Profile cover photo
Profile photo
Eurosprzęt Plus
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W naszej firmie mogą Państwo wypożyczyć szalunki ścienne, spełniające krajowe i europejskie normy. Wysoka jakość zastosowanych materiałów i staranność ich wykonania przekłada się trwałość i długą żywotność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/szalunki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby uczynić naszą ofertę bardziej kompleksową wprowadziliśmy również szalunki stropowe. Oferowane przez nas szalunki stropowe spełniają wymagane standardy. Nasza oferta szalunków stropowych jest na tyle bogata, że każdy z Klientów znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/wynajem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niezależnie od tego czy ma zostać wykonana konstrukcja zbiornika, piwnicy, filary mostu czy też wysokie budynki mieszkalne lub biurowe, nasza firma jest w stanie zaoferować idealne rozwiązanie szalunku ściennego dla przedsięwzięć każdej skali. Od wielkopowierzchniowych po ściany łukowe, z użyciem żurawia czy bez – możemy dopasować nasze systemy do Państwa wymagań, tworząc bezpieczne i efektywne rozwiązanie do szalowania ścian. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/foto-szalunek-scienny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezpieczeństwo, oszczędność czasu i prostota to kluczowe wymagania na każdej budowie. Chcąc zapewnić Państwu ich spełnienie, nasza firma oferuje szeroki wybór niezawodnych i efektywnych systemów szalunku stropowego, które można wynająć lub zakupić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/foto-szalunek-stropowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kozły budowlane są niezbędnym wyposażeniem do prac remontowo-budowlanych jak malowanie, tynkowanie lub murowanie dla klientów branżowych, wewnątrz niskich pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/osprzet-i-akcesoria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Płyn antyadhezyjny jest mieszaniną estrów metylowych kwasów oleju, wzbogaconą inhibitorem zabezpieczającym metalowe części przed korozją. Posiada znakomite właściwości chroniące szalunki drewniane jak i metalowe przed przyleganiem mieszanki betonowej oraz pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni elementu betonowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/osprzet-i-akcesoria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Duże doświadczenie tych firm gwarantuje niezawodność rozwiązań i trwałość wszystkich elementów podpory budowlanej.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szalunków stropowych, a także pozostałymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie. Wszystkie szalunki udostępniamy w konkurencyjnych cenach.. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/wynajem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma przygotowała dla Państwa ciekawą ofertę szalunków stropowych oraz innych podpór budowlanych.Oferowane przez nas produkty wykonane są z wytrzymałych i trwałych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/rusztowania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki posiadaniu wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiednie do potrzeb produkty . Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę szalunków fundamentowych i ściennych przeznaczonych do prowadzenia prac budowlanych. Oferujemy produkty renomowanych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/rusztowania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki usłudze wynajmu możecie Państwo korzystać z wysokiej jakości naszych produktów płacąc za nie jedynie ułamek ich wartości. Istotną sprawą jest też brak kosztów magazynowania i napraw. Korzystacie Państwo tylko z tych produktów których w danym momencie potrzebujecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://eurosprzet-plus.pl/rusztowania/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded