Profile cover photo
Profile photo
Z.U.H. "INSTALATOR" Lucjan Merchel
About
Posts

Post has attachment
Chcecie Państwo bliżej poznać zakres naszej działalności? Na stronie internetowej: http://instalator-bytom.pl/o-nas/ opublikowaliśmy duży skrót informacji na temat oferty. Poza sprzedażą elementów takich, jak kształtki czy rury kanalizacyjne oferujemy również studnie betonowe, szamba o charakterze ekologicznym oraz pozostałe części z gamy armatury wodno-kanalizacyjnej. Do tego świadczymy również usługi montażowe. Po nieco więcej szczegółów zapraszamy na podaną wyżej stronę!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy także usługi związane z wynajmowaniem profesjonalnego sprzętu do wykonywania drenażu oraz odwodnień. W naszej ofercie dostępne są zgrzewarki, zaciskarki do miedzi, otwornice, ubijaki do rur nierdzewnych czy giętarki. Zapewniamy korzystne ceny oraz doradztwo techniczne. Po szczegóły zapraszamy także na stronę internetową: http://instalator-bytom.pl/wypozyczalnia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy usługi związane z profesjonalnym montażem instalacji wodociągowych. Naszym Klientom zawsze zapewniamy przy tym korzystne ceny oraz wykonanie rzetelne wykonanie wszelkich prac. Realizując zlecenia korzystamy także z trwałych komponentów, by zapewnić długie i bezawaryjne działanie takich systemów. http://instalator-bytom.pl/uslugi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym asortymencie dostępnych jest mnóstwo elementów niezbędnych w każdej instalacji wodociągowej, gazowej, kanalizacyjnej czy wentylacyjnej. Oferujemy bogaty wybór rur, złączek, włazów, zaworów, kształtek oraz materiałów chemii budowlanej. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą dobrać odpowiednie elementy i doradzą w kwestiach technicznych związanych z ich montażem. http://instalator-bytom.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działamy w pełni profesjonalnie. To oznacza, że w naszej ofercie znajdą Państwo ponad… 4000 produktów niezbędnych do wykonywania wszelkich prac hydraulicznych. Są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy? To świetnie się składa! Na stronie internetowej: http://instalator-bytom.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy także możliwość wypożyczenia naszych urządzeń. Potrzebna zgrzewarka? A może przyczepa? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy, jak widać, atrakcyjne ceny wynajmu. Na stronie internetowej: http://instalator-bytom.pl/wypozyczalnia/ znajdą Państwo katalog produktów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo mieć na terenie swojej posesji biologiczną oczyszczalnię? Za samo uruchomienie zapłacą u nas Państwo 500 zł! Warto pamiętać o tym, że zajmujemy się także profesjonalnym montażem. Zapraszamy do owocnej współpracy z naszą firmą. Na stronie internetowej: http://instalator-bytom.pl/uslugi/ zamieściliśmy więcej informacji o naszych usługach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się, między innymi, montażem wodociągów. Decydując się na współpracę z nami, mogą mieć Państwo pewność fachowego podejścia do każdego zlecenia. Ceny z Klientami ustalamy indywidualnie, wszystko zależy bowiem od indywidualnych czynników. Mają Państwo pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Na stronie internetowej: http://instalator-bytom.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspominaliśmy Państwu o tym, że naszym Klientom oferujemy także możliwość wypożyczenia sprzętów niezbędnych do wykonywania prac wodno-kanalizacyjnych. Po co je kupować, skoro można wypożyczyć w przystępnej cenie? Na stronie internetowej: http://instalator-bytom.pl/wypozyczalnia/ zamieściliśmy więcej informacji o cenniku i naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo węży ogrodowych, które nie odmówią posłuszeństwa po kilku chwilach? Zachęcamy zatem serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy wszystko to, co najlepsze naszym Klientom od lat. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://instalator-bytom.pl/, ponieważ zamieściliśmy tam więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded