Profile cover photo
Profile photo
WordPress Slovensko
218 followers -
WordPress, WordCamp, Slovensko, komunita, blog, CMS, moduly, témy, návody, podpora, hosting
WordPress, WordCamp, Slovensko, komunita, blog, CMS, moduly, témy, návody, podpora, hosting

218 followers
About
WordPress Slovensko's interests
WordPress Slovensko's posts

Zlatým sponzorom, ktorý sa rozhodol podporiť našu konferenciu WordCamp Bratislava 2016 je aj firma, ktorá už dnes prináša nové služby na miestach, kam sa ich konkurencia dostane až zajtra. Machrom z ELBIA Ďakujeme v mene celej slovenskej WordPress komunity.

Ďalší sponzor neformálnej konferencie WordCamp Bratislava 2016 je jeden z najväčších rýb vo vodách internetových providerov u nás. Esám z Websupportu posielame za ich podporu veľké ĎAKUJEME

S radosťou vám oznamujeme, že si WordCamp Bratislava 2016 budete môcť naplno užiť aj vďaka najvýkonnejšiemu hostingu na Slovensku. Profíci z Webglobe - Yegon nás opäť obdarili sponzorským príspevkom, za čo im patrí veľké ďakujem od WordPress komunity na Slovensku.

Post has attachment
Multisite inštalácia WordPress môže byť vašim najlepším priateľom ale aj najhorším nepriateľom. Kedy ju použiť a kedy sa jej vyhnúť? http://wp.sk/spravy/co-je-wordpress-multisite/

Post has attachment
Máme tu ďalšie bezpečnostné vydanie pre WordPress 4.4, takže sa postarajte o to, aby ste aktualizovali čo najskôr!

Post has attachment
Máte voľný víkend 30-31. januára 2016 a chcete prispieť do #WordPress komunity?

Contributor Weekend: 20 Questions Challenge https://make.wordpress.org/support/20-questions/

Post has attachment
Máme k dispozícii jednu licenciu nie moc známeho, ale veľmi dobrého WordPress modulu GD SEO Toolbox https://plugins.dev4press.com/gd-seo-toolbox/.

Radi ju darujeme jednému z vás, kto do konca novembra napíše pre WP.sk najzaujímavejší článok na ľubovoľnú tému, ktorá ho zaujíma a baví! Svoje výtvory nám posielajte cez súkromnú správu na Facebook WordPress Slovensko.

https://www.facebook.com/WordPress.sk/posts/10153239141281961

Post has attachment
Na ktorý WordCamp v roku 2016 sa najviac tešíš?

Post has attachment
Už máte svoj lístok na najväčšiu #WordPress udalosť v Európe? Tento rok sme súčasťou hlavného organizačného tímu a radi vás tam všetkých uvidíme ;). https://europe.wordcamp.org/2016/get-your-ticket-for-wordcamp-europe-2016-wceu/

Post has attachment
#WordPress 4.4 Beta 1 https://wordpress.org/news/2015/10/wordpress-4-4-beta-1/ vyskúšajte novú tému, responzívne obrázky a kopec ďalších vylepšení!
Wait while more posts are being loaded