Profile cover photo
Profile photo
Webсook Web-Studio
10 followers -
Розробка веб-сайтів, SEO-оптимізаці та просування в соц. мережах, унікальний дизайн, підтримка та розвиток
Розробка веб-сайтів, SEO-оптимізаці та просування в соц. мережах, унікальний дизайн, підтримка та розвиток

10 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
!!!!!!!!!! УВАГА !!!!!!!!!! НАБІР WEB-РОЗРОБНИКІВ !!!!!!!!!!
Проходить набір спеціалістів в даних напрямках:
- Знання технологій Photoshop, CSS3, HTML5, Javascript, jQuery
- Знання технологій Joomla, Wordpress, PHP, MYSQL, (вітається знання ООП та ін. мов програмування)
- Знання в напрямку SEO-оптимізації та просування в пошукових системах

Обов’язки:

Розробка web-сайтів та корпоративних проектів в командній роботі, вміння швидко освоювати нові технології, відповідальність до поставлених задач.

Ми пропонуємо:

- повну зайнятість
- роботу в офісі в команді спеціалістів
- гнучкий робочий графік
- ріст професійних здібностей
- цікаві та різноманітні проекти

Контактна особа: Юринець Святослав

м. Дрогобич вул. Козловського 51а

+38 (098) 90 66 916
+38 (073) 103 90 99

webcook.info@gmail.com
skype: webcook.info
www.webcook.com.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
!!! Автор Всесвітньої павутини збирається створити «новий Інтернет» !!!

Інтернет надав мільйонам людей по всьому світу найширші можливості для комунікації і підключення до величезного океану знань. Але разом з цим він також створив проблеми, деякі з яких здаються нерозв'язними.

«Сноуден показав, що ми з необережності збудували найбільшу в світі мережу для спостереження через Інтернет», - висловився Брюстер Кейл, який очолює Internet Archive. І він не помилився: уряду всієї земної кулі стежать за тим, що можуть в Інтернеті побачити їх громадяни, а деякі з них намагаються ввести цензуру в спробі контролювати те, про що люди думають.

Сер Тім Бернерс-Лі, творець World Wide Web, вважає, що тепер його творіння працює, «повністю підриваючи дух творення в людях».

З цією метою Тім і інші піонери сучасного вебу займаються пошуком ідей для нового виду інформаційних мереж, який не зможуть контролювати уряди і який буде працювати незалежно від мегакорпорацій начебто Amazon і Google. Разом з співавтором протоколу TCP / IP Гвинтом Серфом, лідером Mozilla Project Мітчеллом Бейкером і спеціальним радником Electronic Frontier Foundation Корі Доктороу вони організували «децентралізований веб-саміт» в Сан-Франциско, де обговорювалося, як може бути створений і влаштований новий Інтернет.

Крім цього, також учасники обмірковували варіанти використання посиленого шифрування для забезпечення більшої безпеки, а також скорочення залежності авторів контенту від доходів з реклами шляхом розробки безпечних криптовалют на основі методів оплати для абонентів.

З одного боку - радісно те, що великі розуми збираються разом і шукають рішення цих проблем. З іншого - страшно подумати, що Інтернет перетворили в те, чим він є, ми, люди - і, цілком ймовірно, нову мережу спіткає та ж доля.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Зламано обліковий запис на Quora генерального директора Google Сундара Пічаї

Здається, для генерального директора Google цей тиждень почалася не найкращим чином. Його аккаунт на Quora був зламаний групою під назвою OurMine, яка раніше також ламала акаунти Марка Цукерберга.

Група хакерів запостив тестове повідомлення в акаунті Сундара, який був приєднаний до його Твіттеру. В результаті це побачили понад півмільйона підписників. На даний момент твіти вже видалені, але у нас є скріншот:

Поки не ясно, як OurMine отримує доступ до акаунтів знаменитостей, але, судячи з усього, це не пов'язано з якимись уразливими в соціальних мережах. Група повідомляє, що їй це вдається за допомогою різних експлойтів, які допомагають викрасти пароль з браузерів користувачів. В даний момент OurMine займається ребрендингом, щоб стати повноцінною фірмою, що займається безпекою своїх клієнтів. «Ми не намагаємося комусь нашкодити, просто намагаємося зрозуміти, наскільки безпечні акаунти людей в соціальних мережах», - повідомляє представник OurMine TheNextWeb виданню.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ЛЕГЕНДАРНИЙ Гарвардського КУРС CS50
НА РОСІЙСЬКОМУ!

Цей курс з основ програмування настільки крутий,
що Єльський університет відмовився від свого курсу і перейшов на Harvard CS50

http://javarush.ru/cs50.html#
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded