Profile cover photo
Profile photo
SI LONC Victoria
21 followers -
Формувався наш лікувальний центр поступово, протягом 35 років, пройшовши всі етапи розвитку, що відображені у назві нашої установи. Роки практичної діяльності спершу за межами України та з 1994 року в нашій державі.
Формувався наш лікувальний центр поступово, протягом 35 років, пройшовши всі етапи розвитку, що відображені у назві нашої установи. Роки практичної діяльності спершу за межами України та з 1994 року в нашій державі.

21 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Програма відновлення нації
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Хронічна стимуляція мозку в лікуванні генетичних захворювань та спадкових синдромів – відсутність судом, надолуження психічного та фізичного розвитку, відновлення неврологічного дефіциту

Сндром Айкарді, Енгельса, Аспергера, синдром Веста, Леннокса-Гасто, Драве, Дузе та інші генетичні захворювання– захворювання, часто тяжкі, що характеризуються не лише сповільненням психічного розвитку, неврологічним дефіцитом, атрофією зорового нерва та іншою патологією ЧМН, а й судомним синдромом, часто резистентним до проводимої терапії. Основний обсяг надання допомоги пацієнтам з даними захворюваннями полягає в симптоматичній терапії, реабілітації та нейрохірургічному лікуванні для отримання відповіді на проти судомну терапію. Неврологічний дефіцит часто зберігається і утримується, пацієнти з ним живуть все своє життя або ж боряться за нього до останніх днів (у випадку рефрактерної епілепсії та епілептичного статусу). На сьогоднішній день, існує метод корекції неврологічних порушень та лікування судом до абсолютної норми в залежності від анатомічних змін практично у всіх пацієнтів. Відсутність судом, відновлення паралічів, лікування гіпотрофій, реінервація, покращення, надолуження психічного розвитку дитини – результат виконуваної терапії. Лікування відбувається в амбулаторному порядку під наглядом лікаря-невролога з частотою 1 раз на місяць. Працює цілодобова ургентна служба.

Контакти:

м.Львів, вул..акад.Сахарова, 44-65

0322388668 з 10:00 до 16:00

З Пн. до Пт

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Хронічна стимуляція мозку
в лікуванні неврологічного дефіциту
Хвороба Альцгеймера, хв.Паркінсона, ДЦП, Розсіяний склероз, невропатія лицевого нерва.

Хронічна стимуляція мозку — один з основних найважливіших методів відновлення та корекції неврологічного дефіциту.
Методи хронічної стимуляції мозку поділяються на нейрохірургічні (DBS – глибока стимуляція мозку -виконується стереотаксичним методом, Vagus Nerve stimulation, optic nerve stimulation та інші ЧМН-стимуляції) та терапевтичні (Центральна та периферійна електростимуляція — TCNS, Neurostimulation, TENS, ЧМН-стимуляції, електростимуляція сечового міхура).
В Україні та у всьому світі ці методи функціональної терапії, функціональної нейрохірургії дозволяють вилікувати неврологічний дефіцит, часто повністю практично кожної із систем — розлади руху, розлади чутливості, координаторні порушення, розлади сечовипучкання, зору, слуху, нюху та смаку. Дані методи лікування забезпечують корекцію (повне відновлення) конгнітивних порушень — порушення пам'яті та уваги, депресії, склероз у людей літнього віку та сповільнення психічного розвитку у дітей.
У лікувальному центрі “Вікторія” застосовується метод хронічної стимуляції мозку центральної та периферійної неврової системи, що дозволяє позбавити пацієнтів неврологічного дефіциту при таких захворюваннях як розсіяний склероз — 1 місце серед інвалідизації осіб працездатного віку, хв. Альцгеймера, хв.Паркінсона, ДЕП, ДЦП, посттравматичний неврологічний дефіцит — наслідки черепно-мозкових та спинномозкових травм, наслідки гострих порушень мозкового кровотоку (інсульту) без оперативних втручань та ушкоджень нервових структур. Окрему увагу привертає цінове питтання.

Також хронічна стимуляція мозку активно застосовується в лікуванні неврозів, неврастеній, хронічного головного болю, мігрені та інших больових синдромів , а також порушень сну - безсонні та патологічна сонливість, літаргічний сон, хронічні вегетативні стани та .
Лікування відбувається амбулаторно під систематичним наглядом лікаря-невролога.
Президент
Лікувального центру “Вікторія”
Лікар-невролог, нейрохірург
Почесний член
World Neurological Deficit Association
В.І. Палінська
Контакти:
м.Львів. Вул.акад.Сахарова,44-65,
+380322 38 86 68
м.Трускавець, вул.Дрогобицька,8
+3803247 67 888
м.Київ, вул.Старовокзальна, 17
+380502815365
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Лікувальний центр "Вікторія"
Photo
Add a comment...

Лікувально-оздоровчо-навчальний центр “Вікторія” 35 років займається лікуванням та вилікуванням таких складних захворювань як розсіяний склероз, епілепсія, ДЦП, БАС, ревматоїдний артрит, артрози, гострі та хронічні запальні захворювання, гангренозні пораження кінцівок.

https://lonc-victoria.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81/


Add a comment...

Post has attachment

Тонометрія, Електрокардіографія, пікфлуометрія, спірометрія, реоенцефалографія, реовазографія, реопульмонографія, реогепатографія

Тел: 0322388668 з 10:00 до 18:00 Пн-Пт.
Add a comment...

Лікувальний центр «Вікторія»: лікуванням розсіяного склерозу, епілепсії, ДЦП, бічного аміотрофічного склерозу (БАС), м’язової дистрофії, міастеній, невропатій та поліневропатій, остеохондрозу, ревматизму (артритів, артрозів), системного червоного вовчаку, гострого та хронічного гастриту, панкреатиту, холециститу, гепатиту А,В,С, гломерулонефриту, пієлонефриту, простатиту, ендометриту та ендометріозу, доброякісних та злоякісних новоутворень, зобу, цукрового діабету, порушень артеріального кровотоку,гангренозних поражень, сповільнення психічного та фізичного розвитку, лікування генетичних захворювань та синдромів.
Підготування до вагітності та пологів, операцій та трансплантації органів.
Ведення декомпенсаційних станів.
Дійсна програма «Відновлення нації», «Загальне оздоровлення».
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded