Profile cover photo
Profile photo
Tech-Line. Biuro handlowo - projektowe. Woźnikowski B.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma jako jedyna w Polsce posiada hamownię podwoziową w Tychach. Doskonale wykwalifikowana kadra pracowników sprawia, że każde zlecenie jesteśmy w stanie przeprowadzić szybko i sprawnie. Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem to zapraszamy na http://tech-line.pl/o-firmie/.

Photo

Post has attachment
Usunięcie filtrów FAP/DPF jest najtańszym sposobem na pozbycie się problemów związanych z filtrem. Samo fizyczne wycięcie jednak może nie wystarczyć! Komputer sterujący pracą silnika wykryje brak filtra i przełączy silnik w tryb awaryjny. Zapraszamy na http://tech-line.pl/portfolio/serwis-filtrow-dpf-fap/.

Post has attachment
AdBlue to 32,5 procentowy roztwór wodny mocznika. Stosowany jest w branży motoryzacyjnej jako reduktor w celu rozłożenia w katalizatorze SCR wszystkich substancji szkodliwych dla środowiska. Dowiedz się więcej na temat jego wykorzystania na http://tech-line.pl/portfolio/adblue-ciezarowe/.

Photo

Post has attachment
Praca silnika polega na uzyskiwaniu mocy, dzięki dostarczaniu do jego cylindrów paliwa i powietrza. Ważne jest, aby ta mieszanka paliowa i powietrza miała możliwie idealne proporcje i została odpalona w najkorzystniejszej chwili. Zapraszamy na http://tech-line.pl/portfolio/chip-tuning-ciezarowe/.

Photo

Post has attachment
W Tech-Line posiadamy listę potencjalnych nieprawidłowości współczesnych samochodów, dzięki której naprawa staje się dużo łatwiejsza i – co najważniejsze – sprawniejsza. Sprawdzając poszczególne obwody za pomocą diagnostyki komputerowej, szybciej dowiemy się co nie działa w Twoim aucie! Zapraszamy na http://tech-line.pl/portfolio/elektryka-ciezarowe/.
Photo

Post has attachment
Prawdopodobnie nie ma nic gorszego niż środek lata i zepsuta klimatyzacja. Jeżeli zauważasz, że w Twoim samochodzie jest coraz cieplej pomimo włączonego nawiewu to być może już czas odwiedzić specjalistów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, którą znaleźć można na http://tech-line.pl/portfolio/naprawa-sterownikow/.

Post has attachment
Najczęstszą przyczyną usterki sterownika jest zwarcie w wiązce elektrycznej, niesprawny czujnik lub wadliwa cewka zapłonowa. Nie wszyscy mechanicy wiedzą, że usterkę należy usunąć przed założeniem naprawionego komputera – inaczej znów się zepsuje. Więcej informacji na http://tech-line.pl/portfolio/naprawa-sterownikow/.
Photo

Post has attachment
W Tech-Line wykonujemy chiptuning auta ciężarowego. Pozwala on podwyższyć osiągi i polepszyć płynność jazdy. Wzrasta także dynamika jazdy – pokonuje się dłuższe dystanse przy tym samym czasie jazdy. Możliwe jest także stosowanie obrotów w niższych zakresach. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć na http://tech-line.pl/portfolio/chip-tuning-ciezarowe/.

Photo

Post has attachment
Wiele mechaników i pseudo-elektromechaników uważa, że zepsuty podzespół elektroniczny nadaje się tylko do wymiany. Tymczasem prawdziwi fachowcy potrafią sobie poradzić z awarią znacznie taniej, naprawiając zepsuty sterownik. Dowiedz się więcej na nasz temat na http://tech-line.pl/portfolio/naprawa-sterownikow/.

Photo

Post has attachment
Silnik na zasadzie dostarczania do jego cylindrów paliwa oraz powietrza. Bardzo ważne jest, żeby ta mieszanka miała idealne proporcje i została odpalona w odpowiednim momencie. Od dziesiątek lat nic się w tej kwestii nie zmieniło! O zasadach działania silnika spalinowego przeczytasz na http://tech-line.pl/portfolio/chip-tuning-ciezarowe/.

Photo
Wait while more posts are being loaded