Profile cover photo
Profile photo
RN Credit
About
Posts

Post has attachment
Půjčili jste někomu peníze a teď vám dlužník není schopen splácet? Nejste si jisti, jak dlouho bude trvat vyřízení exekučního příkazu, nebo prostě nechcete čekat, až bude vaše pohledávka uspokojena? Pokud je pohledávka zajištěna nemovitostí, můžeme vše vyřešit za vás – snadno a rychle. Nabízíme vám okamžitý odkup zajištěných pohledávek.
Náš tým specialistů zařídí hladký průběh a rychlé vyřízení, takže již brzy budete mít své finance zpět. Navíc vám výrazně zkrátíme dobu, po kterou bude nutné celou záležitost řešit. Vyhněte se zbytečnému stresu a obraťte se na nás. Kontaktujte nás buď pomocí formuláře na http://www.rn-credit.cz/dalsi-sluzby/odkupy-zajistenych-pohledavek/, nebo zavolejte na naši bezplatnou linku 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Co dělat, pokud jste se dostali do finančních potíží kvůli svým dětem? Hrozí vám, že přijdete o bydlení? Nejprve vězte, že v podobné situaci nejste sami. Jedna naše klientka se na nás obrátila s žádostí o pomoc. Její syn ručil za svůj podnikatelský úvěr bytem, ve kterém společně bydleli. Protože se ale v podnikání nedařilo, vlivem dlouhodobě nesplácené půjčky o byt přišli.
My jsme jejich problém vyřešili následovně:

Po celou dobu jsme zajišťovali veškerý poradenský a právní servis.  Předávali jsme klientce průběžně informace o našem postupu. Na základě plné moci jsme zajistili veškeré potřebné úkony bez její aktivní účasti. Po podepsání plné moci jsme za klienty vše vyřídili. Nejdříve jsme nechali vyčíslit kompletní dlužnou částku, poté jsme věřiteli zaplatili dluhy a vykoupili od něj nemovitost. Synovi jsme na základě nového zaměstnání dokázali zařídit výhodnou hypotéku s nízkými měsíčními splátkami. Zabezpečili jsme veškerou administrativu spojenou s převodem nemovitosti zpět, do rukou syna a jeho matky.

Trápí vás podobný problém? Neváhejte a kontaktujte nás. Jsme vám k dispozici buď na http://www.rn-credit.cz/ nebo na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dostala vás a vaše podnikání nepříznivá ekonomická situace na kolena? Ručíte svým majetkem a bojíte se, že přijdete o střechu nad hlavou? Neváhejte a zavolejte nám, abychom společně vaše potíže vyřešili.
Stejně jako jsme to udělali v případě jednoho z našich klientů. Ten se díky nestabilní ekonomické situaci dostal do druhotné platební neschopnosti. Za svůj podnikatelský účet ručil také svým domem. Dohodli jsme se s ním na následujícím řešení: zastoupili jsme klienta v jednání s věřiteli a dluhy vyplatili. Sám klient si přivedl kupce na svůj dům, a tomu jsme vypracovali smluvní dokumentaci o dočasném užívání domu. Veškerý smluvní proces s kupcem jsme zabezpečili tak, aby po úhradě všech splátek přešel dům opět do vlastnictví našeho klienta.

Podrobnější informace o tomto případu najdete na adrese http://www.rn-credit.cz/zavalily-vas-dluhy-z-podnikani/. Neváhejte proto a kontaktujte nás ještě dnes! Můžete tak udělat buď přes formulář na zmíněné adrese, nebo na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Byla na váš byt nebo dům uvalena exekuce? Netušíte, jak v takovém případě postupovat a co můžete a co naopak nesmíte dělat?
V momentě uvalení exekuce na vaši nemovitost jsou vaše vlastnická práva omezena. Byt, dům ani pozemek nelze prodat klasickým způsobem. Chcete-li získat peníze na uhrazení exekuce, můžete využít jedné ze dvou možností:
Můžeme za Vás exekuci zaplatit, a to okamžitě, a zástava na nemovitost přejde na naši společnost. Dům nebo byt pak přejde do klasického prodeje a Vám bude vyplacena standardní tržní cena, ze které po prodeji splatíte půjčku.
Nebo - pro rychlé řešení vaší situace - od vás nemovitost vykoupíme okamžitě a dluhy zaplatíme také ihned.

Neváhejte a kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více informací. Jsme zde pro vás na http://www.rn-credit.cz/ nebo na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ať už u nás využijete službu Půjčka na exekuci nebo Výkup nemovitosti za hotové, vždy k ní můžete využít také naši nabídku zastupování před úřady a věřiteli. Díky ní vás tak ušetříme řady vypjatých situací. Zároveň garantujeme, že naše jednání bude vysoce důvěrné. S námi se vaše situace vyřeší rychle a bezpečně.

Co vše bude součástí zastupování?
- Telefonická, e-mailová a písemná komunikace s exekutory a věřiteli
- Zastupování při jednáních s exekutory a věřiteli
- Příprava podkladů k předání exekutorům a věřitelům
- Zastupování před jinými úřady na základě plné moci
- Mimosoudní řešení sporů
- Sepisování dohod o narovnání, postoupení pohledávek či jiných obdobných smluvních vztahů.

Pokud jste se dostali do tíživé situace, neváhejte a obraťte se na nás. Stačí vyplnit kontaktní formulář na http://www.rn-credit.cz/ nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jste tím, kdo někomu poskytl finanční půjčku? Teď vám dlužník není schopen splácet? Nechce se vám čekat na vyřízení exekučního příkazu, nebo prostě nehodláte čekat, až bude vaše pohledávka uspokojena? Pokud je pohledávka zajištěna nemovitostí, můžeme vše vyřešit za vás – snadno a rychle. Nabízíme vám službu okamžitého odkupu zajištěných pohledávek.

Náš tým specialistů zařídí hladký průběh a rychlé vyřízení, takže již brzy budete mít své finance zpět. Navíc výrazně zkrátíme dobu, po kterou bude nutné celou záležitost řešit. Vyhněte se zbytečnému stresu a obraťte se na nás. Kontaktujte nás buď pomocí formuláře na http://www.rn-credit.cz/dalsi-sluzby/odkupy-zajistenych-pohledavek/, nebo zavolejte na naši bezplatnou linku 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednou z možností, jak vyřešit svou nepříznivou finanční situaci, je prodat svou nemovitost. Jsme si toho vědomi, a proto se snažíme našim klientům při výkupu nemovitostí vyjít co nejvíce vstříc.
Pro klienta je při výkupu velmi důležitá garance solidní ceny. My vám můžeme slíbit, že vykoupíme nemovitost až za 80 % její tržní hodnoty, a to i v případě, že na domě či bytě váznou zástavy, exekuce nebo právní vady. Kromě domů a bytů v osobním vlastnictví vykupujeme také pozemky a rekreační objekty, vše na území České republiky.
Pokud si nejste jisti, jestli je prodej nemovitosti tím správným řešením, kontaktujte nás. Pomůžeme vám zjistit, jestli by nestačila půjčka se zástavou, zanalyzujeme vaši finanční situaci a navrhneme to nejvýhodnější řešení.

Stačí nám zanechat své telefonní číslo na http://www.rn-credit.cz/vykup-nemovitosti/ a my se vám ozveme zpět. Nebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proč si vybrat právě RN Credit? Tady máte několik důvodů:

Ušetříme vás vypjatých situací, protože vás budeme zastupovat před věřiteli a úřady.
Poskytneme vám nejlepší způsob řešení vašeho problému i možnosti financování.
Vyřídíme za vás vše, co jde.
Díky našim mnohaletým zkušenostem známe postupy úřadů a věřitelů i řešení i těch nejsložitějších finančních otázek.
Nabízíme rychlé, bezpečné řešení bez poplatků předem.

Kontaktujte nás přes http://www.rn-credit.cz/ nebo na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prodlužujeme akci do konce září!

Ještě do 30. září máte čas vyřídit si u nás půjčku, neplatit za ni poplatky a začít tak nový život bez dluhů. 
Půjčku vám poskytneme do 14 dnů od podepsání smlouvy. Není nutné dokládat své příjmy, nenahlížíme do bankovních ani nebankovních registrů. Půjčka je se zástavou na vaši nemovitost a pomůže vám zaplatit dluhy, zastavit exekuci, vyplatit zástavu nebo dražbu.

Kontaktujte nás na http://www.rn-credit.cz/pujcka-bez-poplatku/ nebo na bezplatné lince 800 203 211 a začněte do šesti měsíců žít nový život bez dluhů!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dostali jste se do situace, kdy jste někomu půjčili větší finanční obnos a nyní vám ta osoba není schopna splácet? Nevíte, jak dostat své peníze zpět? Nebo máte pocit, že exekuční řízení je příliš zdlouhavou záležitostí a vy nechcete nebo nemůžete čekat, až bude vaše pohledávka uspokojena?

Jestli se jedná o pohledávku zajištěnou nemovitostí, rádi vám s vyřízením celé situace pomůžeme. V naší nabídce máme službu okamžitého odkupu zajištěných pohledávek. Stačí nás kontaktovat na bezplatné lince 800 203 211 nebo pomocí formuláře na http://www.rn-credit.cz/dalsi-sluzby/odkupy-zajistenych-pohledavek/ a my se vám ozveme zpět. Společně pak vyřešíme odkup vaší pohledávky, abyste mohli už brzy mít finanční jistotu a hlavně klid.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded