Profile

Cover photo
Fredrik Hulbekkmo
Works at EVRY Card services
Attended Høgskolen i Nord-Trøndelag
Lives in Mo I Rana
179 followers|547,053 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews

Stream

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Lovund og Træna sett i fra Dønnesfjellet ute på #helgelandskysten  
 ·  Translate
7
Arne Fjelde's profile photo
 
Meget. .flotte bilder du har ☺👍
HILSEN ARNE. .fra Oslo 😃
 ·  Translate
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Solnedgang i #Tromsø  
8
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Panorama med utsikt utover Lovund og Træna ute på #helgelandskysten , bilde er tatt like ved Nesna...
 ·  Translate
7
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Tok ett par bilder at havmannen ute i skumringen. Det satt tilfeldigvis en liten skarv på skuldra til havmannen når bildene ble tatt.
Resultatet ble disse silhuett bildene... 
 ·  Translate
8
Liv Hulbekkmo's profile photo
 
Nydelige blåtoner du ha fått med 😊
 ·  Translate
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Mobilkamera er ikke det beste alternativet når man skal ta bra bilder. Jeg forsøkte å ta et bilde ut av et båtvindu, det taklet ikke autofokusen men resultatet ble ganske kult likevel... 
 ·  Translate
4
Tage Tveråmo's profile photo
 
Nice
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
#winterwonderland  I Sverige i nærheten av Umfors 
 ·  Translate
8
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Nattbilde tatt i fra Andfiskvatnet 
 ·  Translate
11
1
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Bilder fra #ArcticRace i Åga...
 ·  Translate
6
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Bilder fra årets vårmønstring i Mo i Rana.
Det var mye variert i år, men høydepunktet var jo helt klart da en ekte lamborghini Murciélago kjørte forbi...
 ·  Translate
5
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Tilbud på brent ræv på bunnpris...løp og kjøp
 ·  Translate
8
Einar Vindenes's profile photo
 
😆😂😂😂😂😂😂
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Utsikt over Hemavan tatt i fra Hemavans Högfjällshotell...
 ·  Translate
8
Add a comment...

Fredrik Hulbekkmo

Shared publicly  - 
 
Kjempekul gatekunst i sentrum i Mo i Rana 
12
Leon Haddal's profile photo
 
Den der var helt rå! Håper de ikke fjerner den
 ·  Translate
Add a comment...
Work
Employment
  • EVRY Card services
    Kundekonsulent, 2015 - present
  • Telenor
    Kundekonsulent, 2014 - 2015
  • Nasjonalbiblioteket
    Skanneroperatør, 2014 - 2014
  • Molab AS
    Verkstedmedarbeider, 2013 - 2013
  • Narvesen
    Butikkmedarbeider, 2008 - 2010
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Mo I Rana
Previously
Rørvik - Steinkjer - Sandnessjøen
Contact Information
Work
Email
Story
Tagline
Født og oppvokst i den nordnorske verdensmetropolen Mo i Rana. Og har en utdanning innenfor IT og Multimedia. Jeg elsker å være ute i naturen, både ute på kysten eller oppe på fjellet. Jeg er har også en forkjærlighet for fotografering og bildene blir lagt ut her på min google+ side. Jeg er venstrevridd, republikaner og ateist. Altså borgerskapets verste fiende. Men jeg er også en snill og grei kar, så slå gjerne av en prat om du har lyst...
Education
  • Høgskolen i Nord-Trøndelag
    Spill og opplevelsesteknologi Bachelor, 2010 - 2013
  • Polarsirkelen Videregående skole
    Påbygging til generell studiekompetanse, 2009 - 2010
  • Kongsvegen Videregående skole
    Ikt-servicefag, 2007 - 2008
  • Moheia videregående skole
    Allmenfag, 2006 - 2007
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Birthday
August 23, 1990
Relationship
Single
Other names
Fender
Fine lokaler, trivelig betjening, god mat og helt greie priser.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Fint stoppested om du trenger en pause fra bilkjøringen. Bestilte biffsnadder her som kan anbefales...
Public - a month ago
reviewed a month ago
Fint og oversiktlig senter.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Fikk servert den beste elgeburgeren jeg noen gang har smakt. Ganske stive priser her men det er absolutt verdt pengene...
Public - a month ago
reviewed a month ago
20 reviews
Map
Map
Map
Fint og oversiktlig senter. De har også gratis parkering som er et skikkelig pluss...
Public - a month ago
reviewed a month ago
Helt grei lokalbutikk, her får du tak i det aller mest nødvendige. Utvalget kan til tider være litt labert.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Hyggelig betjening og helt ok lokaler. Altid verdt et besøk for å få i seg u-båt pizza...
Public - a month ago
reviewed a month ago