Profile cover photo
Profile photo
Wise Design Sp z o.o.
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Cube czyli kostka to koncept zaprezentowany przez niemieckie familyofthearts . Urządzenie to ma za zadanie w prosty sposób kontrolować wszystkie „inteligentne” urządzenia w waszym domu. Nam podoba się intuicyjność i prostota tego rozwiązania, eliminuje ono potrzebę używania aplikacji czy paneli dotykowych. 
Jak działa?
To proste, po dotknięciu, na kostce pokazują się ikony odpowiadające urządzeniu które chcemy kontrolować. Aby wybrać urządzenie po prostu obracamy kostkę tak aby wybrana funkcja pojawiła się na jej górze, teraz wystarczy obracać kostką aby zmniejszyć lub zwiększyć natężenie światła, pogłośnić lub ściszyć muzykę, zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę itd. Kostka domyślnie kontroluje urządzenia w pomieszczeniu w którym się znajduje, ale można za pomocą przełącznika kontrolować urządzenia w całym domu.
Wydaje się że kostka nie może zastąpić dedykowanych paneli, których funkcjonalność jest niezaprzeczalnie większa, ale nam bardzo podoba się koncepcja uzupełnienia systemu sterowani o proste urządzenie. Na pewno będziemy obserwować rozwój tego projektu i kto wie, może będziemy już niedługo mogli zaproponować go naszym klientom.  
Add a comment...

Post has attachment
Odebraliśmy właśnie testowe Barco ClickShare dla jednego z naszych klientów. Jest to system pozwalający na bezprzewodowe wyświetlanie obrazu. Urządzenie to świetnie sprawdza się w salach konferencyjnych.
Z wielu zalet tego urządzenia najważniejsze to łatwość obsługi (plug and play), niezawodność, oraz bezpieczeństwo. 
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Coś na rozweselenie czwartku, oczywiście zapraszam wszystkich do polubienia wise design na G+ oraz facebook
W temacie i śmiesznie. Życzymy miłego dnia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie macie pomysłu jak ożywić restaurację?
Przedstawiamy prosty, stosunkowo nie drogi sposób wykorzystania nowych technologii do promocji swojego biznesu.
Niesamowita kolacja
Niesamowita kolacja
dailymotion.com
Add a comment...

Post has shared content
Ciekawe i korzystne cenowo rozwiązanie.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded