Profile

Cover photo
Burim Radoni
Worked at Radio Television 21
Attended Academy of Art University Graphic Design
Lives in 10000 Prishtinë - Pejë
13 followers|3,250 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICK
1
Add a comment...

Burim Radoni

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Burim Radoni

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Ju njoftojm qe numri i biletave te shitura edhe jashtzakonisht shum i madh dhe per shkak te mos fallcifikimit te biletav kemi vendosur tenda tek Sheshi Nena Terez edhe New Born Pallati i Rinis : Qmimi i biletes eshte 12 dhe 20 euro zona VIP
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
13 people
Driton Ademi's profile photo
Enes Jakupi's profile photo
Philippe Sebagh's profile photo
Mentor Dragidella's profile photo
Lee Meha's profile photo
Shkumbin Limani's profile photo
Ditbardh Uka's profile photo

Burim Radoni

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Burim Radoni changed his profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
 
Home Alone 
1
Add a comment...

Burim Radoni

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
Have him in circles
13 people
Driton Ademi's profile photo
Enes Jakupi's profile photo
Philippe Sebagh's profile photo
Mentor Dragidella's profile photo
Lee Meha's profile photo
Shkumbin Limani's profile photo
Ditbardh Uka's profile photo
Education
  • Academy of Art University Graphic Design
Basic Information
Gender
Male
Work
Skills
DJ / Host ( Moderator )
Employment
  • Radio Television 21
    DJ
    DJ/Moderator
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
10000 Prishtinë - Pejë