Profile cover photo
Profile photo
Bctv Albania
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
2 Magic Minerals vetem 5490 lek+transporti
Seti permban :
-Fondontinta,pluhur vetekorrigjues,pajisur me pasqyre extra large
-Fardi,pluhur vetekorrigjues,pajisur me pasqyre
-Furca profesionale me qime shume te buta
-Rimel profesional qerpikzgjates.
Tel ☎ 044324360 ☎ ose na shkruani ne 📩 info@bctv.al
http://bctv.al/?product=magic-minerals
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rimodelojne trupin tuaj me linja te harkuara bukur !
E lejojne lekuren te marre fryme
Fsheh celulitin dhe shendetin e tepert
I jep elegance belit tuaj.
Nuk e ngjeshin lekuren.
Shtypin, ngrenë dhe modelojne te pasmet !
Pa kopsa…pa zinxhir ! Te buta si mendafsh.
Kane xhepa praktike/Lahen ne lavatrice/Lejojne ajrosjen
Nuk e humbin kurre elasticitetin e tyre.
Tel ☎ 044324360 ☎ ose na shkruani ne 📩 info@bctv.al
Add a comment...

Post has attachment
Mjaft me shume vegla rraskapitëse dhe pa rezultat !!!
Ne ju sjellim revolucionarin TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje vegel te vetme.
Sukses i jashtezakonshem nderkombetar, te gjitha veglat,tashme ne nje te vetme…
Qellimi : nje palester e tere permledhur ne nje vegel te vetme.Ju do te punoni pulpat , kofshet,fundshpinen,krahet,kraherorin e mbi te gjitha barkun tuaj.
Paloset lehtesisht,dhe ze shume pak vend.Peshon vetem 12 kg,rrit masen muskulore ne trupin tuaj dhe pershpejton metabolizmin.
Tel ☎ 044324360 ☎ ose na shkruani ne 📩 info@bctv.al
Add a comment...

Post has attachment
Ju prezantojmë me shpikjen më gjenialë të këtij shekulli!
Livington Mr.T
U deshën 8 vjet për ta projektuar, por tani është këtu,ne Shqiperi nga BCTV !
Me Livington Mr.Ti, tani ju do të mund të pastroni çdo lloj sipërfaqeje të lëmuar pa e gërvishtur apo vijëzuar atë, duke lënë pas vetëm një pastërti kristali!
Dritare të brendshme ose të jashtme, sera dimërore të pjerrëta, apo dritare në tavan pa hedhur pika uji, pllaka të llojëve të ndryshme, pasqyra, kuzhinë, tavolina xhami apo kabinë dushi, dhe ajo që është më e rëndësishme, me Mr.Ti, ju mund të pastroni me lehtësi dhe hapësira të harkuara, pa i gërvishtur ato dhe pa spërkatur ujë në dysheme.
Tel ☎ 044324360 ☎ ose na shkruani ne 📩 info@bctv.al
Add a comment...

Post has attachment
Bctv sjell per ju : Universal Light- 7 llamba LED qe ndizen me ane te sensoreve te levizjes.
Universal Light mund te vendoset ne cdo vend te shtepise suaj dhe nuk ka nevoje per instalim.
7 llambat LED ju sigurojne deri ne 100.000 ore ndricim.
Fiket automatikisht pas 60 sek per te shmangur harxhimin e panevojshem.
Perfito oferten e mrekullueshme:Paguaj 1 dhe merr 1 tjeter Universal Light totalisht falas. 
Tel ☎ 044324360 ☎ ose na shkruani ne 📩 info@bctv.al
Add a comment...

Post has attachment
👌...sekreti 👌???
Nje super teh çeliku,34 cm,i mprehte dhe anti oksidant (nuk ndryshket).
I vetmi sistem preçiz prerje me levizje manuale.
Luleshtrydhet,arrat,lajthite,djathi apo vezet e ziera per here te pare priten ne copa te vogla pa i prishur,shtypur apo therrmuar!
CHOP-CHOP Superkampioni i prerjes!
Shiko oferten e Veres...çmenduri, JA VLEN !!!
tel ☎ 044324360 ☎ ose na shkruani ne 📩 info@bctv.al
CHOP CHOP
CHOP CHOP
bctv.al
Add a comment...

Post has attachment
Do te meritosh titullin "Master Chef" ne shtepine tende? 
Te gatuash ne kohe rekord, fare pa yndyre, shija e zgares njelloj si piastrat e gurit qe perdoret ne restorante, dhe me e bukura , ta serviresh gatimin e sapo pjekur ne menyre shume elegante???
Nje MaxiPanwell ne shtepine tende sjell vec buzeqeshje dhe lumturi!
Super oferta e veres : -20% ulje cmimi, nga 6990lek behet 5490 lek +dhuratat+transport 0 lek. Vetem nga BCTV
Add a comment...

Post has attachment
Telefono ne 04 431 4360 ose porosit ne info@bctv.al dhe perfito 10%zbritje
SMART PEN
SMART PEN
bctv.al
Add a comment...

Post has attachment
Ne Shqiperi suksesi me i madh ndërkombëtar i luftes kundër venave me variçe.
BCTV shpk në Shqiperi sjell LIVARIZ, një produkt i ri kozmetik projektuar dhe zhvilluar nga kompania franceze farmaceutike "Eternelle Pharma".
Telefono ne 04 431 4360 ose shkruani te dhenat tuaja (emer/mbiemer/nr tel/qyteti) ne : info@bctv.al
LIVARIZ
LIVARIZ
bctv.al
Add a comment...

Post has attachment
BCTV sjell per ju amvisa : Pressdome!
Menyra revolucionare per te mbajtur ushqimin te fresket!
Pressdome eshte produkt i patentuar per izolim me vakum.
Mban ushqimet te ngrohta dhe te fresketa 3 here me shume se kapaket e zakonshem.
Vakuumi i fuqishem heq ajrin e oksiduar dhe mban te gjithe llojet e ushqimeve te fresketa tre here me shume.
Oferte speciale : Porosit 1 dhe merr 3 PRESSDOME vetem 5490 lek
Plus dhuratat :1 pako EGGIES dhe 1Tigan i vogel me grimca guri.
Porosit ne 04 431 4360 ose info@bctv.al 
PRESSDOME
PRESSDOME
bctv.al
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded