دولت کلید از روز اول یه دوگانه ایجاد کرد به اسم «توافق/عدم توافق» و خیلی راحت همه منتقدانش رو فرستاد در گروه مخالفان توافق و با تبلیغات و هیاهو به جامعه القاء کرد که در مقابل ما، اینها قرار دارند! در حالی که این یه دروغ بزرگ بود. بسیاری از منتقدین دولت، مخالف توافق نبودند، بلکه مخالف توافق بد بودند و هستند. این منتقدین به جای دوگانه غیرمنطقی بالا، دوگانه «توافق خوب/ توافق بد» رو مطرح و از توافق خوب استقبال کردند.
حالا این دو تا چه فرقی با هم دارند؟ فرقش اینه که در اولی مجبوری به هر قیمتی توافق کنی، اما در دومی مجبور نیستی.
ولی دولتی که از روز اول، اصلی ترین شعارش رو مذاکره قرار داد و سرنوشت بسیاری از مسائل داخلی و خارجی ( اقتصاد و سیاست ...) رو به همین مذاکرات گره زد، طبیعتا از دوگانه اول حمایت می کنه. چون مجبوره به هر قیمتی توافق کنه. چون سرنوشت خودش به همین توافق بستگی داره.
| این پست به مرور تکمیل میشود |
فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش صبح امروز در حسینیه امام خمینی با فرمانده کل قوا، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای دیدار کردند.

 رهبر انقلاب، صبح امروز: بنده با توافقی که میخواهد انجام بشود موافقم، البته با توافق بد موافق نیستم/ آمریکاییها مرتب میگویند توافق نکردن بهتر از توافق بد است، ما هم با این موافقیم/ توافق نکردن بهتر از توافقی است که بامنافع ملت ما در تضاد است.

رهبر انقلاب در دیدار پرسنل نیروی هوایی: مذاکره کنندگان ما تلاش میکنندکه حربه تحریم را از دست دشمن بگیرند، اگر توانستند که چه بهتر؛ اگر نتوانستند همه بدانند راه‌های فراوانی درکشور هست که این حربه را کُند میکند.
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=28878
Photo
Shared publiclyView activity