Profile

Cover photo
Dana Bednářová
Worked at Na odpočinku
Lives in Dubí 2 u Teplic v Č
605 followers|317,571 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Máte obavu z pavouků zápřednic? Ve čtvrtek na nejpalčivější otázky odpovídal v pořadu Vaše téma RNDr. Milan Řezáč, český zoolog specializující se na výzkum pavouků. Hosta vyzpovídala moderátorka Marcela Škábová.
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Německá kancléřka Angela Mertlová jen nerada odstupuje od něčeho, k čemu se rozhodla. Platí to i pro její „vítací“ politiku k uprchlíkům. Pro stranu CDU, kterou vede, to má ale vážné následky. Průzkumy před dalšími zemskými volbami v hlavním městě Berlíně ukazují, že výsledek CDU bude oproti roku 2011 asi o 5 procent horší. Jako všude je naopak na vzestupu k migrantům kritická Alternativa pro Německo. Ta by mohla získat kolem 15 procent.
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Společně s migrační vlnou dorazil do Německa nový problém: nucené sňatky nezletilých. Úřady už evidují 1 500 vdaných či ženatých dětí. Sociální pracovníci páry rozdělují, podle některých soudů však sňatky platí. Obřad totiž proběhl v cizině, a to v souladu s místním právem.
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 

Rabinsky vypada viz.foto nize,je silne prosedively,stihly,pusobi nervozne,pri delsi komunikaci ma tiky v obliceji.Chysta se s Noemi do zahranici,je vazne dusevne nemocny,prosim sdilejte a piste,kdyby jste je zahledli.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Christy Sheats (42) byla texaskou policií zastřelena poté, co přímo na ulici stejným způsobem zavraždila své dvě dcery Taylor (†22) a Madison (†17). Příčinou dvojnásobné vraždy byly podle všeho rodinné spory.
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Praha - Tropické teploty dnes meteorologové očekávají také na severovýchodě Čech, rozšířili svou dřívější výstrahu. Na pátek ji zvýšili pro severovýchodní půlku Česka, varují před velmi vysokými teplotami až nad 35 stupni Celsia. Vyplývá to z aktualizovaných informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
POZOR!! Dne 27.2. jela v odpoledních hodinách okolo 17hod, mladá slečna vlakem na trase Praha-Hradec Králové,vlak byl dostatečně obsažený cestujícími, kteří postupně vysedali z vlaku na zastávkách na teto trase. Když byl vagón prázdný, do kupéčka mé přítelkyně přišli dva mladíci ve věku 18-25 let, sportovní postavy, výška odhadem 165-175cm, jeden holohlavý,druhý vlasy cca 7-10 cm, jeden s možným jménem ,, Adam". Počkali, až se vlak rozjede k další stanici a projde průvodčí ze začátku na konec vlaku a zpět, poté se mladíci vrhly na slečnu. Pod fyzickým nátlakem byla donucena mlčet a nebránit se, jinak se jí stane to, co by zažít nechtěla. Slečna se bránila a za to dostala několik ran do obličeje a podbřišku, poté mladíci provedli na dívce násilný akt po kterém se tomuto hyenizmu smály! Průvodčí procházel vagóny a zahlédl že dívku obtěžují, vyhodil je z vlaku v nejbližší stanici zhruba v okolí Chlumce nad Cydlinou.
Momentálně je dívka ve velkém šoku a chtěl bych poprosit široké okolí o informace. Sdílením Vám to zabere pár minut, přítelkyni několik let než se vzpamatuje.Pachatelé jsou pořád mezi nama a není vyloučené že nezautočí znovu! Sdílejte článek rychlostí světla prosím

Tímto bych chtěl apelovat na dívky které jezdí v tomto i přilehlém směru k větší opatrnosti!

Kontakt: 730915547
Děkuji
..... Tento text je sdílený.. sdílejte dál.. ať se pachatelé najdou
 ·  Translate
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Bestiální vrazi z Islámského státu zabíjeli vězně na jatkách
Extremisté z Islámského státu v pondělí zveřejnili nové, zatím možná nejbestiálnější video. U příležitosti muslimského svátku oběti povraždili na jatkách v Dajr az-Zauru skupinu zajatců. K vězňům se chovali jako ke zvířatům a nakonec jim všem u kanálu pro odtok krve podřezali hrdla. Následně je pověsili na háky na maso.

Muž, který povraždil vězně na jatkách v Dajr az-Zauru. Záběr z videa.
Dnes 18:23
Video je opět zručně vyrobené a trvá více než dvanáct minut. Je nazvané Making of Illusion (Jak se vyrábí iluze) a zprvu kombinuje záběry ze starších „poprav“ zajatců se snímky po útoku ve francouzské Nice, fotografiemi Eiffelovy věže i střihů z hollywoodského filmu Mission: Impossible - Rogue Nation s Tomem Cruisem a Simonem Peggem.

Následuje záběr na prázdnou jateční halu, kam je přivedena skupina vězňů obviněných ze špionáže pro USA. Běží v předklonu a dozorce za nimi je postrkuje oběma rukama vpřed, jako když žene stádo. Mužů v oranžových kombinézách je nejméně deset a všichni mají spoutané ruce za zády.

Jejich věznitelé je přinutí kleknout si do rohu místnosti čelem ke zdi. Pak k nim zezadu přistupuje „řezník“ oděný celý v bílém a vybírá si první oběť. Pár zajatcům zakloní hlavu, jakoby si vybíral mezi zvířaty na trhu. Následně se rozhodne pro jednoho z nich a po zemi ho vleče s sebou k zamřížované stoce probíhající prostředkem haly. Tam mu podřízne hrdlo a vytékající krev spláchne do kanálu. Následně bezvládné tělo oběti pověsí na hák visící na řetězu ze stropu.


Věznitelé své oběti pověsili na háky. Záběr z videa
Následují další a další oběti pokládané čelem k zemi s hlavou u kanálu. V jednu chvíli je patrné, že zajatce vraždí nejméně dva kati. Zakloní jim prudce hlavu a rychlými pohyby jim podřezávají krky.

Záběry jsou detailně snímané z různých úhlů a doprovází je i zvuková stopa zachycující poslední vydechnutí a záškuby obětí, které všechny skončí na hácích.

Ke konci videa vleče „řezník“ dva spoutané muže, pod každou paží nese jednoho, načež je z výšky pustí na kanál jako ovce přinesené na porážku.


Dozorci vhánějí vězně do jateční haly. Záběr z videa.
„Je to to nejhorší video, jaké jsme dosud viděli,“ popsal záběry Abú Muhammad, zakladatel aktivistické organizace z Rakky, která se zabývá monitorováním zločinů a zvěrstev příslušníků Islámského státu.

Extremisté svým zajatcům často podřezávají hrdla, když je nestřílí do hlavy z bezprostřední blízkosti. Zvláště bestiálních vražd se dopustili už dříve, když údajně spustili skupinu zajatců v Mosulu do nádrže s kyselinou, anebo vězně rozřezali řetězovou pilou. [celá zpráva]

Zajatého jordánského pilota v Sýrii zase zavřeli do klece a upálili ho v ní.
 ·  Translate
1
lubomir Dokulil's profile photo
 
JÉ TO HROZNÉ A ODPORNÉ.....A ZNÁTE FOTOGRAFIE Z ŘÂDĔNÍ Vojáků USA ve Vietnamu??????????
 ·  Translate
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Když Lyndsey poznala muslimského migranta Yassera (46), myslela si, že našla lásku na celý život. Oddaná katolička dokonce kvůli němu konvertovala k islámu. Pak ji ale začal bít a pronásledovat. Nakonec před jejíma očima zavraždil jejich sedmiletou dceru.
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Chlumec /ROZHOVOR/ – Danuše Herpe Jungmannová se o problematiku týraných a nechtěných psů zajímá od roku 2011. Sama má doma dvě zachráněné fenky ze Slovenska a jednu výstavní fenku s průkazem původu.
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Kvůli rychle se šířícímu lesnímu požáru evakuují turecké úřady obyvatele i turisty z přímořského letoviska Olympos v provincii Antalya.
1
Add a comment...

Dana Bednářová

Shared publicly  - 
 
Angličané jí říkají ďábelská ohnivá ryba a v češtině má respekt vzbuzující rodové jméno perutýn žoldnéř. Jde o velmi nebezpečnou a prudce jedovatou rybu, která se podle odborníků šíří Středozemním mořem.
1
Add a comment...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Dubí 2 u Teplic v Č
Links
Work
Employment
  • Na odpočinku
Basic Information
Gender
Female