Profile cover photo
Profile photo
Артем Жуков
492 followers
492 followers
About
Артем's posts

Post has attachment
– А давай псіханемо і поїдемо автостопом на Балкани, – каже якось Марічка після вкотре невдалих пошуків квитків у Португалію. Бо, власне, на кінець квітня–початок травня хотіли проїхатися з Фаро в Порту із дводенною зупинкою в Лісабоні. Але купувати квитки за тиждень до мандрівки – справа невдячна: за ту ціну можна було б злітати в Нью-Йорк! Серед більш-менш доступних опцій залишилася Греція. Але й на неї ми не встигли. Перспектива стопити мене не сильно приваблювала, а єдиний дешевий переліт з Києва залишався у Будапешт. Тому можливість побачити кілька країн колишньої Югославії якось гармонійно лягла на карту планів на найближчий тиждень.

Post has attachment
Востаннє у Польщі ми з Марічкою були минулого лютого. Того разу мали мету втрапити на Каспрів верх – гору на польсько-словацькому кордоні. Як завзяті волоцюги з багаторічним досвідом гірських походів, добиратися на вершину ми вирішили, звісно ж, витягом. Тоді, однак, ми приїхали в Закопане за 5 хвилин до відправлення останнього вагончика канатної дороги. Цього разу програму візиту трохи розширили і таки були в запланованих маршрутом локаціях 🕶.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
За 30-ть кілометрів від Лондона у графстві Гартфордшир є найбільша у Європі кіностудія Warner Brothers. Саме сюди упродовж десятків років їздять на роботу зірки світового кінематографу. І саме тут 10 років знімали Поттеріану.

Post has attachment
У 3-му класі батьки купили популярні тоді пазли на 1000 штук. Ми довго їх складали, а потім запхали в рамку і повісили на стіну у моїй кімнаті. Пам'ятаю, рамку ще замовляли в друзів з-за кордону, бо в нас такі великі ще тоді не продавалися. Та картина із замком Нойшванштайн в Баварії висіла над ліжком десь років 15-ть.

Біля Фюссена у Баварії майже на кордоні з Австрією і там, де рівнина переходить в Альпи, є замок короля Людвіга ІІ. Останній був диваком (офіційно – несповна розуму). Мало того, що він втопився, та перед смертю ще набудував собі чимало замків. Хто б що не говорив, але зі смаком у божевільного короля було все чудово.

Post has attachment

Post has attachment
Добратися до Дземброні непросто. Разом із кількома мостами залишки дороги «зійшли» ще влітку 2008-го, коли через повінь десятки сіл Прикарпаття залишилися без комунікацій. З того часу тут, здається, мало що змінилося. 8 кілометрів від «траси» Косів-Татарів доведеться їхати півгодини. Що, однак, не заважає місцевим на Нивах і «дев'ятках» ігнорувати природні обмеження швидкостей. 
Wait while more posts are being loaded