Profile cover photo
Profile photo
STAPRO s. r. o.
8 followers -
Jsme významným dodavatelem informačních systémů a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví.
Jsme významným dodavatelem informačních systémů a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví.

8 followers
About
STAPRO s. r. o.'s posts

Post has attachment
Za celý tým přeji pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody, nejenom v období vánočním. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak, abyste za rok mohli konstatovat, že rok 2017 byl pro Vás i Vaše nejbližší šťastný a úspěšný.
Celý tým společnosti STAPRO se těší na další spolupráci v roce 2017
Photo

Post has attachment
Náš ambulantní software FONS Galen nasadil novou funkcionalitu SMS zprávy, což umožňuje objednávat nebo rovnou z kartotéky poslat sms pacientovi. Do teď bylo možné zasílat pouze e-mail. Tato funkce slouží zároveň jako potvrzení prohlídky pro pacienta. SMS zprávy s připomenutím plánované návštěvy konkrétního pacienta se odesílají manuálně, zároveň je možnost odesílat hromadné SMS zprávy např.: pozvánky na půlroční preventivní prohlídky, akční nabídky, pozvánky na očkování atd. V rámci lokální sítě je možné využívat více uživateli, tedy umožňuje propojení recepce s ordinací nebo propojit více ordinací. SMS se odesílají přes internetového operátora a tedy slouží pouze pro jednosměrnou komunikaci.

Podívejte se na další výhody na http://www.fonsgalen.cz/vyhody-fons-galen/

#STAPRO #zdravotnictví #medicína #ambulance #lékaři #modernimedicina #budoucnost #vicecasupropacienty #komplexnipece #zdravimamejenjedno
Photo

Post has attachment
Společnost STAPRO s. r. o. je dlouhodobým partnerem Střediska rané péče v Pardubicích, které pomáhá dětem s různým druhem postižení a vad. Dne 9. 11. proběhl den otevřených dveří, kde si mohly rodiny s dětmi vyzkoušet měření očí s reakcí na různé podněty, dále bylo k vidění jak se pracuje v rodinách, jaké aktivity středisko pro děti organizuje. Jsme rádi, že můžeme být i nadále partnerem a pomáhat alespoň touto cestou.

#STAPRO #Střediskoranépéče #děti #denotevřenýchdveří #pardubice #partneři
Photo

Post has attachment
Podívejte se, jak jsou spokojeni s naším programem FONS Enterprise ve Vojenské nemocnici Olomouc. Systém plně podporuje bezpapírový provoz, maximální sdílení informací ve zdravotnictví a mnohé další.

#STAPRO #nemocnice #lekari #sestry #IT #software #Olomouc #medicina

Post has attachment
Hlavním cílem společnosti STAPRO s. r. o. je být dobrým partnerem s maximálním pokrytím všech služeb, které od nás naši zákazníci vyžadují. Na základě toho hledáme možné cesty, jak našemu předsevzetí co nejvíce dostát. Rádi bychom Vás proto informovali, že ke konci léta došlo k fúzi společnosti COMS Computer systems s.r.o. a Tersinida CZ. Díky společnosti COMS Computer systems s.r.o. přinášíme nový Informační systém MEDIX, který je určen pro pracoviště centrální sterilizace a operačních sálů. Společnost Ternsinida je dodavatelem unikátního softwarového řešení IS Galen pro ambulantní segment lékařské péče. IS Galen je moderní efektivní řešení založené na otevřené a flexibilní cloud platformě Microsoft Azure přinášející nebývalou ekonomickou i uživatelskou efektivitu.

‪#STAPRO ‪#lekari ‪#ambulance ‪#operace ‪#nemocnice
Photo

Post has attachment
Efektivní organizace práce je důležitá v každé firmě, ale i v nemocnicích mohou získat větší úsporu času zaměstnanců díky sofistikovaným programům. Důležité je především přehledné plánování - například na operačních sálech. Nemocnice Jindřichův Hradec také plánuje operace "bezpapírově" a její pacienti tak mohou znát přesný den operace a nemusí v nemocnici trávit dny čekáním na výkon.


#‎STAPRO‬ ‪#‎operace‬ ‪#‎efektivita‬ ‪#‎planovani‬ ‪#‎nemocnice‬ ‪#‎lekar‬ ‪#‎sestra‬ ‪#‎operacnisal‬

Post has attachment
Moc děkujeme Vojenské nemocnici v Olomouci za skvělé podmínky a prostředí pro natáčení dalšího videa, které vytváříme ve spolupráci s PR Film.cz a na které se můžete těšit koncem prázdnin.

#STAPRO #video #medicina #nataceni #lekari #sestry #nemocnice
Photo

Post has attachment
Právě začalo Setkání správců a informatiků NIS, které se i letos koná v Hotelu Svratka. Účastníci setkání se dopoledne dozví o novinkách v našich systémech a odpoledne pro ně připravujeme pestrý program. Počasí nám snad bude přát :)
Photo

Post has attachment
Práce s léky, ordinace a jejich následné podání pacientovi, je jedním z organizačně nejsložitějších procesů, které probíhají na lůžkových stanicích. STAPRO s. r. o. proto vyvinulo modul Elektronická evidence podání léčiv, kde je záměna léků prakticky nemožná.
Tento systém již funguje na Klinice Dr. Pírka. Při elektronickém podání léků lékař po vizitě zadává pacientovi medikaci a v systému přímo vidí, které léky jsou pro jeho pacienty přímo dostupné ve skladech kliniky. Sestra tak pro pacienta nemusí hledat alternativy léků a podává mu přesně to, co lékař předepsal. V systému je okamžitě vidět předepsaný lék a také jeho dávkování. Sestra tak jde k pacientovi se speciálním PDA, načte čárový kód, který má pacient na ruce a kód léku. Tím proběhne ověření, že se jedná o správný lék i správného pacienta.

Post has attachment
STAPRO jezdilo celý květen +Do práce na kole - Pardubice. Celkově naši zaměstnanci najezdili/neběhali/nachodili 5 378,2km. Nejvíc najezdil Ota Štěpánek (1 049Km) a Pepa Jílek (619,5km). Děkujeme všem, kdo se účastnili!
Včera jsme se sice účastnili slavnostního vyhlášení v parku Na Špici, ale Do práce na kole bude mnoho z nás jezdit i nadále

#‎STAPRO‬ ‪#‎dpnk‬ ‪#‎bike‬ ‪#‎smile‬ ‪#‎jezdimeradi‬ ‪#‎parknaspici‬ ‪#‎Pardubice‬ ‪#‎motivation‬
Photo
Wait while more posts are being loaded