Profile cover photo
Profile photo
Milad Noor
About
Posts

Post has attachment
نمایشگاه بین‌المللی تهران
Photo

Post has attachment
Who is hossein?
Photo

Post has attachment
چراغ روشنایی مدل خورشيدي 3 لامپي پاترومی
نمونه کارهای ما را در سایت www.miladenoor.com دنبال کنید
Photo

Post has attachment
چراغ روشنایی مدل جهان آرا 6 لامپي آينه دار پاترومی
جنس بدنه :
ورق آلياژ فولاد با ضخامت 60% ميليمتر
طراحي و ساخت بدنه:
طراحي و ساخت بدنه بگونه ايست كه علاوه بر زيبائي مواردي از قبيل راندمان بالاي پخش نور ، استحكام و پايداري بدنه ، قابليت نصب آسان و نكات ايمني در نظر گرفته شده است.
پوشش رنگ :
پوشش فلز با رنگ الكترواستاتيك پودري با ضخامت حداقل 60 ميكرون رنگ آميزي وبا 200 درجه حرارت تثبيت مي گردد.
مراحل رنگ آمیزی و کیفیت رنگ:
مجموع محصولات شرکت میلاد نور قبل از رنگ آمیزی طی شش مرحله عملیات شستشو (چربیگیری)با سیستم تمام اتوماتیک به صورت اسپری چربی زدایی و عملیات فسفاته کاری روی قطعات فلزی انجام می گردد. برای انجام این مرحله از رنگ آمیزی پس از مراحل شستشو و عبور از تونل کوره خشک کن به صورت خط کانوایر (منوریل) عبور کرده تا کار خشک شدن قطعات و عملیات پیش گرم قطعات فلزی قبل از رنگ انجام گردد. مجدداً با عبور از بخش کابین رنگ با رباط های مخصوص عملیات رنگ آمیزی قطعات فلزی با رنگ پودری الکترو استاتیک با حد اقل 60 میکرون ضخامت رنگ ، رنگ آمیزی انجام می شود و مجددا از کوره مخصوص رنگ به طول 40 متر با دمای200 درجه سانتیگراد ودر فاصله زمانی حدود 15 دقیقه عبور کرده و عملیات پخت و تثبیت رنگ به پایان می رسد. مجموع این سیستم (کاموایرخط رنگ) به طول 186 متر در شرکت میلاد نور با هدف دوام و پايداري رنگ و صیقلی شدن سطح بدنه محصول ، که درنتیجه انعكاس نور را افزایش می دهد. سرمایه گذاری و راه اندازی گردیده است. لازم است بدانید یک سرمایه گذاری عظیم به شرح بالا صرفا برای اهمیت به کیفیت محصولات شرکت میلاد نور و رعایت حقوق مصرف کنندگان انجام گرفته است.
قطعات :
از ديگر ويژگيهاي مهم محصولات ميلاد نور بكار گيري قطعات با كيفيت بالا و داراي استاندارد مي باشد.
توضیحات فنی:
در طراحي بدنه اين نوع از محصولات مواردي همچون ايجاد منافذ جهت تهويه هوا در قسمتهايي كه گرما توليد مي شود توام با حفظ زيبائي در نظر گرفته شده است.
استفاده از مهره و بست نگهدارنده مهره ، از هرزشدن رزوه و پيچ نگهدارنده در كليه محصولات ميلاد نور جلوگيري نموده و باعث افزايش استحكام ، طول عمر و ضريب ايمني ميگردد.
قابليت رگلاژ محصول هنگام نصب در 4 جهت مزيت نصب آسان محصولات ميلاد نور به شمار مي آيد.
پيچهاي رويه اين سيستم از نوع برنجي با آبكاري نيكل كروم مي باشد . اين نوع پيچ علاوه برزيبائي و جلوه خاص از دوام بالائي برخوردار است.
قسمت نور دهي طلق برفي از نوع مواد پلي اتيلن و اطراف آن با يك زه مخصوص از نوع مواد پلي اكلين باعث جلوگيري از شي خارجي به درون سيستم شده است.
بازدهي نور اين سيستم با توجه به خاصيت داست پرف (ضد غبار) بودن آن نسبت به نوع شبكه اي درصدي كاهش دارد اما داراي نور ملايم و آرام بخشي مي باشد . اين نوع سيستمها بيشتر براي مراكز بهداشتي نظير بيمارستانها و رستورانها و بيشتر در محيطهائي كه داراي گردو غبار مي باشد مانند كارخانجات ريسندگي و بافندگي و... مورده استفاده قرار مي گيرد.
سيم كشي داخل تمامي سيستم هاي روشنائي با يك شيلنگ مخصوص از جنس پي وي سي عبور كرده جنس اين شيلنگ تا 150 درجه حرارت مقاومت دارد
اين سيستم روشنائي به منظور جلوگيري ازجمع شدن گرد و غبار در درون خود و اطراف لامپ بوسيله طلق پوشش داده شده است لذا مصرف آن بيشتر براي بيمارستان ها و سالن هاي توليد مواد غذايي و بهداشتي و... قابل استفاده مي باشد.
نوع پاتروم از جنس سراميك و تا 200 درجه حرارت مقاومت دارد.
يكي از خواص مهم اين محصول اين است كه مي تواند از لامپ 10 الي 40 وات كم مصرف استفاده نمود . بنابر اين مديريت انرژي در اختيار شما مصرف كننده محترم مي باشد.
ضمنا براي جلوگيري از انعطاف چراغهاي 4 لامپي و شش لامپي مدل جذاب و جهان آرا آينه دار اين محصول ابتدا يك شاسي فرم اصلي با ورق آلياژ فولاد با ضخامت 2 ميليمتر ساخته شده سپس قسمت نوردهي روي شاسي بصورت جداگانه مونتاژ شده است . از ويژگيهاي بسيار مهم اين محصول با محصولات مشابه اين است كه براي تعويض يا تعمير يك لامپ فقط با باز كردن يك پيچ اين كار امكان پذير است در حالي كه در انواع مشابه ديگر توليد كنندگان مي بايست تعداد 4 الي 12 پيچ را باز نمود و در بعضي موارد اين كار حداقل با كمك سه نفر امكان پذير است . در حالي كه در محصولات ميلاد نور اين كار بصورت انفرادي ميسر مي باشد.
از خواص مهم ديگر اين محصول زاويه دار بودن تابش نور مي باشد كه نسبت به ساير سيستم هاي روشنائي فضاي بيشتري را بصورت نور يكنواخت در بر مي گيرد.
فرق اين محصول با نوع شبكه اي آن با نام مدل جذاب به دليل داشتن حرارت لامپ در صورت برخورد حشرات ريز (ماننده پشه) از سقوط آن به سمت پائين جلوگيري مي كند.
ساخت واشر كشوئي مخصوص و استفاده آن در محصولات ميلاد نور اين خاصيت را دارد كه هنگام نصب و يا بازنمودن محصول جهت رنگ آميزي سقف يا ديوار بسيار آسان باشد و زمان نصب را به يك سوم و زمان بازكردن را به يك پنجم كاهش مي دهد.
Photo

Post has attachment
از ویژگی های منحصر به فرد این محصول و دیگر سایزهای این مدل می توان نسبت به طراحی های مختلف هندسی در ابعاد مختلف و با سلیقه های مختلف با استفاده از چراغ های ذیل و استفاده ترکیبی از آن به وجود آورد.
نمونه کارهای ما را در سایت زیر دنبال کنید
www.miladenoor.com
Photo

Post has attachment
صنایع روشنایی میلاد نور
Photo

Post has attachment
صنایع روشنایی میلاد نور
www.miladenoor.com
Photo
Wait while more posts are being loaded