do dyspozycji bezpośrednie połączenia pomiędzy danymi punktami na mapie. Do niektórych miejsc nie dociera ani pociąg, ani samolot, ani autobus… Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.btmagellan.pl/samochodem.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro turystyczne, to nie tylko wycieczki. Naszym klientom oferujemy bilety na szereg atrakcji takich jak: koncerty, imprezy sportowe i artystyczne oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.btmagellan.pl/bilety.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lipiec to okres kiedy większość z nas planuje urlop. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić w tym miesiącu jest Indonezja. Flaga Indonezji przypomina polską, ale odwróconą o 180°. Kalejdoskop kultur, ras i języków, tysiące wysp i tysiącletnie świątynie, wieczny upał i czynne wulkany – to wszystko sprawia, że cały ten kraj wydaje się istnym przeciwieństwem naszego. Wakacje w Indonezji warto zacząć od jej serca – wyspy Jawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.btmagellan.pl/samolotem.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choroba dopadła cię z zaskoczenia w połowie urlopu, w trakcie żeglowania jachtem pośród malowniczych greckich wysp. Nieszczęśliwie poślizgnąłeś się obok hotelowego basenu w Turcji i złamałeś nogę. Z wykupionym ubezpieczeniem turystycznym nie musisz wpadać w panikę – wystarczy, że skontaktujesz się z centrum alarmowym ubezpieczyciela. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.btmagellan.pl/ubezpieczenie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma posiada bogate zaplecze, bardzo dobrze wyposażonych, czystych i zadbanych autokarów, busów oraz mikrobusów. Sprawność naszych pojazdów jest systematycznie kontrolowana i potwierdzana regularnymi przeglądami technicznymi, gdyż bezpieczeństwo i komfort pasażerów są dla nas najważniejsze. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą: http://www.btmagellan.pl/autokarem.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Główną zaletą wypoczynku w formie last minute jest oczywiście jego cena, która potrafi być nawet do 75% niższa w porównaniu z ceną katalogową. Oferta ta ma duże znaczenie dla osób zapracowanych, które ze względu na ogrom obowiązków czekały na decyzję o przyznaniu urlopu do ostatniej chwili. Naszym klientom oferujemy wiele atrakcyjnych ofert last minute. Zapraszamy do zapoznania się z strona: www.btmagellan.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded