Profile cover photo
Profile photo
logical
6 followers -
Solutions for retail, distribution, logistics and marketing.
Solutions for retail, distribution, logistics and marketing.

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
logical ka 6 Pozicione të reja vakante: Back End Developer, .Net Developer, React.js Developer, SQL Server Database Administrator, Customer Support Specialist & System Administrator. Vizitoni logic.al/karriera/ për më shumë informacion dhe nisni cv në hr@logic.al
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
12 Logo, 12 Produkte, ofrojne zgjidhjen e plote per shitje, marketing, distribucion dhe logjistike. Per me shume http://logic.al/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Filloni javën mbarë duke u mbrojtur nga hakimi. Për të gjithë tek-dashësit, dhe të gjithë përdoruesit e teknologjisë, mbuloni kamerat e lap-topit, pse jo dhe të celularëve. Kjo është metoda "e sofistikuar" e Mark Zukerberg, drejtorit të FBIsë dhe hakerave për t'u mbrojtur nga survejimi. Është shekulli i 21të! Dikush mund të jetë duke ju survejuar në këtë moment.....
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We're on Instagram. Follow Us for cool stuff about technology and design!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded