Profile cover photo
Profile photo
Ella. Odzież ochronna i robocza, art. BHP, chemia gospodarcza,
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy naszym Klientom odzież BHP wykonaną z materiałów w najlepszym gatunku. Dzięki temu jest bardzo trwała i będzie gwarantować kompleksową ochronę przed działaniem niebezpiecznych czynników zewnętrznych. Proponujemy ubrania ochronne w wielu kolorach, fasonach i rozmiarach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://odziezroboczalublin.pl/odziez-robocza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy ubrania robocze i artykuły ochronne dla pracowników różnych branż. W odzież specjalistyczną zaopatrzą się u nas m.in. przedstawiciele branży medycznej, budowlanej i gastronomicznej. Nasza oferta obejmuje również chemię gospodarczą do domu oraz do celów przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://odziezroboczalublin.pl/sprzet-bhp/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Lublinie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Można się z nami skontaktować telefonicznie oraz mailowo. Nasza siedziba mieści się w Lublinie. Zapewniamy konkurencyjne ceny zamawianych produktów oraz szybkie i terminowe dostawy - http://odziezroboczalublin.pl/kontakt-z-hurtownia-odziezy-roboczej/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również sprzedażą oleju opałowego. Staje się on coraz popularniejszy, co nie dziwi, biorąc pod uwagę jego liczne zalety. Wyróżnia go brak zagrożenia wybuchem oraz możliwość automatyzacji obsługi kotła, jak również łatwa dostępność. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://odziezroboczalublin.pl/dostawca-paliwa-oleju-napedowego-i-opalowego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nigdy nie wiadomo, kiedy wystąpi niebezpieczeństwo pożaru. Dlatego niezbędny w każdym przedsiębiorstwie jest sprzęt gaśniczy. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. gaśnice przenośne, agregaty gaśnicze i koce gaśnicze. Warto być przezornym i zadbać o odpowiednie środki ochrony. Zachęcamy do zakupów - http://odziezroboczalublin.pl/sprzet-bhp/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na uporczywe plamy potrzebna jest profesjonalna chemia gospodarcza. Produkty z naszej oferty są skuteczne i co istotne – bezpieczne i dopuszczone do użytku w Polsce. Środków oferowanych przez naszą firmę można używać zarówno w mieszkaniach, jak i w przedsiębiorstwach . Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://odziezroboczalublin.pl/chemia-gospodarcza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym asortymencie znajduje się także obuwie robocze. Buty z hurtowni Ella z Lublina sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferujemy m.in. trzewiki, półbuty, sandały, obuwie gumowe i doskonałe obuwie profilaktyczne. Wszystkie produkty wykonane zostały z wytrzymałych materiałów. Polecamy - http://odziezroboczalublin.pl/odziez-robocza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprzęt gaśniczy jest niezbędny w każdym zakładzie pracy. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się niebezpieczeństwo pożarowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi gaśnice przenośne, agregaty gaśnicze, koce gaśnicze i prądownice. Wszystkie produkty charakteryzują się niezawodnością. Zapraszamy do współpracy - http://odziezroboczalublin.pl/sprzet-bhp/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz alternatywnych materiałów opałowych? Wypróbuj brykiet! Można go używać zarówno w kominkach, jak i w piecach podłączonych do centralnego ogrzewania. Brykiet jest bezpieczny, wysokokaloryczny oraz ekonomiczny. Poza tym jest korzystniejszy dla środowiska naturalnego od tradycyjnych materiałów opałowych. Brykiet znajdziesz w naszej ofercie - http://odziezroboczalublin.pl/brykiet-drzewny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy jest bardzo ważne, dlatego oprócz odzieży ochronnej należy zapewnić rozmaite elementy ochronne. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości kaski, okulary ochronne, osłony twarzy i wiele innych. Zapraszamy do współpracy - http://odziezroboczalublin.pl/sprzet-bhp/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded