Profile cover photo
Profile photo
NIEDŹWIEDŹ-SANIT SP.J.
About
Posts

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować naszym Klientom produkt najwyższej klasy. Bazując na naszej wiedzy profesjonalnie doradzimy najlepszy wybór, który odpowie na Państwa oczekiwania i potrzeby. Na Państwa życzenie pomożemy również uzyskać dotację na zakup i montaż systemów solarnych: http://niedzwiedz-sanit.pl/onas.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma od ponad 20 lat specjalizuje się w sprzedaży armatury wodociągowej i elementów hydraulicznych, co przekłada się na bogate doświadczenie i szeroką wiedzę w tym zakresie. Dzięki temu możemy oferować Państwu również profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://niedzwiedz-sanit.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok szerokiego asortymentu wysokiej jakości, naszym Klientom doradzamy i pomagamy w takich kwestiach, jak dowóz zamówionego towaru, projekt oraz wycena instalacji pod indywidualne preferencje Klienta, a także pozyskanie dotacji na zakup i montaż systemów solarnych: http://niedzwiedz-sanit.pl/oferta.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Liczne grono zadowolonych Klientów świadczy o wysokiej jakości naszych usług. Doświadczenie zdobywane już od 1992 roku, fachowa wiedza i owocna współpraca z wieloma renomowanymi producentami pozwalają nam profesjonalnie i rzetelnie doradzać w kwestii wyboru pomp obiegowych, instalacji sanitarnych czy kotłów gazowych. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółowe informacje na ten temat, zapraszamy na naszą stronę: http://niedzwiedz-sanit.pl/onas.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współpracujemy z bardzo dużą ilością producentów, dzięki czemu nasi klienci posiadają szeroki zakres wyboru odpowiadający ich potrzebom. Zawsze służymy profesjonalną poradą naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników, tak aby dobrać odpowiedni produkt dla każdego naszego klienta. Skontaktujcie się z nami, a na pewno Wam pomożemy w wyborze: http://niedzwiedz-sanit.pl/kontakt.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Baterie łazienkowe oraz te kuchenne to produkty, które są w każdym domu wyjątkowo mocno eksploatowane. Dlatego warto wybrać te, które zapewnią Wam, swoją niezawodnością, poprawne działanie w każdych warunkach użytkowania. Posiadamy bardzo szeroką gamę dostępnych modeli, przeznaczonych do różnych potrzeb naszych klientów. Po więcej na ten temat zapraszamy na: http://niedzwiedz-sanit.pl/oferta.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dwudziestoletnie doświadczenie w branży skutkuje szerokim gronem zadowolonych i stałych Klientów. Aby sprostać ich oczekiwaniom, nawiązujemy współpracę z wiodącymi producentami kotłów, grzejników, kominków, pomp, zestawów solarnych, odkurzaczy centralnych, armatury łazienkowej i wielu innych oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji: http://niedzwiedz-sanit.pl/producenci.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą detaliczna oraz hurtową wszelkich niezbędnych materiałów służących do poprawnego działania każdego domu oraz firmy. W naszej bogatej ofercie można znaleźć produkty wiodących marek na rynku polskim, co gwarantuje wytrzymałość każdego z nich na długie lata użytkowania. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z naszą ofertą: http://niedzwiedz-sanit.pl/oferta.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Armatura wodociągowa jest bardzo ważnym elementem każdego domu, który ma działać sprawnie i zapewnić domownikom komfort. Działamy w tej branży nieprzerwanie od dwudziestu lat, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte przez te lata w codziennej pracy. Każde zleceni dokładnie analizujemy, tak aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy kotły, grzejniki, kominki, pompy, ceramikę łazienkową i wiele innych produktów wyłącznie renomowanych i uznanych producentów. Dbamy o jakość i trwałość naszego asortymentu, co przekłada się na zadowolenie Klientów. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy listę marek, z którymi nawiązaliśmy owocną współpracę: http://niedzwiedz-sanit.pl/producenci.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded