Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
NOVÁ SCÉNA Národního divadla
33 followers|101,479 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Pokud máte mezery v klasické literatuře a chcete si je doplnit, doporučujeme adaptaci Homérovy Odyssey od Iriny Brook. Vstupenky můžete koupit i online prostřednictvím sítě Ticketstream.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Volné vstupenky na čtvrtek zmizely dnes závratnou rychlostí, ale Interpelace můžete sledovat i online na www.interpelace.cz
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Noste stromečky na piazzetu. Už máme prvních pár úlovků, tak ať to stojí za to. Až do neděle od 12 do 17:00. V sobotu si navíc můžete přijít postavit posed. Sraz na stavbu ve 12:00, nářadí i materiál máme.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ve čtvrtek u nás bude přednášet americký fotograf a současná pop-kulturní ikona DAVID LACHAPELLE. Přijďte se ho zeptat, na co chcete, vstup je zdarma!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Další veřejné diskuse na aktuální téma s Tomášem Sedláčkem proběhnou 24.11. od 17:00 netradičně v horním foyer NS. Téma UMĚNÍ REVOLTY, hosté: ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg, poradce předsedy vlády pro zahraniční otázky a lidská práva Roman Joch a aktivistka Tereza Stöckelová z občanské iniciativy ProAlt. Vstup zdarma, kapacita 80 míst
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Tata bojs na NS opět po letech s Klárou Nemravovou!
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Fiesta Nové scény je náš letní festival pouličního umění na Piazzetě ND. Jako účinkující se do něj můlže přihlásit každý. Další info a rýsující se program najdete na těchto stránkách.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Byl pozdní večer, první Máj.. Znáte to dál? Příští týden hodně netradičně v režii Davida Prachaře, s choreografií 420PEOPLE a živou hudbou Pavla Fajta a Ondřeje Anděry.
 ·  Translate
MÁJ. Jak moc známe Máj? Všichni jsme jistě schopni rozpomenout si na první verše, ale dál? Dokážeme si uvědomit obsah, detaily, vyjádřit atmosféru a uvědomit si přesahy, které toto nadčasové dílo přip...
1
Add a comment...
1
Add a comment...
 
Dnes slavíme s Radiem 1 21. pirátské narozeniny. Mario Bihári, Longital, Bitumen Beat a spousta DJ´s všude po Nové scéně, tak vás čekáme.
 ·  Translate
VŠECHNY HUDBY SVĚTA LIVE. 21. pirátské narozeniny Radia 1. Oslava výročí nelegálního vysílání rádia Stalin - dnešního Radia 1. V předvečer dne lidských práv se můžete těšit na speciální koncert Longit...
1
Add a comment...
 
U nás je Mikuláš už dnes. S Revolver revue a jejími hosty. Přijít na knižní trh, autogramiádu nebo divadelní představení můžete celý den zdarma.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dnes ve 21:00 ve foyer
1
Add a comment...
Story
Tagline
ČINORODÁ, INTERAKTIVNÍ, MULTIMEDIÁLNÍ, OTEVŘENÁ, HUDEBNÍ, VÝTVARNÁ, RODINNÁ
Introduction
Nová scéna je otevřeným prostorem pro moderní divadlo se širokým uměleckým portfoliem. Větší část repertoáru tvoří inscenace uměleckých souborů Národního divadla (baletu, činohry, Laterny magiky), část programu je ale každý měsíc určena nezávislým projektům, zahraničním hostům, rodinným představením, festivalům a rozmanitým uměleckým akcím. Budovu také oživují interiérové i exteriérové instalace a happeningy.
Links
Contact Information
Contact info
Phone
224 931 482.
Email
Address
Adresa a kontakt Národní 4, Praha 1 Otvírací doba pokladny: Pondělí až pátek / 9.00-18.00 Sobota a neděle / 10.00-18.00 V hrací dny je pokladna otevřena až do začátku představení.