Profile cover photo
Profile photo
Alergolog i Pulmonolog Ryszard Kozłowski Prywatny Gabinet Lekarski - Przychodnia NZOZ Alergomed
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Brak możliwości oddychania przez nos jest uciążliwy dla każdego człowieka. Warto poddać się specjalistycznym badaniom, które pozwolą na wyleczenie np. alergicznego nieżytu nosa lub zatok i spojówek. Jesteśmy przekonani, że pomożemy Państwu rozwiązać Wasze problemy zdrowotne. http://alergologgorzow.pl/alergologia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systematyczne sprawdzanie poziomu wydajności płuc jest bardzo ważnym obowiązkiem każdego człowieka. Wykonujemy tego typu badania w naszej pracowni spirometrycznej. Nasze usługi okażą się szczególnie pomocne np. dla palaczy papierosów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://alergologgorzow.pl/poradnia-chorob-pluc-gorzow-wielkopolski/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Schorzenia płuc mogą być skutkiem również innych przebytych chorób oraz urazów. Warto kontrolować stan ich zdrowia, ponieważ są nam niezbędne do oddychania. Zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowej diagnostyki i leczeniem chorób płuc. Pomożemy Państwu przy m.in. zapaleniu płuc, chorobie nowotworowej oraz zapaleniu oskrzeli. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://alergologgorzow.pl/poradnia-chorob-pluc-gorzow-wielkopolski/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdego dnia w atmosferze unosi się bardzo dużo szkodliwych substancji chemicznych. Wiele z nich powoduje silne uczulenia i nieprzyjemne objawy. W naszym gabinecie lekarskim przeprowadzimy niezbędne badania alergologiczne i podejmiemy najbardziej optymalne środki leczenia. Zapraszamy do kontaktu z nami. http://alergologgorzow.pl/kontakt-z-alergologiem-gorzow-wielkopolski/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Styczeń to okres pylenia leszczyny. Pylenie leszczyny rozpoczyna się zwykle w trzeciej dekadzie stycznia. Jednak przy wyjątkowo sprzyjających warunkach atmosferycznych pyłek leszczyny może pojawić się w powietrzu już w pierwszym tygodniu stycznia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.alergologgorzow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Styczeń to miesiąc zimowy, który nie kojarzy nam się z pyleniem roślin. Ziemię zwykle pokrywa śnieg, na drzewach nie ma liści, nie widać też barwnych kwiatów. Gdy w styczniu mamy katar, zatkany nos lub kichamy, częściej myślimy o przeziębieniu niż o alergii. Tymczasem jest inaczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.alergologgorzow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W listopadzie na zarodniki grzybów mikroskopowych powinni uważać szczególnie alergicy z województwa opolskiego, lubuskiego oraz części województwa dolnośląskiego i zachodniopomorskiego. W tych rejonach zarodniki grzybów mikroskopowych z rodzaju Cladosporium będą się utrzymywać przez cały miesiąc, jednak w niskim stężeniu. W pozostałych częściach kraju ich stężenie w powietrzu utrzymuje się tylko w pierwszej dekadzie listopada. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://alergologgorzow.pl/alergologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W listopadzie pylą przede wszystkim zarodniki grzybów mikroskopowych. Mimo że liście spadają z drzew, sezon na alergię się nie skończył, a u niektórych osób objawy uczulenia (np. alergiczny nieżyt nosa czy gardła) mogą się nawet nasilić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://alergologgorzow.pl/alergologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W październiku ambrozja dokucza alergikom z środkowej części województwa zachodnio-pomorskiego, a także uczuleniowcom w województwa wielkopolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Na szczęście ambrozja pyli krótko, bo tylko przez pierwszą dekadę miesiąca, i nieznacznie, ponieważ stężenie jej pyłków w powietrzu jest niskie. Z kolei osoby uczulone na pyłki ambrozji, które pochodzą z północnej części województwa zachodnio-pomorskiego i dolnośląskiego, a także z województwa opolskiego i lubuskiego mogą zmagać się z objawami uczulenia aż do 20 października. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://alergologgorzow.pl/alergologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W październiku pylą przede wszystkim zarodniki grzybów mikroskopowych, a także niektóre rośliny. Mimo że trawy powoli tracą zieleń, a liście spadają z drzew, sezon na alergię się nie skończył, a u niektórych osób objawy uczulenia (np. alergiczny nieżyt nosa czy gardła) mogą się nawet nasilić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://alergologgorzow.pl/alergologia/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded