Profile cover photo
Profile photo
Autodaw. Części samochodowe.
2 followers
2 followers
About
Autodaw. Części samochodowe.'s interests
Autodaw. Części samochodowe.'s posts

Post has attachment
Już od 1991 roku dostarczamy Państwu najwyższej jakości części! Zaopatrujemy wiele serwisów, warsztatów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, ale z naszej oferty mogą korzystać także Klienci indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://autodaw.pl/o-nas/.


Photo

Post has attachment
Każdego dnia staramy się poszerzać naszą ofertę i sprowadzać dla Państwa najlepszej jakości produkty oraz zamienniki! Dzięki temu, że posiadamy duże magazyny jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować każde zamówienie. Więcej informacji na http://autodaw.pl/o-nas/.


Photo

Post has attachment
Wiele lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej sprawiło, że jesteśmy w stanie pomóc Państwu z każdym problemem dotyczącym samochodów oraz monocyklów. Polecamy odwiedzić naszą stronę internetową i dowiedzieć się więcej! Zapraszamy na http://autodaw.pl/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma została nagrodzona certyfikatem „Firma godna zaufania 2016”! Zostaliśmy uznani przez Centrum Badań Opinii Klienta za nienaganną opinię wśród klientów i kontrahentów. Więcej informacji na http://autodaw.pl/.


Photo

Post has attachment
Informujemy, że w naszych magazynach posiadamy ok. 80 tysięcy części oraz zamienników, które pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Części dostępne są od ręki, dzięki czemu znacznie skracamy czas oczekiwania! Zapraszamy na http://autodaw.pl/.


Photo

Post has attachment
Autodaw wyróżnia przede wszystkim bogaty asortyment w magazynach, który pozwala bardzo szybko realizować wszystkie zamówienia i oferować Państwu całą gamę części oraz zamienników! Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://autodaw.pl/.


Photo

Post has attachment
Firma Autodaw przyczyniła się do tworzenia silnej, polskiej gospodarki i zdobyła certyfikat Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Zostaliśmy także wyróżnieni tytułem Firmy Godnej Zaufania! Nasza oferta dostępna jest na http://autodaw.pl/certyfikaty/


Photo

Post has attachment
W Autodaw znajdziesz asortyment pochodzący od 80 tysięcy renomowanych producentów! Wszystkie dostępne są od ręki, dzięki czemu możemy zapewnić wszystkim Klientom natychmiastową realizację zamówień. Szczegóły naszej oferty na http://autodaw.pl/katalog-czesci/
Post has attachment
Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że od kilku dni posiadamy w naszej ofercie cały asortyment firmy BOLL! Zupełną nowością jest pasta do polerowania ręcznego SPEED, która służy do odświeżania lakieru. Regeneruje i konserwuje powierzchnię nadając jej wysoki połysk. Zapraszamy na http://autodaw.pl/katalog-czesci/
Photo

Post has attachment
Od wielu lat współpracujemy z producentami oraz dostawcami, aby tworzyć interesującą ofertę dla naszych Klientów. Gwarantujemy dużą dostępność asortymentu oraz szybkie wykonywanie zleceń! Więcej informacji na http://www.autodaw-czesci.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded