Profile cover photo
Profile photo
NIEDŹWIEDŹ-SANIT SP.J.
About
NIEDŹWIEDŹ-SANIT SP.J.'s posts

Post has attachment
Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych. Jeżeli rozważacie Państwo zakup oraz montaż systemów solarnych, zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej znajdziecie komplet danych teleadresowych, pod które prosimy kierować zapytania. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać wyczerpująco i w jak najkrótszym czasie.
http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. kotły C.O., grzejniki, systemy instalacyjne oraz pompy ciepła. W branży instalacyjno – sanitarnej działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz umiejętnościami, które sprawiają, że zaufało nam grono zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do kontaktu. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo m.in. szczegółową mapkę dojazdu oraz komplet danych teleadresowych, pod które prosimy kierować zapytania. Zachęcamy również do osobistego odwiedzenia naszej hurtowni. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku między 7:30 a 18, a także w soboty od 7:30 do 14. Jesteśmy do dyspozycji.
http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
NIEDŹWIEDŹ – SANIT to nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu. Oferujemy zarówno armaturę sanitarną, jak i technikę grzewczą. Wyróżniamy się m.in. wieloletnim doświadczeniem. Pozwala nam ono zaoferować nie tylko profesjonalną pomoc, ale także kompleksowe doradztwo w doborze optymalnych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą.
http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się zarówno w handlu detalicznym, jak i hurtowym. Współpracujemy nie tylko z firmami, ale także klientami indywidualnymi. W ofercie NIEDŹWIEDŹ – SANIT znajdziecie Państwo również montaż, a także wykonanie instalacji sanitarnych, jak i grzewczych. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej i rzetelnej firmy z branży sanitarnej, zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się współpracy nawet przy najbardziej czasochłonnych projektach.
http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo zarówno armaturę instalacyjno – sanitarną, jak i technikę grzewczą. Specjalizujemy się w sprzedaży kotłów C.O., grzejników, zlewozmywaków, a także baterii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą grzejników. Posiadamy zarówno te stalowe, jak i żeliwne. W ofercie znajdziecie Państwo również powietrzne pompy ciepła oraz włazy. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. armaturę łazienkową, wymienniki ciepła oraz kabiny natryskowe. Jeżeli szukacie hydroforów, zlewozmywaków lub ogrzewania podłogowego najwyższej jakości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące asortymentu, a także rozwiejemy wszelkie ewentualne wątpliwości. Pozostajemy do dyspozycji.

http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zarówno komplet danych teleadresowych, pod które prosimy kierować zapytania, jak i szczegółową mapkę dojazdu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dokładamy wszelkich starań, aby na wszystkie wiadomości odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Dbamy o regularne uzupełnianie oferowanego przez nas asortymentu. Ogromną wagę przywiązujemy również do sugestii naszych klientów, dlatego jeżeli macie Państwo zamówienie specjalne, zachęcamy do kontaktu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby je zrealizować.
http://niedzwiedz-sanit.pl/kontakt.php

Photo

Post has attachment
Nasza firma powstała w 1992 roku i jest tą z gatunku rodzinnych. Zajmujemy się m.in. handlem detalicznym, jak również hurtowym. Współpracujemy z klientami z terenu całego województwa mazowieckiego. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym kontrahentom profesjonalne doradztwo z zakresu zarówno instalacji sanitarnych, jak i techniki grzewczej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także zapoznania się z ofertą.
http://niedzwiedz-sanit.pl/

Photo
Wait while more posts are being loaded