Profile cover photo
Profile photo
Изюмский комбинат хлебопродуктов
57 followers -
Высококачественные сбалансированные полнорационные комбикорма
Высококачественные сбалансированные полнорационные комбикорма

57 followers
About
Posts

Post has attachment
Вітаємо жінок зі святом 8 березня!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1 марта 2013 г. - Семинар
22 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
В 12:30 на территории Изюмского комбината хлебопродуктов проводится семинар Межрегиональнім общественной союза птицеводов и кормопроизводителей
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Міжрегіональна Громадська Спілка птахівників і кормовиро-бників України на базі Ізюмського комбінату хлібопродуктів проводить семінар, мета якого "Програма та стратегія діяльності Міжрегіональної громадської Спілки птахів-ників і кормовиробників України на 2013-2015 рр."
Про спілку:
Птахівництво (дрібно- та середньотоварне виробництво) до-зволяє забезпечувати поновлюваний родинний  актив, якісне хар-чування, реалізацію соціальних і культурних потреб, можливість проведення традиційних обмінів.
 Той сектор птахівництва, який може  виробляти   половину і більше продукції, виявляється штучно відокремлений від вирониц-тва через відсутність племінних ресурсів і молодняка птиці, техно-логічних і організаційних рішень для малого і середнього бізнесу. Слід враховувати традиції українського народу, який не мислить селянський двір без птиці. А це 28 тисяч сіл і 3,5 млн. підсобних господарств. Це дуже важливий момент. З історії відомо не мало прикладів, коли насильне порушення традиційного укладу життя людей супроводжувалось руйнуванням соціальної структури сус-пільства.
Активна діяльність Спілки буде забезпечувати підвищення культури ведення сільського господарства,  сприяти розвитку сіль-ських громад.

Міжрегіональна Громадська Спілка птахівників і кормовиро-бників України  – це некомерційна організація, діяльність якої на-правлена на забезпечення конкурентних переваг виробничої та фінансової діяльності членів Спілки,  отримання маркетингових переваг по асортименту та збуту продукції, забезпечення максимальної прибутковости бізнесу.    
Завдання Спілки  -  представлення інтересів малого і серед-нього бізнесу в області птахівництва і кормовиробництва  з метою формування і реалізації політики по поєднанню державних і не-державних заходів захисту членів Спілки.  Методи реалізації - на-дання учасникам і партнерам Спілки  всіх  видів методичною, кон-сультаційною, юрідичної і представницької допомоги, як в орга-нах державної влади, так і в інших установах і організаціях.

Темі семінару:
1. Представництво та захист інтересів членів Спілки:
1.1 Статус Спілки. 
1.2 Нормативно-регуляторне забезпечення та супроводжен-ня діяльності підприємств-членів Спілки.
1.3 Юридичний захист і консультації для членів Спілки.
1.4 Співпраця з засобами масової інформації.
2. Економічна діяльність Спілки.
2.1. Забезпечити потреби інкубаторно-птахівничих станцій, 
2.2. Допомога членам Спілки у збуті їх продукції:
2.3. Переробка продукції птахівництва:
2.4. Впровадження на підприємствах членів Спілки (з певним обсягом виробництва) системи НАССР, сертифікації по ІSO для яких це необхідно згідно діючого законодавства та здійснення  експортно-імпортних операцій.
2.5. Реалізація проектів по переробці пташиного посліду, виробництва біогазу та альтернативних джерел електроенергії на підприємствах членів Спілки з певним обсягом виробництва (птахофабрики з виробництва яйця курячого, тваринницькиі комплекси, комбікормові заводи).
2.6. Залучення проектного, торгового фінансування, кредитних і лізингових схем шляхом участі в національних, міжнародних інвестиційних програмах та проектах.
2.7. Кооперація діяльності підприємств, що входять у Спілку в рамках створення сільськогосподарського кооперативу (Проект «Екологічно чисте м'ясо») за принципом роботи аграрного кластера, до складу якого увійшли б комбікормові заводи, ветеринарні компанії, племінні птахопідприємства, інкубаторно-птахівничі станції, невеликі птахоферми з вирощування та відгодівлі птахів, забійний цех та мережа оптової та роздрібної торгівлі. 
3. Інформаційно-консультаційна та аналітична діяльність Спілки, наукове забезпечення. 
3.1.  Інформаційно-аналітичне забезпечення підприємств членів Спілки. 
3.2. Проводити власні виставки, конференції, семінари, ярмарки та інші заходи. Забезпечувати участь членів Спілки у заходах партнерських організацій, компаній.
3.3.  Створення консультаційного центра до функцій якого б відносились.
3.4. Наукове забезпечення діяльності підприємств членів Спілки. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded