Profile cover photo
Profile photo
Kasy Stefczyka
72 followers -
kasy stefczyka, kasa stefczyka, skok stefczyka, kasa krajowa
kasy stefczyka, kasa stefczyka, skok stefczyka, kasa krajowa

72 followers
About
Kasy Stefczyka's posts

Post has attachment
Uczestnicy konkursu Małe Wielkie Marzenia mają za zadanie wykonać pracę plastyczną, która będzie listem do Świętego Mikołaja. 

Post has attachment
Z całego kraju napływają do nas informacje i zdjęcia z Mikołajami, ZIELONYMI Mikołajami. Kim są? Jak działają? Komu niosą prezenty?
Śledź wydarzenie, w którym na bieżąco publikowane są o informacje o tym gdzie i w jakich godzinach możesz spotkać Zielonego Mikołaja!


Post has attachment
W 2016 roku bogaci stali się jeszcze bardziej bogaci. W rękach 10 proc. ludzi znajduje się już 89 proc. majątku świata! Liczby są bezwzględne – gospodarka światowa wciąż rośnie, ale z owoców tego postępu korzysta głównie wąska grupa bogaczy. Takie są wnioski z corocznego raportu Banku Credit Suisse.

Post has attachment
3. października 2016 w kinie Cinema City Sadyba w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu Wołyń. Podczas gali specjalne podziękowania otrzymał mecenas filmu Kasa Stefczyka oraz fundacja im. Franciszka Stefczyka.

Post has attachment
🐟 Ryba w glinie na kolację? Dlaczego nie! Jeśli planujecie wieczorne ognisko, ta potrawa będzie idealnym zwieńczeniem dnia. :) Autorem przepisu jest zwyciężczyni Konkursu Kulinarnego Kasy Stefczyka - p. Helena Serafin z Pstrążnej! Serdecznie gratulujemy! 🎉
Photo
Photo
2016-07-25
2 Photos - View album

Post has attachment
Jedna z lokat dostępnych w ofercie ‪#‎KasyStefczyka‬. Kto wie, o którą chodzi? ;)
Photo

Post has attachment
Stopa bezrobocia w Polsce w kwietniu wyniosła 9,5 proc., czyli lepiej od prognoz analityków - podał GUS. Wcześniej Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oszacowało kwietniowy wskaźnik bezrobocia na 9,6 proc. To najlepszy wynik od 1992 roku.

Post has attachment
#‎KonkursKulinarny‬ trwa!
Jeśli:
📢 jesteś Członkiem ‪#‎KasyStefczyka‬, 
🍵 uwielbiasz gotować, a ponadto...
🍎 ...Twoją ulubioną kuchnią jest kuchnia polska...
To znaczy, że ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! :)
Więcej informacji ➡ http://www.konkurskulinarny.kasastefczyka.pl/
Photo

Post has attachment
#‎OszczędzajWiosną‬
Początek wiosny to dobry czas na zmiany! Na przykład… W sposobie zarządzania pieniędzmi. :)
Rozpoczynamy cykl, dzięki któremu zaoszczędzisz nieco gotówki. Na wymarzone wakacje, na remont mieszkania - na co tylko chcesz! :)
🌟
Jak rozpocząć? 
🌟
Przede wszystkim - planuj. Stwórz arkusz w Excelu, w którym co miesiąc zapisywać będziesz bieżące wydatki, odejmuj, sumuj, kalkuluj. I znajdź oszczędności! :)
Photo

Post has attachment
‪#‎KasaStefczyka‬ firmą odpowiedzialną społecznie! Konkurs zorganizowała Gazeta Bankowa, a nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali w warszawskiej Villi Foksal. Kasa Stefczyka otrzymała wyróżnienie w kategorii "Kultura". Zapraszamy na obejrzenie relacji z gali!
Wait while more posts are being loaded