Profile cover photo
Profile photo
Najevtino.mk
14 followers -
Најголем потрошувачки водич во Македонија.
Најголем потрошувачки водич во Македонија.

14 followers
About
Posts

Post has attachment
Н О В О од Најевтино.мк!
Одсега можете да ги погледнете најновите електронски каталози на голем број на продавници од Македонија.
Погледнете на следниот линк:
http://www.najevtino.mk/katalozi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Цените од Пивофест само на Најевтино.мк:
http://www.najevtino.mk/pivofest
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Погледнете ги Најпопуларните производи за изминатиот период:
Add a comment...

Post has attachment
Чест ни е да Ве известиме дека достигнавме бројка од 97 продавници на Најевтино.мк:
http://www.najevtino.mk/included_merchants/
Add a comment...

Post has attachment
Дали ги погледнавте најновите 10 продавници на Најевтино.мк:
http://www.najevtino.mk/s/m/11,146,147,148,149,150,151,152,153,154
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Оваа недела додадовме уште 3 нови продавници.

Еко солар – првата продавница за соларни колектори во Македонија.
Стоковна – со својот асортиман на производи од категориите: електроника, ИТ опрема, бела техника, убавина и здравје и уште многу други.
Ај стајл – понуда на Mac компјутери, iPod-и, iPad-и и iPhone-и.
Погледнете ги нивните производи на следниот линк:

http://www.najevtino.mk/s/m/141,142,143
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Дали ги погледнавте производите со намалени цени за изминатиот период? 
Add a comment...

Post has attachment
Моменталната понуда на Најевтино.мк се над 68.000 производи од вкупно 70 продавници.

Оваа недела додадовме 3 нови продавници.

Бебе Супермаркет со својата понуда од бебешки производи, и електроника од Зонелс и My Gadge.

Погледнете ги нивните производи на следниот линк:
http://najevtino.com/s/m/136,137,138
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded