Profile cover photo
Profile photo
СИМОНЕНКІВСЬКА Книгозбірня-Черкаси
613 followers
613 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Українці-номінанти на премію Астрід Ліндґрен
12 жовтня, під час Франкфуртського книжкового ярмарку, було оголошено номінантів на премію ім. Астрід Ліндгрен — шведської премії за досягнення в літературі для дітей та юнацтва.Премія Астрід Ліндґрен заснована урядом Швеції 2002 року на честь видатної дитячої письменниці — з метою посилити інтерес до дитячої літератури у світі та зробити її доступнішою для дітей. Премія вручається щорічно. Призовий фонд – 5 млн шведських крон (450 000 євро).
Лауреатами премії можуть стати письменники, ілюстратори, диктори чи організації з усього світу, незалежно від мови чи національності. Їхні твори повинні мати високий художній рівень та відповідати гуманістичним ідеалам і цінностям, що їх демонструє творчість Астрід Ліндґрен.
Від України цьогоріч двоє номінованих — ілюстратор Кость Лавро і письменниця Зірка Мензатюк.
Кость Лавро у своїх роботах поєднує засадничі постулати українського авангарду 1920-х років із найтиповішими рисами українського народного малярства. Його роботи неодноразово входили до каталогів виставок дитячої книги у Болоньї, Братиславі. Співпрацює з видавництвами «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Розумна дитина» і популярним французьким дитячим журналом «Pomme d’Api». Його ілюстрації до книжки «Ніч перед Різдвом» здобули кілька найвищих книжкових нагород, серед яких — титул «Найкраща дитяча книга 2007 року» на Всеукраїнському конкурсі «Книга року» та диплом І ступеня за перемогу у конкурсі «Искусство книги» (Росія, 2007).
Зірка Мензатюк — письменниця, журналістка. З 1997 р. веде в дитячому журналі «Соняшник» рубрики «Храми України», «Фортеці України», «Щоб любити», «Щоденник мандрівника». Її твори публікувалися у США, Словаччині і Польщі. Книжка «Казочки-куцохвостики» здобула титул «Книжка року 2006» у номінації «Дитяче свято» і 3-тю премію київського ярмарку «Книжковий світ-2006» в номінації «Краща дитяча книга».
Photo
Photo
18.10.17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
!!! До Дня захисника України, який відзначається сьогодні, 14 жовтня, на замовлення Міністерства інформаційної політики були підготовлені ролики соціальної реклами «Завжди на захисті».
Ролики розміщені на YouTube-каналі міністерства !!!
https://www.youtube.com/watch?v=83ViUfDDT-4
https://www.youtube.com/watch?v=PIQPoTH_NQU
https://www.youtube.com/watch?v=QUSbTX-Rdsc
#деньзахисникаукраїни
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded