Profile cover photo
Profile photo
امید حسینی
15,232 followers
15,232 followers
About
Posts

Post has attachment
پس از ۴۴ سال؛ ناگفته‌های معاون پاسگاه سیاهکل
محلی‌ها با داس به "هادی بنده خدا لنگرودی" حمله کرده بودند و داس به سرش اصابت کرده بود و او را در یک طویله انداخته بودند.
سال ۶۱ دوباره به سیاهکل برگشتم و آنجا افسرانی بودند که باز هم از من درباره آن واقعه پرسیدند. ارزیابی آن‌ها این بود که اقدام چریک‌ها در آن زمان یک اقدام کور و کاملا خطاکارانه بود، اما من از کار آن‌ها دفاع کردم. من معتقد بودم که رفتارشان اگرچه بدون برنامه‌ریزی و تحت مرام دیگری بود اما عمل آن‌ها کاملا شجاعانه و توام با شهامت بود.
Add a comment...

Post has attachment
دنبال یه کتابی می گشتم که چند ساله تجدید چاپ نشده. امروز یه کتابفروشی تو قم، بعد از یه هفته برام پیداش کرد و به سه برابر قیمت بهم فروخت! گفتم بابا لااقل یه کم تخفیف بده. فروشنده دستم رو گرفت و چند تا کتاب جدید بهم نشون داد، خودم پشیمون شدم!
از نظر حجمی ، تقریبا همه این کتابها، یک سوم کتاب من بودند ولی چند برابر قیمت اون
تیراژ همه اونها هم فقط 150 نسخه بوده!!!!!!
Photo
Add a comment...

Post has shared content
برای اینکه نسل جدید، با مفهومی به نام برف آشنا بشه، پیشنهاد می کنم تو سبد کالا، یه برف شادی هم بذاره دولت کلید :)
Add a comment...

Post has attachment
آقا بالاخره تک خوانی بوده یا نه؟ یه جوری حس می کنم انگار خیلی از این منتقدین، اصلا خودشون گوش نکردند و دقیقا هم مطمئن نیستند. چون وزیر هم به صراحت تک خوانی رو تکذیب کرده. خب یکی دانلود کنه ببینه واقعیت چیه دیگه
من خودم به دلایل کاملا شخصی این آلبوم رو دانلود نکردم. می خواستم دانلود کنم تا مطمئن بشم، ولی یه مقدار در هنر مخصوصا موسیقی سختگیرم. طرفدار پر و پا قرص موسیقی سنتی هستم و کاری هم به حلال و حرامش ندارم، ولی هرجا احساس کنم که یه هنری رو دارند با چاشنی چشم و ابرو و خال و طره مو به خوردم میدن، جاخالی می دم. خال و ابروی خدادادی مشکلی نداره ها، مشکل سوء استفاده از اون برای تبلیغ و فروشه! درست مثل سینمای ایران و فیلمهای ایرانی (که دیروز نوشتم) درباره موسیقی و اهالی موسیقی ایرانی هم همین طور فکر می کنم.
بعضی از این نوازنده های خانم، بیشتر اهل ناز و ادا هستند تا موسیقی. یعنی عشوه گری ها، بیشتر از ساز و صداشون به چشم میاد! حالا از خانم نوشین واقعا خبری ندارم، ولی این کلیپ هایی که گاهی می بینیم همین طورند
خب مثل بچه آدم بشین و بزن دیگه. مثل حسین علیزاده :)
*
پی نوشت: خانم +Haleh Amintoosi تو بخش نظرات توضیح دادند که این آلبوم اصلا تک خوانی نداره. اونایی که اینقدر راحت قضاوت کردند، چه جوابی دارند؟!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
دولت #اعطدال تحمل خودش را هم نداشت!
دو روز بعد از پخش برنامه شناسنامه، اکرمی یهو از پست و مقام و عنوان افتاد :)
  سید رضا اکرمی، شهریور سال 92  طبق حکم رسمی که تو سایت نهاد ریاست جمهوری هم هست، به عنوان رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری انتخاب شد. نزدیک یک سال و نیم هم تو رسانه های مختلف (چپ و راست ، حتی ایرنا و رسانه های دولتی) به همین عنوان شناخته و سخنانش منتشر شده. اما دو روز پیش یهو سخنگوی دولت گفت که اکرمی اصلا همچین پستی نداره، فقط امام جماعت یه مسجده!
دروغگو کم حافظه است!
Photo
Add a comment...

Post has shared content
عجب آدم دزدی بوده! :)
ولی جدا من خودم یه عادت خوب (و بد از نظر دیگران) دارم اونم اینکه تقریبا محاله که کتاب، سی دی، مجله یا نوار به کسی امانت بدم
هرگز کتابي را به کسي امانت ندهيد
.
.
. تمام کتابهاي کتابخانه ي من,کتاب هايي است که از ديگران به امانت گرفته ام...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چند ساله که دور سینمای آبگوشی و آب دوغ خیاری ایران رو خط کشیدم. تا همین چند سال پیش، جدیدترین فیلمهای ایرانی رو معمولا تو اتوبوس ها می دیدم! بعدش که ماشین خریدم، از همون هم محروم شدم. در عوض دو تا هارد فیلم خارجی پر کردم. ترجیح می دم فیلمهای تخیلی اون وری ها رو ببینم و دلقک بازی این وری ها رو نبینم. خالی بندی باشه، ولی جنس اصل باشه
اصلا هرچیزی اورجینالش خوبه. وقتی مارلون براندو و آل پاچینو و روبرت دنیرو و نیکول کیدمن هست، چرا برای کسانی دست بزنم که دارند ادای اونها رو در میارن؟
Photo
Add a comment...

Post has attachment
کتاب های نایابی که چند ساله چاپ نشدند، رو از کجا میشه پیدا کرد؟ چطور؟ یکی راهنمایی کنه لطفا
Photo
Add a comment...

Post has shared content
دولت کلید از روز اول یه دوگانه ایجاد کرد به اسم «توافق/عدم توافق» و خیلی راحت همه منتقدانش رو فرستاد در گروه مخالفان توافق و با تبلیغات و هیاهو به جامعه القاء کرد که در مقابل ما، اینها قرار دارند! در حالی که این یه دروغ بزرگ بود. بسیاری از منتقدین دولت، مخالف توافق نبودند، بلکه مخالف توافق بد بودند و هستند. این منتقدین به جای دوگانه غیرمنطقی بالا، دوگانه «توافق خوب/ توافق بد» رو مطرح و از توافق خوب استقبال کردند.
حالا این دو تا چه فرقی با هم دارند؟ فرقش اینه که در اولی مجبوری به هر قیمتی توافق کنی، اما در دومی مجبور نیستی.
ولی دولتی که از روز اول، اصلی ترین شعارش رو مذاکره قرار داد و سرنوشت بسیاری از مسائل داخلی و خارجی ( اقتصاد و سیاست ...) رو به همین مذاکرات گره زد، طبیعتا از دوگانه اول حمایت می کنه. چون مجبوره به هر قیمتی توافق کنه. چون سرنوشت خودش به همین توافق بستگی داره.
| این پست به مرور تکمیل میشود |
فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش صبح امروز در حسینیه امام خمینی با فرمانده کل قوا، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای دیدار کردند.

 رهبر انقلاب، صبح امروز: بنده با توافقی که میخواهد انجام بشود موافقم، البته با توافق بد موافق نیستم/ آمریکاییها مرتب میگویند توافق نکردن بهتر از توافق بد است، ما هم با این موافقیم/ توافق نکردن بهتر از توافقی است که بامنافع ملت ما در تضاد است.

رهبر انقلاب در دیدار پرسنل نیروی هوایی: مذاکره کنندگان ما تلاش میکنندکه حربه تحریم را از دست دشمن بگیرند، اگر توانستند که چه بهتر؛ اگر نتوانستند همه بدانند راه‌های فراوانی درکشور هست که این حربه را کُند میکند.
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=28878
Photo
Add a comment...

Post has attachment
یکی از شیوه های مغالطه گری در بحث، مسخره بازی و ساده سازی اون بحثه. اینکه همه منتقدان رو آدمهایی خنگ و شنگول جا بزنیم و از زبان اونها حرفهای بی ربطی بزنیم و بخندیم!
این سخنان جناب کلید در جمع ناشران و اهالی کتاب در مراسم جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی. لااقل به شعور مخاطبان با فرهنگت احترام میذاشتی! انصافا کدام منتقدی به رنگ لباس و کفش و شیوه راه رفتن گیر داده؟!
*
حسن روحانی: نقد را باید یاد بگیریم. اینکه دو نفر چگونه راه می‌روند، نقد کردن نیست، اینکه قدم را به کجا برمی‌دارند، این مهم است. اما اگر نقد کنیم که تند راه رفت، کند راه رفت، دو نفره رفتند، سه نفره رفتند؛ نقد نیست. ما باید نقد کنیم که کجا رفتند و به چه سمت حرکت کردند و این برای ما مهم است. اینکه بگوییم کفش‌اش، چه و رنگ لباسش چگونه بود. باید یک مقدار هم به جواهر و جوهر بپردازیم. به جای پرداختن به این همه اعراض، به ماهیت و وجود مساله بپردازیم.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded