Profile cover photo
Profile photo
frigidaire repairco
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
🔺 تعمیر ساید بای ساید فریجیدر 🔺
🌐 https://goo.gl/QREzWd

یخچال ها را می توان در اندازه های متفاوت، با طرح ها و رنگ های متنوع در هر جایی یافت. یخچال ها در دو نوع کلی خانگی و صنعتی تولید می شوند. شرکت فریجیدر با داشتن سابقه طولانی در زمینه تولید لوازم آشپزخانه در ساخت یخچال هم فعالیت داشته و یخچال های متنوعی تولید می کند.

یکی از این محصولات یخچال ساید بای ساید فریجیدر می باشد. بطور معمول برای تعمیر هر وسیله ای نمایندگی تعمیر شرکت سازنده محصول بهترین گزینه خواهد بود. برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر نمایندگی تعمیرات این شرکت با انجام تعمیرات در نهایت دقت و سرعت رضایتمندی مشتریان را در اولویت خود قرار داده و هزینه های مشتری نیز کمتر خواهد شد.

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر اگر توسط افراد نا وارد انجام شود باعث وارد آمدن خسارت به دیگر اجزاء یخچال شده و هزینه ها بالا خواهد رفت. بجز هزینه، در صورت تعمیرات ساید فریجیدر توسط تعمیرکاران متفرقه از قطعات یدکی غیر اصلی استفاده می کنند که موجب می شود در مدت کوتاهی یخچال خراب شده و دوباره مجبور به تعمیرات ساید فریجیدر خود شوید.

با نمایندگان ما تماس بگیرید:
☎ 02126153912 - 02188770355
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
یخچال فریزر فریجیدر خیلی سرد نیست
http://frigidairerepairco.com/


به عنوان مثال، یخچال ها باید محفظه داخلی را بین 2 تا 4 درجه سانتی گراد نگهداری کنند و برای فریزر 15- تا 17- درجه سانتی گراد. اگر محفظه یخچال از محتویات خود بخوبی نگهداری نمی کند، حتی زمانی که درجه یخچال در کمترین مقدار تنظیم شده باشد، احتمالا مشکل این است که سنسور دمای یخچال یا سیستم کنترل دما کار نمی کند. شما می توانید درجه حرارت یخچال را با یک دماسنج بررسی کنید.

اگر تعویض سنسور درجه حرارت به نظر می رسد که فراتر از توانایی های شما باشد، با نمایندگی فریجیدر تماس بگیرید. اگر یک یخچال کاملا خنک نشود، کنترل الکتریکی تقریبا همیشه باعث این مشکل می شود، معمولا نیاز به شارژ گاز بیشتر نیست. سیستم های مهر و موم شده جریان مبرد(گاز فرئون)، احتمالا مشکلی ایجاد نمی کنند، این نوع خرابی ها به ندرت اتفاق می افتد. در عوض، ممکن است کوئل پشت یخچال کثیف شده باشد، درب یخچال فریزر فریجیدر که به تدریج نوار دور آن خراب شده باشد، یا یک کنترل دمای معیوب بسیاری از مشکلات را بوجود می آورند.

گام به گام، تعمیر یخچالی که به اندازه کافی سرد نیست
قبل از تماس با نمایندگی فریجیدر:

درجه یخچال را بررسی کنید. مطمئن شوید که آن را روی سرد تنظیم کرده اید. به طور معمول، دمای داخل یخچال فریزر فریجیدر باید حدود 3 درجه سانتی گراد باشد. فن فریزر را کنترل کنید. هنگامی که فن خنک کننده روشن می شود، به این معنی است که تایمر یخ زدگی و کنترل کننده سرما در یخچال و فریزر هر دو روی سرد تنظیم شده اند. چک کردن کمپرسور (معمولا در پشت یخچال قرار دارد)، وقتی فن داخل کار می کند کمپرسور و فن آن نیز باید کار کنند. در صورتی که فن و کمپرسور کار نکنند یا در صورتی که هر کدام از آنها کار نکند یخچال فریزر فریجیدر یا خنک نمی شود یا خیلی کم خنکی دارد.

یخچال فریجیدر اصلا کار نمی کند
اگر چراغ یخچال و فریزر روشن نمی شود و موتور آن هم روشن نمی شود، در اینجا عیوب احتمالی این مشکل را بررسی می کنیم: بررسی برق یخچال، اطمینان حاصل کنید که یخچال و فریزر به یک پریزی که برق دارد وصل شده است (وصل کردن یک لامپ به آن و یا با استفاده از فازمتر برای تست). اگر پریز برق نداشته باشد، عوامل قطع شدن برق پریز را بررسی کنید ممکن است فیوز پریده باشد.

مطمئن شوید که درجه کنترل سرما یخچال به درستی تنظیم شده است.
در صورتی که از سالم بودن برق ورودی اطمینان حاصل کردید و هیچ نشانه ای از گرم شدن و خرابی در دو شاخه یخچال مشاهده نکردید، اما یخچال هنوز روشن نمی شود. درب یخچال را ببندید تا هوای سرد آن سریع خارج نشود و مواد غذایی دیرتر سرمای خود را از دست بدهند. با نمایندگی فریجیدر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین مدت آنرا تعمیر کنیم.

بوی بد یخچال

اگر داخل یخچال و فریزر شما بوی بد می دهد، حتی پس از اینکه تمام مواد مشکوک را برداشتید، دو شاخه آن را از برق جدا کنید و بطری ها و قفسه ها را از آن در بیاورید و با مواد شوینده شسته تا خوب تمیز شوند. بعد محلولی با نسبت 1/2 نوشابه گازدار در آب گرم حل کنید. تمام قسمت های داخل یخچال فریزر فریجیدر را با این محلول تمیز کنید. اگر بوی بد از بین نرود، سعی کنید چند تکه زغال چوب را در کاسه های کم عمق قرار داده و آنها را در قفسه های داخل یخچال قرار دهید تا بوهای بد را جذب کنند.

سر و صدای ارتعاشی به طور کلی از قطعات شل مانند کویل کندانسور شل، گرمازدگی لوله های کمپرسور یا غلتک ها و پایه هایی که روی زمین به خوبی قرار نگرفته اند، ناشی می شود. به دنبال هر بخشی که شل شده باشد بگردید و آن را با یک آچار یا پیچ گوشتی محکم کنید. سپس یخچال را بلند کنید و پایه های جلوی آنرا بررسی کنید همه آنها بر روی زمین باشند، هیچکدام از آنها بالاتر از سطح زمین نباید باشد. یخچال باید تراز باشد پایه ها را بچرخانید تا تنظیم شوند و همه آنها بر روی زمین قرار بگیرند.

در صورتی که مشکل یخچال شما برطرف نشد، برای تعمیر یخچال فریجیدر با نمایندگی فریجیدر تماس بگیرید تا مشکل یخچال شما را به بهترین نحو ممکن برطرف کنند.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
🔺 اصول کار و تعمیر یخچال فریجیدر 🔺
🌐 http://frigidairerepairco.com/ 🌐

🌟 عیب یابی یخچال فریجیدر
نمایندگی فریجیدر برای تشخیص و تعمیر یخچال فریجیدر ، روش هایی علمی برای شایع ترین علائم مانند خنک کننده، یخ و آب، عملکرد پر سر و صدا، عدم اجرای کمپرسور ، مشکلات برق و غیره بکار می گیرد.

در مورد عملکرد یخچال و فریزر شما برای خنک نگهداشتن اجزای خود، چند قوانین ترمودینامیکی وجود دارند که شما نیازمند به در نظر گرفتن آنها هستید:
به یخچال خود به عنوان یک سردکننده نگاه نکنید. بلکه آن وسیله ای است که گرما را از اقلام درون آن می گیرد.

به یاد داشته باشید که گرما همیشه از چیزی با درجه حرارت بالاتر به یک جسم با درجه حرارت پایین تر می رود. هرچه تفاوت دما بیشتر باشد، جریان گرما سریع تر می شود.
گرما از جسم گرم تر به جسم سردتر جریان می یابد تا زمانی که درجه حرارت آنها برابر شود.

بنابراین، هنگامی که غذای گرم را در یخچال سرد قرار دهید، گرما از مواد غذایی گرم به هوای سرد در اطراف آن جریان می یابد. در نتیجه مواد غذایی شروع به خنک شدن می کنند. (درجه حرارت پایین می رود)

از آنجایی که هوای داخل یخچال در حال حاضر گرما جذب کرده و گرمتر از قبل است، یخچال باید آن را حمل، و با هوای تازه سرد جایگزین و گرمای بیش از حد را از آن حذف کند. به همین دلیل جریان هوا در داخل یخچال بسیار مهم است.

فن در داخل یخچال قرار می گیرد تا به طور مستمر گردش هوا در داخل آن انجام شود. این فن هوای گرم را از همه بخش های یخچال و فریزر شما جذب می کند و آن را در سراسر بخارکننده یا سیم پیچ های خنک کننده توزیع می کند.

همانطور که هوا در خارج از بخارکننده جریان می یابد، گرمای بیش از حد را به گاز فرئون داخل بخارکننده انتقال می دهد. گاز فرئون در بخارکننده در دمای بسیار سرد در حرکت است، بطوری که بین 9 تا 40 درجه کمتر از صفر است، به طوری که گرما از هوا و به گاز فرئون بسیار سریع جریان می یابد.

در صورت اشکال و خرابی، برای تعمیر یخچال فریجیدر بهترین گزینه برای صرفه جویی در وقت و کم شدن هزینه ها تماس با نمایندگی فریجیدر می باشد.

🌟 سیستم برفک زدایی یخچال فریجیدر
هنگامی که شما درب یخچال را برای قرار دادن غذا به یخچال باز می کنید، شما به یک مقدار زیادی از هوای گرم و نسبتا مرطوب اجازه می دهید وارد یخچال شما بشود. بخارکننده بسیار سرد است به طوری که رطوبت از هوا به طور مستقیم بر روی آن فرو می ریزد و به یخ تبدیل می شود و باعث ایجاد برفک می شود. اگر برفک کافی در بخارکننده ایجاد شود، هوا نمیتواند در آن جریان یابد.

ادامه مقاله در لینک زیر :
🌐 https://goo.gl/vTayAr 🌐
Add a comment...

Post has attachment
🔺 تعمیر یخچال فریجیدر 🔺
🌐 http://frigidairerepairco.com/ 🌐

🌟 یخچال ها مخصوصاٌ آنهایی که تحت نام تجاری فریجیدر هستند، به گونه ای طراحی شده اند تا محکم و با دوام باشند. از این رو یخچال ها فوق العاده گران هستند و تعداد کمی از مردم توانایی خرید یخچال جدید را در صورت خرابی دارند. این جایی است که تعمیر یخچال خراب شده، واقعا میتواند مفید باشد.

🌟 اگر یخچال شما مشکلات جدیدی دارد، همیشه میتوانید از مشورت و یاری متخصصان تعمیر یخچال بخصوص یخچال فریجیدر بهره مند شوید. وقتی یخچال شما خراب شد، ما می توانیم دوباره آن را تعمیر کنیم. تقریبا همه کسانی که خانه دارند، دارای یخچال و فریزر هستند، تقریبا کمتر احتمال دارد و شاید غیرممکن باشد که در خانه ای یخچال وجود نداشته باشد!

🌟 هنگامی که شما نیاز به یک تکنسین حرفه ای برای تعمیر یخچال فریجیدر پیدا کردید، صبر کنید و با نمایندگی تماس بگیرید. ما تیم حرفه ای خود را برای خدمات تعمیر یخچال فریجیدر در تهران و اطراف تهران ارائه داده ایم.Add a comment...

Post has attachment
ماشین ظرفشویی فریجیدر چگونه کار می کنند

http://frigidairerepairco.com
اساسا ماشین ظرفشویی یک ربات است که ظروف غذای کثیف را تمیز و خشک می کند. افراد باید ظرف های کثیف را درون آن قرار دهند، مواد شوینده را اضافه کنند، سیکل های شستشوی مناسب را تنظیم کرده و آن را روشن کنند، اما ماشین ظرفشویی مجموعه ای کامل از عملکردها را به خود اختصاص می دهند. یک ماشین ظرف شویی:· آب را اضافه می کند· آب را تا دمای مناسب گرم می کند· در زمان مناسب، دریچه توزیع مواد شوینده را به طور خودکار باز می کند· آب را از طریق جت پخش می کند تا ظروف را تمیز کند· آب کثیف را تخلیه می کند
· آب بیشتری را بر روی ظروف برای شستشو بهتر آنها اسپری می کند

· خود دستگاه را دوباره تخلیه می کند

· اگر کاربر این گزینه را انتخاب کند، ظروف را از طریق گرما دهی خشک می کند

علاوه بر این، ماشین های ظرفشویی خود را کنترل می کنند تا مطمئن شوند همه چیز درست کار می کند. یک تایمر (یا یک رایانه کوچک) طول هر چرخه را تنظیم می کند. سنسور دمای آب و هوا، وظیفه کنترل دمای آب و هوا را دارد تا از گرمای بیش از حد و یا آسیب رساندن به ظروف شما جلوگیری شود.

یکی دیگر از سنسورها هنگامیکه سطح آب خیلی زیاد باشد، عملکرد تخلیه را فعال می کند تا ماشین ظرفشویی را از سرریز حفظ کند. برخی از ماشین های ظرفشویی حتی دارای سنسورهایی هستند که می توانند میزان پاکی آب خروجی از دستگاه را شناسایی کنند. هنگامی که آب خروجی به اندازه کافی تمیز باشد، ماشین ظرفشویی تشخیص می دهد که ظروف به اندازه کافی تمیز هستند.

داخل یک ماشین ظرفشویی
اگرچه ماشین های ظرفشویی آبگیر هستند، اما در واقع با آب پر نمی شوند. فقط یک حوضچه کوچک در پایین آنها پر می شود. عناصر گرمایش، آب را تا60 درجه سانتی گراد گرم می کنند. سپس یک پمپ، آب را به جت های آب پرتاب می کند، جایی که آب به سمت ظروف کثیف اسپری و جت می شود.

یک شلنگ آبیاری باغ بدون نازل را در نظر بگیرید – اگر انگشت شست خود را روی انتهای آن قرار دهید، فضای کمتری برای آب به هنگام بیرون آمدن باقی می ماند که این باعث می شود، آب با شدت بیشتری اسپری شود. جت های ماشین ظرفشویی با همین روش کار می کنند. نیروی آب به قدری بالا است که باعث می شود دستگاه جت آب، مانند آب پاش فضای سبز شروع به چرخش کند.

هنگامی که شستشو کامل می شود، آب دوباره به حوضچه بازمی گردد، جایی که پمپ آب را از ماشین ظرفشویی تخلیه می کند. بسته به نوع ماشین ظرفشویی، آب خروجی ممکن است به داخل لوله های زیر سینک یا مستقیما به داخل سینک شما منتقل شود.

مرحله نهایی در یک چرخه شستشو که اختیاری است، چرخه خشک کردن است. عنصر گرمایش در انتهای ماشین ظرفشویی هوای گرم را در داخل دستگاه ایجاد می کند تا به خشک شدن ظروف کمک کند. برخی افراد به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، بدون گرمایش ظروف خود را خشک می کنند.

ماشین ظرفشویی به لحاظ مکانیکی پیچیده نیست. در بخش بعدی، ما نگاهی به قسمت های اصلی یک ماشین ظرفشویی خواهیم انداخت.

مکانیزم کنترل در داخل درب پشت پانل کنترل قرار دارد. بسیاری از واحدها از یک سیستم الکترومکانیکی ساده استفاده می کنند: یک تایمر تعیین می کند هر بخش چرخه چقدر طول می کشد و عملگر مناسب را در زمان مناسب فعال می کند (مانند توزیع مواد شوینده، اسپری شستشو و عملکرد تخلیه).

دستگاه های گران قیمت ممکن است یک سیستم کنترل کامپیوتری نیز داشته باشند. واحدهای مدرن همچنین دارای یک قفل درب هستند که برای شروع فرایند نیاز است که درب دستگاه بسته باشد. برخی نیز قفل ایمنی کودک دارند.

دریچه ورودی

این جایی است که آب از لوله های خانگی وارد ماشین ظرفشویی می شود. پمپ دستگاه، آب را به درون حوضچه پمپ نمی کند. هنگامی که دریچه ورودی باز می شود، فشار آب، باعث می شود آب به درون دستگاه رانده شود.

پمپ

یک موتور الکتریکی، پمپ را فعال می کند. در طول چرخه پمپ، آب توسط پمپ ها به سمت سوپاپ اسپری رانده می شوند. در طول چرخه تخلیه، پمپ آب را به سمت شلنگ تخلیه هدایت می کند. محل قرارگیری موتور پمپ زیر حوضچه، و در مرکز ماشین ظرفشویی نصب می شود. دو نوع پمپ وجود دارد:

· برگشت پذیر: این پمپ ها بین پمپاژ آب به سوپاپ اسپری و پمپاژ آب به شلنگ تخلیه، تنها با معکوس کردن جهت کارکرد موتور تمایز قائل می شوند. پمپ های برگشت پذیر معمولا به صورت عمودی نصب می شوند.

· موتور مستقیم در یک جهت کار می کند، بنابراین جهت جریان از سوپاپ اسپری سوئیچ می شود و به وسیله یک مارپیچ که دریچه های مناسب را باز و بسته می کند و یا یک سوکت، شلنگ را به دیگری سوئیچ می کند. پمپ های غیر قابل برگشت معمولا به صورت افقی نصب می شوند.

ماشین ظرفشویی را می توان در یک پیکربندی قابل حمل یا دائمی نصب کرد. واحد های قابل حمل دارای ویژگی هایی هستند که می توانند به عنوان یک واحد در آشپزخانه استفاده شوند. هنگامی که در حال استفاده نیستند، دستگاه در کنار دیوار قرار می گیرد.

هنگامی که می خواهند یک چرخه را اجرا کنند، واحد را می توان بر روی سینک قرار داد، جایی که به سوکت تخلیه متصل می شوند و به درون یک خروجی نزدیک جاری می شوند. در حالت نصب دائمی، ماشین ظرفشویی زیر میز آشپزخانه قرار می گیرد و به آن پیچ می شود. شلنگ های زیر سینک آشپزخانه مستقیما به خط آب گرم و خط تخلیه وصل می شوند و واحد نیز زیر سینک قرار می گیرد.

در صورتی که هر کدام از این چرخه ها بدرستی انجام نگیرد ظروف خوب تمیز نخواهند شد. در اینگونه مواقع با تماس با نمایندگی فریجیدر ، تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔺 چرا نمایندگی فریجیدر 🔺
🌐 http://frigidairerepairco.com/

🌟 کارشناسان تخصصی
این روزها برای انجام هر کاری داشتن دانش و مهارت خاص آن کار ضروری میباشد، چه برای تعمیر لوازم خانگی و چه برای نگهداری. برای تعمیر لوازم فریجیدر خود بهترین گزینه نمایندگی فریجیدر می باشد. این نمایندگی با استفاده از دانش کارشناسان تخصصی تعمیر لوازم فریجیدر، لوازم شما را به نحو احسن با بهره گیری از اطلاعاتی که مربوط به وسیله مورد نظر میباشد تعمیر خواهد کرد.

🌟 خدمات سریع
یکی از مسائلی که موقع خراب شدن لوازم منزل با آن روبرو هستیم، عدم حضور به موقع و بدقولی های کسانی که کار تعمیر را انجام می دهند میباشد. با تماس با نمایندگی فریجیدر علاوه بر اینکه تعمیر لوازم منزل به نحو مطلوب انجام خواهد شد، کارشناسان برای خدمات نیز در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و تعمیرات را انجام خواهند داد. از مزایای نمایندگی فریجیدر سرعت عمل، انجام کار میباشد.

🌟 هزینه کمتر
زمانی که وسیله مورد نظرتان خراب می شود یکی از نگرانی ها پیدا کردن تعمیرکار است. بعضی از تعمیرکاران حتی اگر قطعه کوچکی تعمیر کنند، درخواست هزینه بالایی می کنند. در صورتی که تعمیر با نمایندگی فریجیدر، علاوه بر اینکه از بابت تعمیر با استفاده از قطعات یدکی مرغوب و اصل خیال شما راحت خواهد بود، هزینه تعمیر و قطعات یدکی نیز طبق تعرفه محاسبه خواهد شد.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded