Profile

Cover photo
Omid Parham
Lives in Mashhad Of Iran
2,315 followers|15,580 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Omid Parham

Shared publicly  - 
 
 
جهنم فارسی
می گویند در دوره استالین یک یهودی در پارک نشسته بود و داشت از روی یک فرهنگ لغات زبان عبری می خواند، یک مامور مخفی کا.گ.ب که در پارک بود، کتاب را دید و به او مشکوک شد. نزدیکش شد و از او پرسید: « رفیق! داری عبری می خونی که اگر از شوروی فرار کردی و رفتی به اسرائیل، بتونی عبری حرف بزنی؟» مرد یهودی گفت: « نه رفیق! من دارم زبان دینی ام رو یاد می گیرم که وقتی می رم بهشت با بقیه یهودیانی که در بهشت هستند، بتونم عبری حرف بزنم.» مامور کا گ ب گفت: « حالا از کجا مطمئنی که می ری بهشت؟ شاید رفتی جهنم.» مرد یهودی پاسخ داد: « غصه نخور! اگر برم جهنم روسی بلدم و مشکلی ندارم.» حالا شده حکایت مشکل کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی.
یکی از کارشناسان مسائل دینی صدا و سیما در یکی از برنامه های هفته گذشته اش گفت که « زبان اهل بهشت عربی است و زبان اهل جهنم عجمی» و منظور از عجمی همان زبان غیرعربی از جمله زبان فارسی است. البته همین که آدم مطمئن باشد که در روز قیامت به جهنم می رود و در آنجا به حول و قوه الهی از دست این مومنین راحت می شود، جای امیدواری است. فکر کنید در آن دنیا هم قرار می شد ما در کنار همین حقه بازهای حکومت قرار بگیریم. واقعا همین که هفته ای شونصد بار به آدم اطمینان می دهند که ملت شریف ایران به جهنم می روند، اسباب خوشنودی است. فکر کنید در آن دنیا هیئت فاطمیون( فاطمه آلیا و فاطمه رهبر و فاطمه رجبی سابق) همگی جمع شوند بهشت و یک حراست درست کنند در بهشت و یک گشت ارشاد بگذارند، از صبح تا شب حدادیان و هلالی و بقیه مداحان زیر درخت ها روضه خوانی کنند و مصباح هم زیر هر درختی یک نماینده بگذارد و قالیباف هم در بهشت طرح تفکیک جنسیتی را ارائه بدهد و نقدی هم تمام حوری ها را در بهشت مجبور کند حجاب بگذارند و هر کسی هم که بخواهد به زیارت خواهران حوری نائل شود صیغه عقد موقت بخواند و به جای شیرو عسل هم در نهرها ساندیس جاری شود. اصلا بیکاریم برویم بهشت؟ من که با منت تمام می روم جهنم و مطمئنم با همه عزیزان و دوستانم دورهمی خوش می گذرد.
البته مشکل بهشت و جهنم هم اگر حل بشود، مشکل صدا و سیمایی که می گوید اهل بهشت زبان شان عربی است، به این سادگی حل نمی شود. هشت سال صدا و سیما بلندگوی مجانی گذاشت در اختیار ناسالم ترین دولت تاریخ ایران. آقای ضرغامی شخصا به احمدی نژاد گفت صدا و سیما خانه شماست. یعنی همان صدا و سیمایی که در تمام مدت دوران خاتمی با او مخالفت کرد و مهم ترین عامل مخالفت و ضدیت با رئیس جمهور بود. همین که الآن هم هست.
صدا و سیما فعلا محکم دارد علیه روحانی تدارک درگیری می بیند. روحانی بعد از استیضاح فرجی دانا دیروز به شدت از صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: « صدا و سیما برای تخریب دولت از اتاق های عملیاتی خط می گیرد.» فعلا صدا و سیما دارد عملیات علیه دولت را شدت می دهد. با توجه به نزدیک شدن دوره تعیین مدیرعامل صدا و سیما، می خواستم بگویم امیدوارم خامنه ای انتخاب بهتری برای اداره صدا و سیما بکند، بعد یادم افتاد که اگر فریاد بزنیم " کمک! کمک!" رهبری اگر به کمک بیاید، به کمک ما که نمی آید، به کمک آنها می آید.
ابراهیم نبوی
 ·  Translate
2
sh nayeb's profile photo
 
یه مشت گم گشته ابله وجیره خور این بلاهارو سرما اوردن ولی ما عملکرد اشتباه داریم میدونیم حاجی فلانی عوضیه تحویلش میگیریم یه موقع یکی از دنیا میره یه اخوند مفت خور میاریم اراجیف ببافه پولم بهش میدیم دیگه رأی دادن واز این چیزها که اخر بی مغزی خوبه مسلمین کلام امام اولشونو بفهمن که:یک لحظه فکر کردن برتراز هفتاد سال عبادته.
 ·  Translate
Add a comment...
In their circles
1,007 people
Have them in circles
2,315 people
priya sharma's profile photo
mikel brown's profile photo
Taurean Hall (T.H.P)'s profile photo
Abuzer çalış's profile photo
John Marbeth's profile photo
mian umar's profile photo
Sorin Adam's profile photo
Isa Cecen's profile photo
Animal Friends's profile photo
People
In their circles
1,007 people
Have them in circles
2,315 people
priya sharma's profile photo
mikel brown's profile photo
Taurean Hall (T.H.P)'s profile photo
Abuzer çalış's profile photo
John Marbeth's profile photo
mian umar's profile photo
Sorin Adam's profile photo
Isa Cecen's profile photo
Animal Friends's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Mashhad Of Iran
Previously
Mashhad Of Iran - Mashhad Of Iran & Sbzevar Of Iran
Links
Other profiles
Story
Introduction
آرامش را دوست دارم
Basic Information
Gender
Decline to State
Other names
امید پرهام
Apps with Google+ Sign-in
  • Barfak
  • Dream League Soccer