Profile cover photo
Profile photo
Prace Wysokościowe
Prace wysokościowe wykonuje Firma Altura z Gorzowa Wielkopolskiego.
Prace wysokościowe wykonuje Firma Altura z Gorzowa Wielkopolskiego.
About
Posts

Post has attachment
Firma Altura z Gorzowa Wielkopolskiego, która zajmuje się między innymi wycinką drzew, montażem na wysokościach, myciem okien, malowaniem, mycie wysokościowym, piaskowaniem, odśnieżaniem i wieloma innymi pracami wysokościowymi. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt, który pozwala nam skutecznie i bezpiecznie wykonywać to co robimy. Za wyborem naszej firmy przemawia doświadczenie, nabyte przez wiele lat działalności. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami, w celu omówienia szczegółów zlecenia.
Add a comment...

Post has attachment
Prace wysokościowe w Gorzowie Wielkopolskim oferuje firma Altura. Zajmujemy się profesjonalną wycinką drzew, montażem na wysokościach, myciem okien, malowaniem, piaskowaniem, odśnieżaniem i innymi podobnymi pracami. Posiadamy wymagane kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania wymienionych prac. Dysponujemy również najlepszej klasy sprzętem wykorzystywanym przy pracy. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą Firmą i omówienie szczegółów zlecenia.
Add a comment...

Post has attachment
Prace wysokościowe Gorzów Wlkp. Nasza bogata oferta usług zawiera w sobie szereg czynności wykonywanych na wysokościach. Możemy podjąć się następujących prac: wycinka drzew, montaże, mycie okien, malowanie, mycie wysokościowe, piaskowanie i odśnieżanie.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w tym czym się zajmujemy. Nasze umiejętności potwierdzają liczne uprawnienia jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata. Zaufało nam wielu Klientów i nie zawiedli się.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Firmą. Chętnie udzielimy informacji dotyczących oferty. Prosimy o telefon lub e-mail na podane w zakładce Kontakt numer i adres. Czekamy na Państwa.
Add a comment...

Post has attachment
Wycinka drzew w Gorzowie Wielkopolskim oferuje Firma Altura. W naszych usługach między innymi wycinanie drzew z ziemi, z podnośnika, metodą alpinistyczną oraz pielęgnacja drzew. Stosujemy różnorodne techniki prac. Posiadamy liczne kwalifikacje uprawniające do pracy na wysokościach.

Jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Nasi pracownicy to wykwalifikowani alpiniści przemysłowi. To czym się zajmują jest także ich pasją. Nasza działalność sięga wielu lat na lokalnym rynku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele usług dla mieszkańców województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i polecamy nasze usługi polegające na pracach wysokościowych. Nasze ceny są korzystne, a jakość usług wysoka. Prosimy o kontakt, gdybyście Państwo potrzebowali skorzystać z oferty. Czekamy na zgłoszenia.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded