Profile cover photo
Profile photo
Pracovnia Muralik
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma specjalizuje się m.in. w malarstwie artystycznym, freskach, graffiti oraz malarstwie iluzjonistycznym. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdego zadania podchodzą z zaangażowaniem. Praca jest przede wszystkim naszą pasją, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że otrzymacie dokładnie to, co zamówiliście. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z ofertą.
http://www.muralik.pl/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. płaskorzeźby. Ich wycena uzależniona jest zarówno od tematu, jak i wybranej techniki. W pracowni MURALIK nie ma rzeczy niemożliwych. Współpracujemy z doświadczonymi i utalentowanymi artystami. Chętnie podejmiemy się pracy nawet przy najbardziej skomplikowanych projektach.
http://www.muralik.pl/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. malarstwo iluzjonistyczne. Jest to sposób malowania, który ma na celu stworzenie iluzji trójwymiarowości. Projekty realizujemy bezpośrednio we wnętrzach. Dodatkowo uzupełniamy ich wystrój poprzez wprowadzanie takich form, jak obrazy oraz panele. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty, jak i rozwiejemy wszelkie ewentualne wątpliwości.
http://www.muralik.pl/
Photo

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą pracownią, zapraszamy do kontaktu. Na stronie internetowej w zakładce GALERIA udostępniliśmy serię zdjęć m.in. murali, fresków i płaskorzeźb. Wybraliśmy jedne z najciekawszych realizacji, dzięki którym możecie zapoznać się z naszymi umiejętnościami. Zachęcamy do współpracy. Pozostajemy do dyspozycji.
http://www.muralik.pl/
Photo

Post has attachment
Nasza pracownia artystyczna znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Pomorskiej 55. Na stronie internetowej zajdziecie Państwo zarówno komplet danych teleadresowych, pod które prosimy kierować zapytania, jak i szczegółową mapkę dojazdu. Zachęcamy również do skorzystania ze specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego. Dokładamy wszelkich starań, aby na wszystkie wiadomości odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Zapraszamy do kontaktu.
http://www.muralik.pl/
Photo

Post has attachment
Wszyscy klienci, którzy posiadają pewną ideę tego, jak ma wyglądać ich pomieszczenie, mogą liczyć na bezpłatne wykonanie projekt. Dodatkowo nasi projektanci przygotują wizualizację przestrzenną zlecenia, która uzmysłowi Państwu efekt końcowy. Współpracujący z nami fotografowie nieodpłatnie wykonają zdjęcia, które mogą przydać się w późniejszych działaniach marketingowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą.
http://www.muralik.pl/
Photo

Post has attachment
Jesteśmy pracownią malarstwa artystycznego. Specjalizujemy się w wykonaniu murali, fresków, graffiti oraz malarstwa iluzjonistycznego. Naszą pasją jest artystyczne malowanie ścian. Tworzymy oryginalne murale, a także dekoracyjne freski naścienne. Wykonane przez nas prace zdobią zarówno wnętrza budynków, jak i zewnętrzne elementy architektury. Jeżeli szukacie Państwo prawdziwych artystów, którzy swoją pracę wykonają w sposób rzetelny i niebanalny, zapraszamy do kontaktu.
http://www.muralik.pl/
Photo

Post has attachment
Witamy Państwa na oficjalnym profilu firmy MURALIK. Jesteśmy artystami wielkich formatów. W naszej pracowni tworzymy unikalne projekty, dzięki którym sztuka przechodzi do naszego życia. Wykorzystujemy takie techniki dekoracyjne jak freski, murale, malarstwo iluzjonistyczne czy płaskorzeźby ścienne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się z ofertą.
http://www.muralik.pl/o-nas/
Photo
Wait while more posts are being loaded